Usuń reklamy VideoStripe pop-up (Poradnik usuwania) - Ostatnia aktualizacja, Sty 2021

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

VideoStripe korzysta z agresywnej i zwodniczej kampanii marketingowej, by promować platformę wideo

Screenshot strony VideoStripe

VideoStripe mówi, że jest platformą przeznaczoną do legalnego oglądania filmów. Serwis ten jednakże używa z agresywnej kampanii reklamowej wykorzystującej m.in. adware. Z tego powodu, jeśli twój Chromw, Firefox czy Internet Explorer jest zalewany reklamami oferującymi nielimitowane oglądanie filmów, powinieneś sprawdzić stan swojego komputera

Zwykle, adware odpowiedzialny za reklamy VideoStripe zaczyna sprawiać problemy po instalacji zabundlowanego oprogramowania. Co więcej, platforma reklamowa Media-fire.org także jest zaangażowana w promocję tej aplikacji.

Wirus VideoStripe dostarcza reklamy będące mylnymi wiadomościami, wykorzystywanymi do promowania powiązanych witryn, czy popularyzowania określonych programów. Te wyskakujące wiadomośi będą stale pytać cię o rejestrację i pobranie tej aplikacji do oglądania wideo. Oferty te są bardzo irytujące, gdyż mogą to być zwrówno reklamy na cały pulpit, jak i okienka nie posiadające widocznego przycisku zamknięcia.

Jednakże przed instalacją programu, musisz pamiętać o jego niedarmowości. VideoStripe jest oferowany ludziom w formia 7-dniowej wersji próbnej. Po tym czasie należy już zapłacić za kontynuację prenumeraty. Miesięczna subskrypcja, w cenie 40€ jest dość droga. Z tego powodu jeśli już chcesz oglądać najnowsze filmy, wybierz opcję tańszą i bardziej zaufaną, jak chociażby Netflix.

Część użytkowników mówi, że wpadki w pułapkę zastawioną przez oszustwo VideoStripe. Reklamy zwykle mówią o darmowości systemu. Jednakże po zarejestrowaniu użytkownicy zauważają, że należy zapłacić za kontynuację użytkowania strony. W rzeczy samej, głównym celem tej agresywnej kampanii reklamowej jest promocja serwisu i zdobycie większej liczby użytkowników chętnych zapłacić za subskrypcję.

Podsumowując, jeśli zaczęły wyświetla się Tobie wyskakujące reklamy, dokonaj pełnego skanu systemu z pomocą ReimageIntego i usuń VideoStripe wraz z innymi podejrzanymi programami, by uniknąć różnych konsekwencji.

Warto też wspomnieć, że adware, generalnie, posiada własne ciasteczka i wykorzystywane jest do zbierania informacji na temat nawyków użytkownika wobe przeglądania sieci. Domyślamy się, że VideoStripe nie jest w tym wyjątkiem. Wierzymy, że nie jest to program nastawiony na zbieranie danych identyfikujących użytkownika. Nigdy jednak nie wiadomo, jakie konkretne informacje są kolekcjonowane i gdzie mogą one zostać użyte.

Usunięcie VideoStripe pomoże więc także w ochronie Twojej prywatności przed nieznanymi osobami i firmami trzecimi. Nigdy nie wiadomo, czy zebrane dane nie zostaną udostępnione nieuczciwym firmom czy złym ludziom. W najgorszym wypadku te dane mogą dostać się nawet w ręce cyberprzestępców. Wtedy możesz mieć do czynienia z dużo powazniejszym problemem – takim, jak utrata pieniędzy, czy kradzież tożsamości.

Przykładowa reklama VideoStripeReklamy VideoStripe nakłaniają do instalacji i korzystania z tej strony streamującej wideo.

Adware dostaje się do komputerów poprzez instalację u boku darnowych aplikacji.

Jak już wiesz, reklamy promujące VideoStripe są wywoływane przez program typu adware, który może dostać się do twojego komputera wraz z darmową aplikacją. Jeśli chcesz zapobiec instalacji takich, czy podobnych programów, powinieneś by bardziej czujny przy instalacji na komputer aplikacji freeware i shareware.

Dodatkowe aplikacje, zwykle, są przedstawiane jako dodatki do przeglądarki, wtyczki, paski narzędzi i rozszerzenia. Mogą być jednak bardzo błędnie opisane. By uniknąć ich instalacji, należy:

 1. Wybierać zaufane źródła pobierania oraz deweloperów cieszących się dobrą opinią.
 2. Czytać polityę prywatności i zasady użytkowania przed instalacją
 3. Wybrać instalację Zaawansowaną bądź Użytkownika i monitorować cały proes instalacji. W taki sposób będziesz miał kontrolę nad procesem.
 4. Odznaczyć instalację dodatkowych komponentów.

Zgodnie z badaniami ekspertów z NoVirus, użytkownicy komputerów korzystają zwykle z instalacji Szybkiej lub Zalecanej. Ufanie tym instalacjom nie jest jednak bezpieczne – bardzo często takie instalacje pomijają informowanie o dodatkowych komponentach dostarczonych przez inne firmy i pozwalają na ich instalację bez zgody użytkownika.

Pozbądź się wirusa VideoStripe już teraz

Usunięcie VideoStripe wymagać będzie znalezienia i usunięcia wszystkich komponentów powiązanych z adware z komputera. Z tego powodu będziesz musiał skasować podejrzane programy z Panelu Sterowania oraz nieznane rozszerzenia z każdej z przeglądarek.

Jeśli myślisz o wykonywaniu tego zadania ręcznie, przydadzą Ci się nasze instrukcje. Miej na uwadze, że takie programy mogły zainstalować swoje ciasteczka – przyda się więc reset przeglądarek.

Jeśli wygląda to na skomplikowane zadanie, powinieneś usunąć VideoStripe automatycznie. Ten sposób wymaga użyia odpowiedniego programu anty-malware/anty-spyware. Upewnij się, że uaktualniłeś ten program przed uruchomieniem skanu systemu.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam VideoStripe pop-up:

Usuń VideoStripe pop-up z rodziny systemu Windows

Otwórz Panel Sterowania i znajdź tam VideoStripe oraz inne aplikacje. Odinstaluj je, a następnie sprawdź Twoje przeglądarki.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj VideoStripe pop-up oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj VideoStripe pop-up lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń VideoStripe pop-up z systemu Mac OS X

Jeśli irytują Cię reklamy sprawdź, czy jakieś podejrzane aplikacje nie zainstalowały się na Twoim komputerze.

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimVideoStripe pop-up czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń VideoStripe pop-up z Internet Explorer (IE)

Skorzystaj z poniższego poradnika, by wyczyścić Internet Explorer z elementów powiązanych z adware.

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj VideoStripe pop-up oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania VideoStripe pop-up. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usun reklamy VideoStripe pop-up z Microsoft Edge

Po ataku, będziesz musiał zresetować Egde z pomocą poniższej instrukcji.

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to VideoStripe pop-up powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń VideoStripe pop-up z Mozilla Firefox (FF)

Skasuj VideoStripe i inne nieznane rozszerzanie z Firefoksa. Mogą być one odpowiedzialne za dostarczanie irytujących reklam.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz VideoStripe pop-up oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie VideoStripe pop-up. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń VideoStripe pop-up z Google Chrome

Usunięcie VideoStripe wymaga skasowania podejrzanych rozszerzeń oraz resetu przeglądarki Chrome.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz VideoStripe pop-up oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie VideoStripe pop-up. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń VideoStripe pop-up z Safari

Poniższy poradnik pomoże Ci usunąć problem z przeglądarki Safari.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj VideoStripe pop-up i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania VideoStripe pop-up. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się VideoStripe pop-up i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach