Witam

Zostałem dumnym posiadaczem wirusa Search Protect. Szukając pomocy dotarłem do Was. Zapuściłem program Spyhunter który wykazał ponad 7000 zainfekowanych plików. Usunąłem je ręcznie, ale Search Protect pozostał nienaruszony. Zresetowałem komputer i pościłem po raz kolejny SpyHuntera, Znalazł ponad 2000 zainfekowanych plików. Operację tą powtarzałem siedmiokrotnie. Za każdym razem znajdował zainfekowane pliki które usuwałem ręcznie, ale wirusa Search Protect nie usuną. Próbowałem z poziomu DOS, ale dostałem „odmowę dostępu”. Uruchomiłem komputer w trybie awaryjnym i tam z poziomu DOS próbowałem usunąć plik WiuiTab, zawierajacy tego wirusa, ale też dostałem „odmowę dostępu”.

Jednak po zresetowaniu komputera pliku wirusa już nie było!!

Ponownie zapuszczony SpyHunter wykazał jaszcze ok. 100 zainfekowanych plików, ale po ich ręcznym usunięciu, następne skanowanie dało wynik pozytywny.
Dodam, że mam cały czas aktualny program Microsoft Security Essentialis, ale on wykazywał, że komputer jest czysty.

Podsumowując.
Polecany przez Was program SpyHunter nie usunął wirusa Search Protect, ale wskazał jego lokalizacje i w konsekwencji udało mi się go usunąć. Jak – nie mam pojęcia!

Zatem chce kupić ów program i mam następujące pytania:
1. Czy opisana powyżej procedura wielokrotnego skanowania darmową wersją i ręcznego usuwania jest prawidłowa, czy też ja coś robiłem źle?
2.Czy program Microsoft Security Essesntialis można usunąć po zainstalowaniu pełnej wersji SpyHuntera?
3. Czy pomoc, w tymi telefoniczna, o której wspominacie przy pełnej wersji, jest w języku polskim?
4 Zakupić SpyHuntera można przy pomocy podania numeru karty lub PayPay. Obie drogi są dla mnie niedostępne. Mogę wykonać przelew bankowy. Czy jest możliwość zakupienia pełnej wersji SpyHuntera taka drogą?

Pozdrawiam
WW