Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń You Have Won A Google Gift (Poradnik usuwania) - zaaktualizowano, Sty 2021

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

„You Have Won A Google Gift” to typowe oszustwo oferujące darmowy prezent w zamian za odpowiedź w ankiecie

Ekran blokujący "You Have Won A Google Gift"

You Have Won A Google Gift (lub You Have Received a Free Prize from Google, You Have Received a Free Prize, itd.) to wiadomość oszustwa wskazująca na obecność programu adware na Twoim komputerze. Jest to jedno z wielu oszustw ankietowych czyhających w sieci. Samo oszustwo stara się przekonać użytkowników, że mogą oni otrzymać drogi prezent, który zostanie wysłany tak szybko, jak użytkownik odpowie na parę nieskomplikowanych pytań. Wiele różnych prezentów może być oferowanych w ten sposób, zależnie od wersji. Główną nagrodą, ściągającą użytkowników, jest smartfon bądź urządzenia tego typu. W rzeczywistości jednak okienko Google Win a Free Gift jest oszustwem i jest najpewniej wywoływane przez program adware zainstalowany na komputerze. Dodatkowo, programy typu adware dostarczają niechciane treści i zbierają informacje o czasie spędzonym online.

Nazwa You Have Won A Google Gift
Typ Oszustwo ankietowe (zwykle wywoływane przez adware)
Podtyp Oszustwa podszywające się pod Google

Wersje

Google Customer Reward Program is a scam;

Google Prize scam;

Google Survey scam;

Google Membership Reward.

Poziom zagrożenia Średni. Ujawnione informacje osobiste mogą być wykorzystane w niecnym celu.
Objawy Wyskakujące okienka, reklamy, banery, oferty itd. umieszczane bezpośrednio w przeglądarce
Metody dystrybucji Bundling oprogramowania, przekierowania ze złośliwych stron

Oszustwo You Have Won A Google Gift jest podobne do oszustw Amazon Gift Card, Google Survey, YouTube Reward Center i wielu innych. Wszystkie te fałszywe alarmy obiecują użytkownikom drogie reklamy w zamian za odpowiedzenie na kilka prostych pytań. W rzeczywistości, cyberprzestępcy chcą uzyskać informacje, które potem mogą zostać użyte w niecnych celach.

Oszuści korzystają z technik socjoinżynieryjnych, by uczynić ludzi zainteresowanymi możliwością zdobycia darmowego prezentu. Gdy użytkownik zostaje przekierowany z podejrzanej strony, jest zwykle witany wiadomością w takim stylu: 

Congratulations Google User, you have won a Google gift! Every Friday We select 10 lucky users randomly once a day to receive a gift from our sponsors. This is just our way to thank you for your continuous support for our products and services.

You can choose a iPhone 7, iPad Air 2 or Samsung Galaxy S6.
To get a chance to win, all you need to do is to answer the following 3 questions.
NOTE: 10 randomly chosen users got this invitation and there are just a few prizes.

Istnieją tony oszustw podobnych do oszustwa You Have Won A Google Gift, wykorzystujące tą samą strategię do łapania ludzi. Główną strategią oszustw tego typu jest wykorzystywanie nazwy usługi bądx przedsiębiorstwa, które użytkownicy regularnie widzą w sieci. Google w takich oszustwach pojawiło się dość niedawno – przez to wiadomość informująca o wygranej może brzmieć nieco zwodniczo.

Istnieje wiele różnych wersji oszustwa Google:

Twórcy oszustw tego typu zazwyczaj polegają na programach adware, by dotrzeć do potencjalnych ofiar. Takie potencjalnie niepożądane aplikacje mogą być zainstalowane na komputerze bez zgody użytkownika. Krótko po ataku, programy ten zaczynają wyświetlać agresywne reklamy i przekierowywać na złośliwe strony. W takim wypadku musisz natychmiast usunąć adware You Have Won A Google Gift.

Adware "You Have Won A Google Gift"

Wiadomość wyświetlana na ekranie może się różnić pomiędzy wersjami oszustwa oraz systemu. Jeden z wariantów wyświetla następującą treść:

Google Membership Rewards

Congratulations Google User, you have won a Google gift!
Every Wednesday we select 10 lucky Google users randomly to receive a gift from our sponsors. The free gift is ONLY for users in United States! This is our way of thanking you for your constantly support for our products and services. You can choose a free $1000 Walmart Giftcard, iPhone X 256 G or Samsung Galaxy S8. To win all you need to do is to answer the following 3 questions. Note: ACT NOW! 8 users have received this invitation and there are only 2 prizes to be won. You have 1 minute and 30 seconds to accuser the following questions before we give the prizes to another lucky user! Good luck!

Oszustwo zawiera zegar, który daje potencjalnym osobom dwie minuty na odpowiedzenie na pytania, obiecując w zamian iPhone'a, iPad Air bądź Samsung Galaxy. Jest to sztuczka psychologiczna tworząca poczucie ważności – przez to ludzie dają się nabrać na oszustwo „You Have Won A Google Gift” i odpowiadają na pytania, które są zwykle proste w odpowiedzi, na przykład „Kto założył Google” bądź „Gdzie znajduje się siedziba Google”.

Fałszywy alarm "You Have Won A Google Gift"

Informacja, które możesz stracić po ukończeniu ankiety

Po ukończeniu ankiety, fałszywy alarm „You Have Won A Google Gift” wymaga następujących informacji kontaktowych:

 • Imię;
 • Drugie imię;
 • Numer telefonu;
 • Adres emailowy;
 • Adres zamieszkania.

Choć okienko to nie może zaszkodzić twojemu komputerowi w inny sposób niż przeszkadzanie w aktywności, oszustwo You Have Won A Google Gift może wystawić cię na ryzyko kradzieży tożsamości i ujawnienie informacji osobistych. Gdy tylko wyślesz ankietę i ujawnisz dane, mogą być one później wykorzystane do subskrybcji usług posiadających abonament. Eksperci z Dieviren.de wskazują, że dane te mogą być też wykorzystane w nielegalnym handlu bądx innych podejrzanych aktywnościach.

Okienko „You Have Won A Google Gift” nie jest jedyną rzeczą, która powinna niepokoić użytkowników. Głównym zagrożeniem jest adware odpowiedzialne za rozpowszechnianie oszustwa – może ono m.in. zmuszać do odwiedzania innych, podejrzanych stron. Twórcy adware nie mają kontroli nad tymi treściami. Z tego powodu ofiary mogą wylądować na stronach wypełnionych malware, phishingowych lub innych. W taki sposób komputer staje się podatny na wielkie niebezpieczeństwo, takie jak infekcje ransomware lub spyware.

Z tego powodu, użytkownicy powinni usunąć wirusa You Have Won A Google Gift z systemu bez żadnych opóźnień. Pamiętaj, że ani Google, ani żadna popularna firma nie wręcza nagród w taki sposób. Dlatego też, jeśli twoja przeglądarka stale pokazuje tą farsę, jest to oznaka zainfekowanego komputera.

W celu szybkiego usunięcia You Have Won A Google Gift, sugerujemy zdobycie zaufanego programu anty-malware. Narzędzia typu ReimageIntego mogą znaleźć i usunąć wszystkie powiązane z adware komponenty oraz powstrzymać niechciane przekierowania na stronę oszustwa. Jeśli jednak preferujesz podejście manualne, możesz znaleźć poniżej instrukcję.

Wirus "You Have Won A Google Gift""You Have Won A Google Gift" może nakłonić niczego nie podejrzewających użytkowników do ujawnienia informacji osobistych. Miej na uwadze, że za tym oszustwem nie stoją żadne nagrody.

Dodatkowe komponenty są instalowane dzięki freeware'owym bundlom oprogramowania

Oszustwa typu loteria Google, w której można wygrać iPhone'a, polega na działaniu programu typu adware. Gdy czasem takie strony mogą być generowane przez zainfekowane strony, ludzie rzadko odwiedzają takie domeny – przez to rozpowszechnienie oszustwa mogłoby nie być takie wysokie.

By zwiększyć liczbę potencjalnych ofiar, twórcy rozpowszechniają fałszywe alarmy pod postacią rozszerzeń przeglądarki dołączonych do aplikacji freeware i shareware. Rozszerzenia te mogą być przedstawiane w dwuznaczny sposób z jednego powodu – mogą być one ujawnione tylko po wyborze instalacji Zaawansowanej lub Użytkownika.

Jeśli użytkownik nie zaznaczy rozszerzonych warunków użytkowania, zezwoli on na instalację niepożądanych aplikacji nawet o tym nie wiedząc. Dlatego też unikaj wyboru instalacji Szybkiej lub Podstawowej i zajmij czas zapoznaniem się z sekcjami warunków użytkowania oraz polityki prywatności.

Eliminacja wirusa „You Have Won A Google Gift” jest ważna – musisz usunąć główny program adware

Nie trzeba mówić, że niepożądane aplikacje zainstalowane w systemie mogą zainicjować podejrzaną aktywność w celu generacji przychowu dla ich twórców i partnerów. Gdy czasem taka aktywność jest tylko irytująca, wirus „You Have Won A Google Gift” stanowi ryzyko wycieku informacji i kradzieży danych – dlatego też należy go usunąć.

Najszybszym sposobem na usunięcie oszustwa Google Win a free gift jest wykorzystanie potężnego programu anty-malware. Wszystko, co należy zrobić, to pobrać i zainstalować jedną z poniższych aplikacji, zaktualizować ją do najnowszej wersji i wykonać z jej pomocą kompletny skan systemu. Pamiętaj, że adware mogło zainstalować bez twojej wiedzy dodatkowe komponenty – korzystanie z zautomatyzowanej procedury jest więc zawsze dobrym pomysłem.

Ci jednak, którzy są zaznajomieni z komputerami i ich procesami, mogą skorzystać z poradników napisanych przez naszych ekspertów. Włożyliśmy wysiłek w to, by poradniki te były napisane najprościej, jak to tylko możliwe – stąd z uwagą wykonaj każdy z kroków poradnika. W przeciwnym wypadku, nie uda się usunąć wirusa You Have Won A Google Gift i będziesz zmuszony do dalszej pracy z zainfekowanym komputerem.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania You Have Won A Google Gift:

Usuń You Have Won A Google Gift z rodziny systemu Windows

By pozbyć się wirusa, powinieneś pozbyć się adware odpowiedzialnego za jego regularne pokazywanie. W tym celu, powinieneś:

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj You Have Won A Google Gift oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj You Have Won A Google Gift lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń You Have Won A Google Gift z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimYou Have Won A Google Gift czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń You Have Won A Google Gift z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj You Have Won A Google Gift oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania You Have Won A Google Gift. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń You Have Won A Google Gift z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to You Have Won A Google Gift powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń You Have Won A Google Gift z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz You Have Won A Google Gift oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie You Have Won A Google Gift. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń You Have Won A Google Gift z Google Chrome

Google Chrome is affected by „You Have Won A Google Gift” survey scam most frequently. If you keep receiving it as well, remove all PUPs from the system and then reset Chrome:

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz You Have Won A Google Gift oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie You Have Won A Google Gift. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń You Have Won A Google Gift z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj You Have Won A Google Gift i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania You Have Won A Google Gift. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-you-have-won-a-google-gift.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: You Have Won A Google Gift