Skala niebezpieczeństwa:  
  (50/100)

Usuń „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam (Darmowe instrukcje) - Poprawiony poradnik

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Malware

Czujesz się zagrożony Wirusem Zeus?

„You Have A ZEUS Virus” Tech support scam

Powiadomienia prezentujące wiadomości, takie jak „You Have A ZEUS Virus” mogą zaalarmować tych użytkowników, którzy są mniej zorientowani w technice komputerowej i nie wiedzą, że jest to specjalna strategia wykorzystywana przez oszustów. Sam wirus Zeus szalał w internecie kilka lat temu.

Głównie jest obsługiwany za pomocą trojana. Jak wiadomo, jest on traktowany jako bardzo poważne zagrożenie ze względu na jego zdolność do ukrycia jako legalny plik, wkradnięcia się do urządzenia i kradzieży danych osobowych, w tym danych logowania do konta bankowego.

Użytkownicy, którzy mieli nieprzyjemne doświadczenie napotkania go, nadal mogą drżeć na sam słuch o tym zakażeniu cybernetycznym. Jednakże takie groźne zagrożenia nadal inspirują nową generację oszustów. Aktualne oszustwa wsparcia technicznego mają tendencję do ostrzegania za pomocą przestarzałych lub uszkodzonych systemów operacyjnych, podczas gdy inne alarmują z poważnymi wirusami ransomware.

Podobnie, twórcy tego wirusa wybrali tę samą technikę, aby wyłudzić pieniądze. Na szczęście, jest dość łatwe rozróżnienie rzeczywistego oszustwa od oryginalnego błędu lub powiadomienia systemowego Windows. Rozpocznij proces usuwania „You Have A ZEUS Virus” i zapoznaj się z środkami zapobiegawczymi. jest jedną z opcji, które przyspieszają ten proces.

Przerażające wiadomości o ataku wirusa zawsze służą jako narzędzie manipulacji by wyłudzić pieniądze od ufnych użytkowników. Oszuści także próbują napędzać niespokojne emocje dostarczając kilka komunikatów o zainfekowanym systemie.

Dlatego, nawet jeśli użytkownicy, którzy nie zdają sobie sprawy, jak poważne skutki wirus Zeus może ze sobą nieść, nabiorą się na te sztuczki i postąpią według wymagań oszustów po obejrzeniu fałszywego ekranu BSOD w strachu, że ich dane mogą zostać utracone. Zwykle to, co cyberprzestępcy proszą zrobić, to zadzwonić pod wskazany przez nich numer.

WARNING! Your Hard drive will be DELETED if your close this page. You have a ZEUS Virus! Please call Support Now!. Call Toll-Free: 1-844-859-0337 To Stop This Process

Istnieje kilka opcji, do których wynikowa rozmowa może dojść, jeśli postanowisz, aby wybrać numer. Można się też nabrać na zainstalowanie fałszywego narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania, które nic nie robi oprócz usuwania tych fałszywych powiadomień „You Have A ZEUS Virus”. Po drugie, można być zobowiązanym do zapłaty ponad 300 USD dla takiego wsparcia technicznego.

Alternatywnie, domniemana technika może poprowadzić Cię przez męczące etapy, które podobno dążą do usunięcia zagrożenia. Jesteś również poproszony, aby podać specyficzny kod oszustom. Wydaje się, że to pomaga oszustom zidentyfikować lokalizację ofiar. Jednakże, można poczuć pełną wściekłość po obejrzeniu rachunku od firmy telekomunikacyjnej w czasie płatności podatku.

Po trzecie, istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia przekierowań „You Have A ZEUS Virus”. W skrócie, można uzyskać przekierowanie do innej podejrzanej domeny, która może zawierać prawdziwie szkodliwe wirusy. Jeśli pojawi się podobny komunikat w przyszłości, nie spiesz się i postępuj zgodnie z poleceniami, by usunąć „You Have A ZEUS Virus” lub innego wirusa.

„You Have A ZEUS Virus” Tech support scam

W jaki sposób malware zajmuje urządzenie?

Nieoczekiwanie, oszustwo to mogło przeniknąć do systemu w czasie, podczas gdy postępowałeś przez kolejne kroki kreatora instalacji.

W rezultacie, pominięcie informacji o dodatkach mogło zaowocować porwaniem „You Have A ZEUS Virus”. Istotne jest, jak wiele uwagi poświęcasz podczas instalowania programu. Należy mieć na uwadze, że programy, które są rozprowadzane na zaufanych stronach internetowych mogą zawierać fałszywe załączniki.

W takim przypadku, nawet w przypadku zainstalowania Skype lub innej aplikacji, należy zwrócić uwagę na różne promowane wyszukiwarki i podejrzane programy. Odznacz je i kontynuuj instalację tylko wtedy, gdy masz pewność, że żadne niepożądane aplikacje nie zostaną instalowane.

Instrukcja eliminacji “You Have A ZEUS Virus”

Mimo że nie jest to skomplikowane wirtualne zagrożenie; nie zalecamy decydować się na ręczną metodę usuwania wirusa You Have A ZEUS. Najlepiej powołać się na narzędzia bezpieczeństwa, aby wykonały to zadanie dla Ciebie. Zainstaluj program anty-spyware, na przykład ReimageIntego lub SpyHunter 5Combo Cleaner, i niech same usuną wirusa You Have A ZEUS Virus. Sam proces nie trwa długo; czas jego trwania bardziej zależy od możliwości sprzętowych.

Ponadto, zalecamy zapoznanie się z niżej podanymi instrukcjami, aby usunąć z przeglądarki wszelkie szkodliwe elementy. Na koniec dodam, jeśli kiedykolwiek spotkałeś podobne przestępstwo, nie spiesz się, aby nie podejmować działań lekkomyślnnie, lecz uważnie szukaj wskazówek, które ujawnią prawdziwą naturę tego zjawiska.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam:

Usuń „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam z rodziny systemu Windows

Użytkownikom wszystkich przeglądarek zaleca sięzastosowanie zaawansowanej metody uruchomienia PowerShell, działającej na podstawie instrukcji Microsoft Edge. Wytyczne te pomogą wyeliminować wszystkie elementy oszustwa tech support You Have A ZEUS Virus.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nim„You Have A ZEUS Virus” Tech support scam czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się „You Have A ZEUS Virus” Tech support scam i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach