Skala niebezpieczeństwa:  
  (97/100)

Trojan.LockScreen. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Czym jest Trojan.LockScreen?

Trojan.LockScreen jest wyjątkowo niebezpiecznym cyber zagrożeniem, które należy do kategorii trojanów. Jednakze moze byc takze zakwalifikowane jako oprogramowanie ransomware poniewaz dziala jak dodatkowa opcje cyber zagrozenia. W wiekszosci przypadkow program jest w stanie przedostac sie do komputera niezauwazony. Jak tylko uda sie mu przeniknac do komputera i wlaczyc sie do trojan zaczyna przejmowac glowna role w dzialaniu systemu Ukash a takze Police virus. Dodatkowo powszechnie wiadomo ze ten program jest zaangazowany w dystrybucje oprogramowania Cryptolocker, CTB Locker, Cryptowall i innych zlosliwych programow, ktore juz pewnie omawialismy na naszej stronie. Prosze zawsze trzymac sie z daleka od tego typu zagrozen poniewaz sa one zdolne do blokowanie waznych programow a nastepnie kaza placic sobie grzywne wzamian za odblokowanie waznych dokumentow uzytkownika. Najczesciej tego typu wirusy sa zainteresowane plikami wideo uzytkownika, jego dokumentami, zdjeciami a takze plikami muzycznymi i innymi plikami, z których korzystamy na co dzień. Niestety bardzo ciezko odblokowac zaszyfrowane pliki bez znajomosci kodu, który znany jest jedynie cyberprzestepcom. Jezeli jestes w tego typu sytuacji wlasnie teraz to nie marnuj zasu tylko odlacz swoj komputer od internetu. Dodatkowo upewnij sie ze przeskanowales swoj komputer sprawdzonym oprogramowaniem antyszpiegujacym i usunales z niego zainfekowane pliki. Na koncu postaraj sie skorzystac z tych narzedzi celem odszyfrowania waznych dla siebie plikow: R-Studio, Photorec lub Kaspesky Ransomware Decryptor.

Trojan.LockScreen

W jaki sposób mogę zainfekować swój komputer Trojan.LockScreen?

Podczas gdy ciagle nie wiemy jaki jest glowny cel propagowania oprogramowania Trojan.LockScreen to nasi eksperci do spraw bezpieczenstwa zgodnie twierdza ze najczesciej rozpowszechnia sie on przy pomocy zalacnzikow mail a takze zainfekowanych wiadomosci lub tez po prostu spamu. Jest to jeden z glownych powodow dla ktorych powinienes trzymac sie z dala od podejrzanych emaili ktore sa wysylane do ciebie przez ludzi ktorych nie znasz. Dodatkowo powinienes takze monitorowac proces instalacji darmowego oprogramowanai poniewaz nigdy nie wiesz czy jest ono bezpieczny czy tez moze wyrzadzic ci szkode. Jezeli Trojan.LockScreen przeniknie do twojego komputera to rozpoczyna on skanowanie i poszukiwanie wczesniej wspomnianych plikow. Jak tylko je znajdziesz wirus skutecznie je szyfruje i ponownie pokazuje duzy komunikat nalezacy do wirusa Ukash lub tez innych podejrzanych programow ransomware. Zauwaz ze ten trojan moze takze przejac kontrole nad twoja przegladarka, moze modyfikowac pliki w rejestrze w systemie Windows a takze usuwac czy tez pboierac roznego rodzaju oprogramowanie na twoj komputer. Jak pewnie widzisz powinienes usunac oprogramowanie Trojan.LockScreen tak szybko jak to tylko mozlwie.

Jak juz zdarzylo sie nam wspomniec, Trojan.LockSCreen dostaje sie do komputera razem z pomoca roznego rodzaju innych programow takich jak oprogramowanie na licencji freeware, shareware i tym podobne. Jak tylko dostanie sie do srodka program pboiera duzo innych programow ransomware, ktore powoduja niechciane zmiany. Najczesciej mozesz zostac zainfekowany oprogramowaniem FBI Moneypak, FBI Green Dot Moneypak virus, IPA virus a także innymi infekcjami. Wszystkie z nich zachowuja sie podobnie, wyswietlaja duze reklamy ktore zostaly przygotowane przez „organy rzadowe” ktore mowia uzytkownikowi o jego nieleglanych dzialaniach ktorych dopuscil sie na swoim komputerze. Mowa tam miedzy innymi o rozpowszechnianiu tresci chronionych prawami autorskimi, ogladaniu pornografii a takze rozpowszechnianiu oprogramowania malware. Dodatkowo wymagaja one zaplacenia grzywny za wyzej wspomniane aktywnosci.

W jaki sposób mogę skutecnzie usunąć Trojan.LockScreen?

Jak pewnie widzisz Trojan.LockScreen jest powaznym koniem trojanskim, którego powinienes usunac tak szybko jak to tylko mozliwe. Aby skutecznie uusnac Trojan.LockScreen i jego pochodne programy ransomware z nim zwiazane zapoznaj sie prosze z ta instrukcja:

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Trojan.LockScreen zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Trojan.LockScreen. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Trojan.LockScreen (2015-08-13)
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Trojan.LockScreen (2015-08-13)
Trojan.LockScreen snapshot
Trojan.LockScreen snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania Trojan.LockScreen:

Usuń Trojan.LockScreen korzystająć z Safe Mode with Networking

 • Krok 1: Zresetuj swój komputer Safe Mode with Networking

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Kliknij Start Shutdown Restart OK .
  2. Kiedy już włączysz swój komputer, zacznij wciskać przycisk F8 tak długo aż zobaczysz okno Advanced Boot Options
  3. Wybierz $1$s z listy Wybierz 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Wciśnij przycisk Power w oknie logowania oznaczonym Windows. Następnie wciśnij i przytrzmaj Shift, który znajduje się na twojej klawiaturze i wciśnij dodatkowo Restart.
  2. Teraz wybierz Troubleshoot Advanced options Startup Settings a na końcu dodatkowo wybierz Restart
  3. Jak tylko włączysz swój komputer wybierz -Enable Safe Mode with Networking w oknie Startup Settings Wybierz 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Krok 2: Usuń Trojan.LockScreen

  Zaloguj się na zainfekowane konto a następnie uruchom przeglądarkę internetową. Pobierz Reimage lub też inny sprawdzony program antyszpiegujący. Zaaktualizuj go przed wykonaniem pełnego skanu systemu a następnie usuń podejrzane pliki powiązane z wirusem ransomware, zakończ usuwanie Trojan.LockScreen.

Jeżeli program ransomware blokuje skorzystanie z Safe Mode with Networking, skorzystaj z innej metody

Usuń Trojan.LockScreen korzystająć z System Restore

 • Krok 1: Zresetuj swój komputer Safe Mode with Command Prompt

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Kliknij Start Shutdown Restart OK .
  2. Kiedy już włączysz swój komputer, zacznij wciskać przycisk F8 tak długo aż zobaczysz okno Advanced Boot Options
  3. Wybierz $1$s z listy Wybierz 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Wciśnij przycisk Power w oknie logowania oznaczonym Windows. Następnie wciśnij i przytrzmaj Shift, który znajduje się na twojej klawiaturze i wciśnij dodatkowo Restart.
  2. Teraz wybierz Troubleshoot Advanced options Startup Settings a na końcu dodatkowo wybierz Restart
  3. Jak tylko włączysz swój komputer wybierz -Enable Safe Mode with Command Prompt w oknie Startup Settings Wybierz 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Krok 2: Przywróć ustawienia fabryczne i pliki systemowe
  1. Jak tylko zobaczysz okno Command Prompt, wpisz cd restore i wybierz Enter Wpisz 'cd restore' bez cudzysłowia a nastepnie wybierz 'Enter'
  2. Teraz wybierz rstrui.exe a nastepnie kliknij Enter jeszcze raz. Wpisz 'rstrui.exe' bez cudzysłowia a nastepnie wybierz 'Enter'
  3. Kiedy pokaże ci się nowe okno wybierz Next a nastepnie wybierz punkt przywracania systemu, który wypada przed zainstalowaniem Trojan.LockScreen. Zaraz po tym wybierz $3$s. Kiedy pojawi się okno 'System Restore' wybierz 'Next'. Wybierz punkt przywracania systemu i wybierz 'Next'
  4. Teraz wybierz Yes aby rozpocząć przywracanie systemu Kliknij 'Yes' i rozpocznij przywracanie systemu.
  Jak tylko przywrócisz system do poprzednich ustawien, pobierz na swoj komputer program Reimage i z jego pomoca dokonaj skanowania swojego systemu, upewnij się że udało ci sie usunąć oprogramowanie Trojan.LockScreen

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-trojan-lockscreen.html

Poradniki w innych językach