Skala niebezpieczeństwa:  
  (24/100)

Usuń Fake Adobe Flash Player install

| Rodzaj: Konie Trojańskie

Trojan.Ransomware jest trojanem, który ukrywa się pod nazwą Adobane Flash Player. Trojan uzurpuje przed użytkownikiem chęć zainstalowania, jednakże w rzeczywistości jest to zwykłe oszustwo. Kiedy już uruchomisz plik wykonywalny tego wirusa to Trojan.Ransomware kopiuje się samodzielnie na każdy profil %ALLUSERSPROFILE% po czym zaczyna wyświetlać nieprawdziwe informacje w języku rosyjskim. Często w tych wiadomościach prosi o wysłanie SMS`a aby otrzymać specjalny kod aktywacyjny, który będzie potrzebny do dokończenia procesu instalacji.

Zamiast postępować w ten sposób i wysyłać sms’y powinieneś raczej usunąć Trojan.Ransomware zaraz po tym jak zauważysz wiadomości wyglądające podobnie do tych przedstawionych poniżej. Podczas usuwania wirusa skorzystaj z tych kodów 35676549, 28527548 nie zapomnij także włączyć sprawdzonego programu antyszpiegującego.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Fake Adobe Flash Player install snapshot
Fake Adobe Flash Player install snapshot
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-fake-adobe-flash-player-install.html

Poradniki w innych językach