Zeus Trojan. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Trojany
12

Zeus Trojan jest niebezpicznym koniem trojańskim używanym dość często do wykradania danych użytkowników nim zainfekowanych. Trojan jest dość często wykorzystywany do uzyskiwania dostępu do kont bankowych, nie będzie niespodzianki w stwierdzeniu że niemal każdy system bankowy zarażony jakimkolwiek wirusem ma w sobie wirusa Zeus. Należy na niego zwrócić szczególną uwagę, istnieje on już dość długo, zdąrzył już zarazić dziesiątki milionów komputerów, zasłużył się hakerom zarabiając dla nich setki milionów dolarów. Wierzy się w to, że wirus Zeus został dezaktywowany kiedy jego własciciel podał jego kod źródłowy w 2011 roku. Jednakże nasi eksperci do spraw bezpieczeństwa raportowali o wielu przypadkach wtargnięcia do komputerów, tak więc najlepszym rozwiązaniem będzie poleganie na sprawdzonym antyszpiegującym programie zainstalowanym na twojej maszynie. Jest to najskuteczniejsze rozwiązanie służące zabezpiczeniu twoich danych bankowych i innych wrażliwych informacji.

W jaki sposób wirus Zeus Trojan może zainfekować mój komputer?

W momencie pisania tego artykułu wirus Zeus Trojan jest dość efektywnie rozpowszechniany poprzez złośliwe załączniki w mailach, raportach dotyczących niedostarczonych paczek. Należy zwracać szczególną uwagę na te raporty, wyglądają one bardzo podobnie do tych serwowanych przez firmę Fedex, Royal Mail i inne znane firmy kurierskie. Jeżeli otrzymałeś takie lub podobnego maila, musisz z całą stanowczością zignorować go, nigdy nie klikaj na link tam zawarty, prowadzi on do strony z wirusem Zeus Trojan. Dodatkowo zalecamy także unikanie nielegalnych stron, nielicencjonowanych programów i wiadomości wprowadzających w błąd na protalach społecznościowych, ponieważ mogą one być zamieszane w promocję tegoż wirusa – Zeus Trojan. Jak tylko wirus wtargnie do systemu niemalże natychmiast modyfikuje go.

W jaki sposób usunąć wirusa Zeus Trojan?

Jeżeli chcesz sprawdzić swój komputer na obecność wirusa Zeus Trojan powinieneś sprawdzić jednym z tych sprawdzonych i przede wszystkim zaktualizowanych programów: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Podkreślamy istotność użycia najnowszych wersji tych programów, ze względu na obecność najnowszej bazy wirusowej. Możesz być pewien że wymienione programy nie ominą tego konia trojańskiego.

zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Zeus Trojan zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Zeus Trojan. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Plumbytes Anti-Malware
Przetestowaliśmy program Plumbytes Anti-Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Zeus Trojan (2017-04-11)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Zeus Trojan (2017-04-11)
Hitman Pro
Przetestowaliśmy program Hitman Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Zeus Trojan (2017-04-11)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Przetestowaliśmy program Webroot SecureAnywhere AntiVirus jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Zeus Trojan (2017-04-11)

Zeus Trojan ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
sdra64.exe

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Źródło: http://www.2-spyware.com/remove-zeus-trojan.html

Poradniki w innych językach