Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń Y2meta (Instrukcj usuwania) - Aktualizacja 2021

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

Y2meta –  wątpliwa usługa pobierania filmów z YouTube, która prosi użytkowników o zasubskrybowanie niebezpiecznych powiadomień 

Wirus Y2meta

Y2meta, znana również jako Y2meta.com i identyczna z Y2mate, jest jedną z wielu podejrzanych usług, które oferują użytkownikom darmową konwersję i pobieranie filmów z YouTube. Wszystko, co muszą zrobić użytkownicy, to podać link z YouTube, a następnie wybrać jakość i format (.webm, .mp4, .mp3 lub .ogg) pliku, który mogą pobrać i wykorzystać później w dowolnym momencie. Niestety, pobieranie materiałów chronionych prawem autorskim jest nielegalne, więc użycie Y2meta może skończyć się wysokimi grzywnami.

Problemy z prawem nie są jednak jedyną negatywną konsekwencją, jaka spotkać może odwiedzających Y2meta. Strona pełna jest reklam z niebezpiecznych sieci reklamowych, które konsekwentnie wyświetlają treści clickbitowe i linki ze scamem. Kliknięcie w te reklamy od Y2meta może spowodować, że użytkownicy stracą pieniądze w wyniku oszustwa, ujawnią dane osobowe nieznanym podmiotom i zainstalują potencjalnie niechciane programy, czy nawet malware.

Y2meta.com może także poprosić użytkowników o włączenie powiadomień ze strony – to dobrze znana i legalna funkcja, z której korzysta wielu użytkowników. Jednakże bezpośrednie okna od Y2meta wyskakujące na ekranach użytkowników skutkują jedynie dalszymi przekierowaniami na strony ze scamem i clickbaitem za pomocą takich przeglądarek jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer i innych.

Nazwa Y2meta
Typ Usługa konwertowania wideo z YouTube
Działania Jeśli zezwolisz na wyświetlanie powiadomień w swojej przeglądarce internetowej lub klikniesz na reklamy wyświetlone na stronie, będziesz musiał codziennie mierzyć się z uciążliwymi i natrętnymi reklamami, z których większość to przekierowania na złośliwe strony lub strony ze scamem, które próbują uzyskać twoje dane związane z finansami. Dodatkowo możesz zostać poproszony o zarejestrowanie się w celu wzięcia udziału w fałszywych ankietach i innych akcjach z darmowymi nagrodami, które wymagać będą od ciebie podania nazwiska, adresu e-mail i innych danych osobowych. Jeśli dasz się nabrać na fałszywą aktualizację, możesz także zainstalować malware na swoim komputerze.
Usuwanie Możesz pozbyć się wszystkich potencjalnie podejrzanych treści na twoim komputerze używając wiarygodnego oprogramowania anty-malware lub korzystając ze wskazówek odnośnie usuwania ręcznego podanych na końcu tego artykułu.
Naprawa Jeśli znalazłeś uszkodzone komponenty systemu, możesz spróbować naprawić je za pomocą ReimageIntego.

Wirus Y2meta wyświetla także użytkownikom komunikat ''Pokaż powiadomienia'', który zachęca ich do naciśnięcia przycisku ''Zezwalaj''. Zalecamy, by zamiast tego blokować przychodzące powiadomienia, ponieważ z łatwością można paść przez nie ofiarą intensywnych działań reklamowych. Program może zacząć wyświetlać wprowadzające w błąd reklamy za każdym razem, gdy uruchamiasz przeglądarkę internetową.

Y2meta, opracowany i wydany przez Muviapp, może obrać za cel informacje związane z twoją przeglądarką internetową i ze sposobem, w jaki z niej korzystasz. Zgodnie z Polityką Prywatności, firma może udostępniać zebrane dane innym partnerom w celu ulepszenia swoich usług:

Możemy przekazywać te informacje naszym partnerom, aby oni także mogli zapewnić ci optymalne doświadczenia, jednakże nigdy nie ujawniamy ich partnerowi w sposób, który mógłby umożliwić zidentyfikowanie cię. 

Y2meta.com gromadzi różne dane na temat przeglądania stron przez użytkowników oraz informacje techniczne o telefonie czy komputerze, na którym skorzystano z usługi. Przykładowo, zebrane mogą być takie informacje jak liczba kontaktów, filmy, muzyka, zdjęcia i inne treści, które posiadasz na telefonie.

Jeśli zdecydujesz się na zainstalowanie rozszerzenia Y2meta, może ono zacząć spamować cię niechcianymi wyskakującymi oknami, oknami pop-under i banerami reklamowymi za każdym razem, gdy surfujesz w takich wyszukiwarkach jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge czy Safari.

Strona internetowa Y2metaY2meta.com – nieuczciwa domena, która może wyświetlać natrętne reklamy

Jeśli Y2meta zasugeruje zakup jakiegoś nieuczciwego oprogramowania, nie ufaj temu i odrzuć ofertę, ponieważ prawdopodobnie skończysz z bezużytecznym programem na swoim urządzeniu, za który zapłacisz zupełnie nieadekwatną cenę. Dodatkowo, jeśli zostaniesz poproszony o wypełnianie jakichkolwiek ankiet, nie podawaj żadnych danych osobowych.

Kolejnym problemem, który może być powodowany przez Y2meta, są przekierowania. Fałszywa witryna może przenieść cię na swoją subdomenę, taką jak s1y2meta.com. Klikając na linki na którejś z tych stron możesz wylądować na stronie zawierającej złośliwe skrypty , które w określonych okolicznościach mogą automatycznie pobrać i zainstalować malware.

Pamiętaj, że możesz zatrzymać reklamy Y2meta instalując na swojej przeglądarce rozszerzenie blokujące reklamy.

Dodatkowo, możesz spróbować wyłączyć fałszywą domenę na liście Powiadomień w ustawieniach swojej przeglądarki:

 • Otwórz swoją przeglądarkę i zlokalizuj trzy kropki w prawym, górnym rogu.
 • Przejdź do Ustawień i wybierz Zaawansowane
 • Następnie wybierz Powiadomienia, które są innymi Ustawieniami strony. 
 • Znajdź w menu Y2meta.com i inne fałszywe domeny.
 • Usuń/wyłącz je wszystkie.

Usunięcie Y2meta powinno być twoim kolejnym zadaniem, jeśli wciąż jesteś często przekierowywany na fałszywą stronę internetową albo otrzymujesz treści reklamowe w trakcie prawie każdej sesji swojej przeglądarki. W celu usunięcia, możesz użyć automatycznego oprogramowania lub wskazówek krok-po-kroku, które zostały dodane na końcu tego artykułu. 

Y2meta

Pamiętaj, że różne potencjalnie niechciane programy, a nawet złośliwe komponenty mogą wkraść się za pośrednictwem witryn stron trzecich takich jak Y2meta.com. Jeśli na twoim komputerze znalazła się jakaś dodatkowa treść i udało jej się uszkodzić system, możesz spróbować naprawić to za pomocą takiego oprogramowania jak ReimageIntego.

Jeśli nie usuniesz Y2meta lub odłożysz jego likwidację na dużo późniejszy moment to możliwe, że będziesz musiał ponieść jakieś negatywne konsekwencje. Wszystkie intensywne działania reklamowe i przekierowujące mogą zakłócać pracę twojego komputera i przeglądarek. To oznacza, że wykorzystanie procesora może wzrosnąć bardzo szybko, a twój komputer/twoja przeglądarka zacznie się zawieszać.

Taktyki dystrybucji PUP (potencjalnie niechcianych programów)

Eksperci ds. bezpieczeństwa z LosVirus.es twierdzą, że potencjalnie niechciane programy dostają się do systemów komputerowych użytkowników za pomocą oszukańczej techniki zwanej „pakietowaniem oprogramowania” . Ta metoda pozwala twórcom wprowadzić PUP taki jak adware do całego pakietu oprogramowania. 

Podejrzany produkt zazwyczaj dostarczany jest na systemy komputerowe, które posiadają ustawiony ''Zalecany” tryb instalacji. Zamiast ryzykować i otrzymywać programy typu adware, powinieneś zmienić ustawienia instalacji na „Zaawansowane”, gdzie będziesz mieć pełną kontrolę nad wszystkimi pobieranymi plikami.

Potencjalnie niechciane programy mogą być w stanie infiltrować systemy komputerowe poprzez fałszywe aktualizacje oprogramowania, zainfekowane hiperłącza i reklamy. W związku z tym bardzo ważne jest, by zachować bezpieczeństwo w sieci i nie odwiedzać żadnych lokalizacji, które budzą niepokój.

Dodatkowo, powinieneś zadbać o automatyczną ochronę systemu komputera. Skorzystaj z wiarygodnego narzędzia zabezpieczającego i nie zapominaj o jego regularnym aktualizowaniu. Nie bój się inwestować we własne bezpieczeństwo, ponieważ będziesz zadowolony, gdy narzędzie antywirusowe ostrzeże cię, kiedy wykryje niebezpieczeństwo.

Proces eliminacji wirusa Y2meta.com

Powinieneś usunąć Y2meta ze swojego systemu operacyjnego oraz przeglądarek internetowych takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge i Safari. Aby zapobiec pojawianiu się fałszywej witryny w twojej przeglądarce, powinieneś wyeliminować przyczynę, którą zazwyczaj okazuje się być potencjalnie niechciany program taki jak adware. Możesz zabrać się za usuwanie Y2meta wykorzystując wiarygodne oprogramowanie zabezpieczające lub korzystając ze wskazówek, które zostały podane na końcu tego artykułu, aby pokazać ci jak pozbyć się cyberzagrożenia zarówno z systemu operacyjnego, jak i aplikacji przeglądarki internetowej. 

Kiedy pozbędziesz się już wirusa Y2meta, nie zapomnij zadbać o bezpieczeństwo swojego komputera, aby podobne ataki nie pojawiły się w najbliższej przyszłości. W tym celu wróć do części, w której mówimy o technikach dystrybucji PUP/technikach unikania PUP i naucz się wszystkich tych wskazówek na pamięć.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Y2meta:

Usuń Y2meta z rodziny systemu Windows

Aby pozbyć się niechcianych produktów z komputera z systemem Windows, zastosuj następujące kroki:

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Y2meta oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Y2meta lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Y2meta z systemu Mac OS X

Aby wyeliminować fałszywe oprogramowanie z komputera z systemem macOS, zastosuj się do następujących instrukcji:

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimY2meta czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Y2meta z Internet Explorer (IE)

Aby pozbyć się niechcianych rozszerzeń i innych obiektów pomocniczych, wyczyść Explorera z pomocą tego przewodnika:

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Y2meta oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Y2meta. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń Y2meta z Microsoft Edge

Aby pozbyć się podejrzanych komponentów i zmian z MS Edge, użyj następujących wytycznych:

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Y2meta powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Y2meta z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Y2meta oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Y2meta. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Y2meta z Google Chrome

Aby usunąć podejrzane produkty z Google Chrome, zastosuj następujące wskazówki:

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Y2meta oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Y2meta. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Y2meta z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Y2meta i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Y2meta. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-y2meta.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: Y2meta