Dostań się na UsuńWirusa.pl

Zaaktualizowany

Masz może coś, czym chcesz się podzielić ze społecznością? Spraw, by twój artykuł został opublikowany na UsuńWirusa.PL

Submit an article

UsuńWirusa to technologiczna strona internetowa ciesząca się dobrą reputacją, która skupia się na cyber-bezpieczeństwie, ochronie prywatności oraz najnowszych trendach czy też tendencjach związanych z malware. Naszym głównym celem jest zapewnianie społeczności aktuanych informacji na temat wielu wyzwań, z którymi na co dzień styka się świat wirtualny. Witamy z otwartymi ramionami wszystkie informacje związane z tymi tematami.

Warto spojrzeć na to, że UsuńWirusa nie korzystaa z formatu serwisu społecznośiowe – wszeka zawartość od użytkowników, jką dostajemy, zostaje najpierw przejrzana przez nasz zespół redakcyjny. Nasz zespoł zastrzega sobie prawo do zmiany, sformatowania, edycji, rozwinięcia bądź skrócenia wpisów z powodów zasad wewnętrznych.

Nasze wymagania dla Twojego artykułu

Requirements for the article

Istnieje kilka rzeczy, do których aplikanci powinni się zastosować, w zależności od zawartości wpisu, jakości tekstu, struktury artykułu oraz obrazków.

1. Wybór tematu

Twórca artykułu jest zobowiązany do sprawdzenia rzetelności swoich źródeł. Unikaj fałszywych informacji – wpisy z takimi witrynami zostaną odrzucone. Dodatkowo, przed wysłaniem swojego artykułu, upewnij się, że nie znaduje się już na stronie aartykuł na ten sam temat.

Wpis może rozwinąć już poruszony temat tylko wtedy, gdy dostarcza nowe, rzeczowe informacje. Wpisanie powiązanych słów kkluczowych w wyszukiwarce strony pokaże informacje, jakie obecnie posiadamy na naszej witrynie.

WAŻNE: przyjmuemy tylko oryginalne materiały:

  • Odrzucimy teksty będące plagiatem bądź zmanipulowane w inny sposób.
  • Jeśli cytujesz inne materiały, prosimy o załączenie wyraźnego odniesienia do autorów i tytułów zacytowanych prac (co najmniej 5).
  • Ten sam artykuł nie powinien być wysłany lub prezentowany na innych portalach.
  • Pozwalamy na zamieszczanie linków tylko w artykułach najwyższej jakości. Zawartość splagiatowana zostanie zablokowana.

2. Przygotowanie tekstu

Artykuł powinien składać się z conajmniej 500 słów. Upewnij się, że sformułujesz płynny tekst przyjazny dla użytkownika, trzymający się zasad gramatycznych, syntaktycznych i semantycznych języka. Korzystaj z formalnego jezyka i trzymaj się tego samego stylu w całym tekście.

Mniejsze błędy są dopuszczone – sugerujemy korzystanie z narzędzi do sprawdzana pisowni, by podnieść jakość i czytelność artykułu tak mocno, jak to możliwe.

3. Struktura artykułu

Trzymaj się podstawowej struktury artykułu:

  • wstęp,
  • rozszerzenie,
  • zakończenie.

Innymi słowy, zadbaj o to, by tekst był spójny. Korzystanie z akapitów pomoże Ci przekazać to, co chcesz oraz skróci czas sprawdzania wpisu.

4. Dodawanie obrazków

Ilustorwanie wpisów jest popierane. Obrazki powinny być oryginalne i zeskalowane w formacie 16:9. Obrazki posiadające prawa zastrzeżone nie będą akceptowane.

UWAGA: Przyjmujemy także infografiki w wypadku, jeśli chcesz przekazać swoje sporstrzeżenia w bardziej graficznej formie.

Ogólne wymaganie odnośnie zamieszczenia artykułu

Wszystkie artykuły powinny zostać wysłane na adres articles@esolutions.lt. W zależności od aktywności użytkownika, przejrzenie artykułów zajmuje zwykle 10 dni roboczych. Jeśli podejmiemy decyzję o publikacji, wyślemy potwierdzenie na adres, z którego przyszedł materiał. Jeśli nie dostałeś informacji od nas w ciągu dwóch tygodni, możesz zamieścić swoje dzieło na innych portalach.

WAŻNE: Mamy bardzo rygorystyczną politykę linków. Jeśli chcesz, byśmy zamieszzczali linki w twoich materiałach, musisz być aktywnym piszącym i zamieścić CONAJMNIEJ 2 artykuły w miesiącu. Po miesiącu nieaktywności linki te zostaną automatycznzie zmienione. Powinniśmy też podkreślić, że możemy dokonać tego ręcznie jeśli znajdziemy plagiat w zamieszczonych materiałach. 

Spodziewamy się też, że będziesz aktywnym członkiem społeczności UsuńWirusa, np.: utworzysz konto ze zdjęciem, imieniem, nazwiskiem i informacjjami o sobie. Podchodzimy do tematu cyberbezpieczeństwa niezwykle poważnie – chcemy więc mieć pewność, że nasi twórcy też będą mieć takie podejście.

Pliki
Software
Porównaj