Jak usunąć Delta Search virus

Skala niebezpieczeństwa: Skala niebezpieczeństwa (20/100)

Wirus o nazwie Delta Search znany też jako Dealta-search.com, jest bardzo popularnym wirusem, który zdąrzył zadomowić się już na wielu komputerach na całym świecie, cały czas poszerza krąg swego działania, nawet w tej chwili nawet kilkanaście komputerów może być infekowanych tym wirusem. Wirus został zakwalifikowany do grona robaków przeglądarkowych, jego działanie opiera się na zmianie ustawień komputera oraz przeglądarki tak szybko jak tylko zadomowi się na komputerze swojej ofiary, przekierowuje ruch w sieci na stronę delta-search.com aby sztucznie zawyżyć jej popularność. W celu zmuszenia użytkownika do wejścia na tą stronę niezgodnie z jego wolą Delta Search zmienia ustawienia DNS komputera, zmienia ustawienia domyślnej wyszukiwarki internetowej oraz ustawienia strony. Można powiedzieć, że wirus infekuje wszystkie bardziej znane, liczące się przeglądarki (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome) które są zainstalowane na komputerze użytkownika i sprawia że jedyną dostępną wyszukiwarką jest delta-search. Może ci się wydawać, że ta wyszukiwarka jest jak każda inna, jednakże nie polecamy jej ze względu na śledzenie twoich wyszukiwać i przekłamania dotyczące wyników wyszukiwania.

Jak mogę się zarazić wirusem delta search?

Wirus Delta Search jest rozpowszechniany podobnie do innych cyber infekcji. Możesz ściągnąć to zagrożenie przypadkiem, razem z programem typu freeware albo shareware, albo po prostu odwiedzić niebezpieczną stronę. Jednakże, powinieneś wiedzieć że oprogramowanie malware, albo fałszywe oprogramowanie anty-szpiegujące także może zainstalować takiego robaka na twoim komputerze dlatego też zawsze polecamy manualne metody usuwanie wirusów. Od kiedy Delta Search infekuje system zmienia istniejące ustawienia. Typowym zachowaniem jest modyfikacja ustawień połączenia z internetem, strony domowej i głównej wyszukiwarki. Jeśli zdarzyło ci się zauważyć zmiany które nadeszły na komputerze, wkurzają cię ciągłe przekierowania powinieneś przeskanować swój komputer pod kątem wyszukania wirusa delta search. Zrób to już teraz, im dłużej czekasz tym bardziej twój komputer jest narażony i tym większe prawdopodobieństwo że złapiesz jakąś poważniejszą infekcję.

Jak usunąć wirusa delta-search?

Jeśli myślisz że twój komputer może być zarażony wirusem Delta Search sprawdź swój komputer uaktualnionym programem antyszpiegowskim. W tym celu polecamy przeprowadzenie pełnego skanu za pomocą programu SpyHunter i usunięcie wszystkiego co wykryje. Dodatkowo należy usunąć Delta Search z komputer w panelu sterowania z listy „dodaj usun programy” W tym celu kliknij menu Start, przejdź do menu Panel Sterowania przejdź do menu dodaj/usun programy, wybierz program delta search i wybierz uninstall. Jeśli zobaczysz toolbar delta search na liście usuń go także i dodatkowo należy go usunąć z poziomu przeglądarki

Internet Explorer:

Otwórz IEàNarzędziaàOpcje internetoweàStrona główna (tutaj wpisz google albo inną niezawirusowaną stronę aby ustawić ją jako główna)

Mozilla Firefox:

Otwórz Mozille Firefox, przejdź do narzędzi przejdź do opcji, potem zakładna „Po uruchomieniu” albo ‘Startup” teraz wybierz „pokaż pustą stronę” albo wybierz konkretną stronę jak google albo podobna

Google Chrome

Otwórz Google Chrome, kliknij ikonkę menu, przejdź do ustawień a potem do ustawień wyszukiwarek. Zmień domyślną wyszukiwarkę na google a potem usuń delta search z listy. Potem przejdź do zakładki ustawień dla strony głównej i tam zmień ją na inną dowolną. Upewnij się, że dostajesz pustą kartę podczas włączania nowej.

Automatyczne Delta Search virus usunięcie:

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Delta Search virus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
poradnik usuwania Delta Search virus Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft
Aby usunąć Delta Search virus, zalecamy użycie SpyHunter. Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.
więcej niż 40.000.000 pobrań!

Alternatywne oprogramowanie

STOPzilla
Przetestowaliśmy program STOPzilla jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Delta Search virus (2013-04-15)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Delta Search virus (2013-04-15)
XoftSpy AntiVirus Pro
Przetestowaliśmy program XoftSpy AntiVirus Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Delta Search virus (2013-04-15)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Przetestowaliśmy program Defender Pro Ultimate Security Suite jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Delta Search virus (2013-04-15)

Poradniki w innych językach  • gupi delte jak usunonc

    tempy delte dziwki jego wymysliły jeszcze wirusa złapie jak usunonc tebo sk********a

  • dżuma

    W zyciu nie widziałem tak niechcianego dodatku , który zainstalował się po ,, Cichu ” bez mojej zgody namoim laptopie.
    Żeby się go pozbyć z google chrome usunąłem z dodaj/usuń programy {nic nie pomogło } i dopiero usunąłem całą przeglądarkę google chrome i mam spokój. obecnie i na razie korzystam z IE 9

Polub nas na Facebooku
aktualności
Wiadomości w prasie komputerowej
Komentarze