Co zrobić kiedy program antyspyware nie jest w stanie usunąć infekcji?

Każdy ekspert do spraw bezpieczeństwa wie o tym, że ochrona komputera przez złośliwym oprogramowaniem jest znacznie łatwiejsza niż usuwanie infekcji. Jest to jeden z powodów dla których tak wielu użytkowników komputerów pyta w jaki sposób usunąć wirusy, co więcej, co zrobić jeżeli program antywirusowy nie radzi sobie z takim przedsięwzięciem. Jeżeli masz także z tym problemy to polecamy zapoznanie się z poniższym artykułem aby zdobyć wiecej informacji o 3 największych programach antyszpiegujących które są oferowane na naszej stronie. Co najważniejsze, postaramy się przybliżyć co możesz zrobić dzięki oprogramowaniu SpyHunter, Stopzilla oraz Malwarebytes Anti-malware i co robić jeżeli to oprogramowanie nie da sobie rady z usunięciem wirusa.

What to do when Antispyware program fails to remove infection?

Co robić jeżeli SpyHunter nie usunie wirusa:

Jeżeli oprogramowanie SpyHunter nie zdołało usunąć pasożyta to istnieje ość duża możliwość że masz do czynienia z mutującym wirusem. Tego typu zagrożenie automatycznie zmienia swoje pliki na takie które nie budzą podejrzeń użytkownika lub też takie które nie zostały jeszcze uwzględnione w naszej bazie.

Jednakże możesz otrzymać pomoc jeżeli jesteś właśnie tym użytkownikiem, który ściągnął na swój komputer aplikację SpyHunter, która nie była w stanie usunąć wirusa. Możesz użyć tego narzędzia, któe pozwala na doraźną pomoc techniczną, która pomoże ci usunąć oprogramowanie malware i inne problemy zagrażające twojemu komputerowi. Jest ono przez nas nazwane Spyware HelpDesk. Jak tylko dostaniemy od ciebie zgłoszenie postaramy się jak najszybciej i efektywniej usunąć twój problem, tak więc jeżeli potrzebujesz pomocy z usunięciem wirusa to możesz skorzystać z opcji diagnosty i poprzez bilet klienta możesz przejść do karty Spyware HelpDesk zaraz po otwarciu programu:

What to do when Antispyware program fails to remove infection?

A co jeśli oprogramowanie STOPzilla nie da rady usunąć złośliwego wirusa?

Jednym z głównych powodów dla którego STOPzilla nie jest w stanie usunąć wirusa z twojego komputera jest to że prawdopodobnie zaniechałeś aktualizacji tego oprogramowania. Tak więc proszę upewnij się że zawsze korzystasz z pełni aktualizacji podczas rozpoczynania pełnego skanu swojego komputera. Oprócz tego, należy wspomnieć o tym, że jego oficjalna strona oferuje możliwość przeskanowanie systemu także w trybie offline. Innymi powodami dla których nie udało się usunąć infekcji z twojego komputera może być stosunkowo nowy kod wirusa, który nie został uwzględniony w naszej bazie.

Tak więc, co można zrobić jeżeli pełna wersja oprogramowania STOPzilla nie była w stanie usunąć wirusa z twojego komputera? Możesz skorzystać z darmowej pomocy: Live Char support (a także Live Chat agent, który rozwiąże większość problemów dzięki konsultacjom w czasie rzeczywistym albo poprzez wysłanie instrukcji co zrobić krok po kroku aby skutecznie usunąć tego typu wirusa. Możesz także skorzystać z pomocy telefonicznej, jeżeli twój przypadek nie wymaga szybkich działań to zapewne zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail na który zostanie wysłany schemat działania ze złośliwym wirusem od techników oprogramowania STOPzilla.

Co zrobić gdy Malwarebytes Antimalware nie usunie wirusów z twojego komputera:

Jeżeli zaraz po przeskanowaniu komputera oprogramowaniem Malwarebytes Antimalware, dowiesz sie że program nie działa tak jak powinien to może być to spowodowane podobnymi przyczynami jak te wymienione w poprzednich paragrafach. po pierwsze powinieneś się upewnić że korzystasz z najnowszej wersji Malwarebytes Antimalware.

Jednakże jeżeli jesteś klientem Malwarebytes Antimalware i okaże się że program nie działa tak jak powinien możesz także otrzymać doraźną pomoc odwiedzają forum i przejście do działu FAQ – najczęściej zadawane pytania, możesz także wysłać mail to supportu (darmowy serwis dla każdego klienta) lub też skorzystać z opcji supportu premium. Mówiąc innymi słowy, jest to support telefoncizny, który jest prowadzony przez firmę zewnętrzną. Korzystając z ich usług możesz liczyć na sprawne usunięcie problemów i zabezpieczenie swojego komputera w sposób skuteczny i optymalny.

Na końcu musimy dodać, że nie powinieneś dokonywać zakupu oprogramowania, jeżeli jego wersja trial nie wykryła żadnych wirusów. Jest to tylko i wyłącznia strata twoich pieniędzy. W tym przypadku lepiej skontaktować z telefonicznym supportem, który naprawi twój komputer i oczyści go ze wszystkich wirusów. Możesz skorzystać z tego telefonu za każdym razem jak tylko tego potrzebujesz +1 855 969 0796.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach
Pliki
Software
Porównaj