Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń wirusa Search.queryrouter.com (Instrukcj usuwania) - zaaktualizowano, Kwi 2017

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Czy można ufać wirusowi Search.queryrouter.com?

Wirus Search.queryrouter.com (albo QueryRouter)jest niewiarygodną wyszukiwarką, która została dodana do kategorii wyszukiwarek typu porywacz przeglądarki. Należy podkreślić, iż jej posiadacze uruchomili to narzędzie by zwiększyć ich przychody poprzez pokazywanie sponsorowanych treści użytkownikom owej wyszukiwarki i pokazywanie linków na pierwszych pozycjach do z góry ustalonych stron internetowych . Gdy ofiara klika w jeden z tych linków, posiadacze zyskują szansę, by wygenerować  dochodową reklamę. Taka strategia zarabiania pieniędzy jest częściej znana pod nazwą wynagrodzenie za kliknięcie i istotnie oznacza, że posiadacze stron internetowych otrzymują swój udział w przychodach w oparciu o liczbę kliknięć, które udało się im zebrać z promowanej treści. Nie można jednak jednoznacznie określić, czy linki z Search.queryrouter.com są szkodliwe, czy nie. Należy jednak zachować ostrożność, ponieważ zaraz po odwiedzinach złośliwego serwisu możliwe jest zainfekowanie  niechcianymi, dodatkami, rozszerzeniami, czy wtyczkami.

By zwiększyć szanse na inicjowanie udanych przekierowań, Search.queryrouter.com zwykle zastępuje domyślną wyszukiwarkę internetową wraz ze stroną domową naszej przeglądarki internetowej. Zazwyczaj, wirus ten obiera za cel takie przeglądarki jak Mozilla Firefox i Google Chrome, więc może się wydawać, że inne przeglądarki są bezpieczne. Należy jednak pamiętać, że tacy oszuści dość często aktualizują swoje programy, więc  Safari i Internet Explorer również mogą być podatne na zagrożenia. Porywacze przeglądarki są zaprojektowane tak, aby uniemożliwić użytkownikom przywrócenie przeglądarki do stanu pierwotnego. W ten sposób użytkownicy są na siłę zasypywani sponsorowanymi treściami. Search.queryrouter.com ustawia z góry określoną wyszukiwarkę za każdym razem gdy przeglądarka jest uruchamiana, także podczas otwierania nowej karty, czy otwierania nowego okna przeglądarki. Szczerze mówiąc funkcjonalność metapoziomowego wyszukiwania, o której głoszą twórcy witryny traci na znaczeniu, gdyż poprawne wyszukiwanie może zostać uzyskane już przy pierwszym wyniku . Nie zalecamy, umożliwiania temu wirusowi dłuższego działania na twoim komputerze a jeśli zauważysz znajome objawy, natychmiast usuń Search.queryrouter.com ze swojego sprzętu.

Obraz porywacza przeglądarek Search.queryrouter.comStrona główna wirusa Search.queryrouter.com wydaje się być pospolita i prosta. Jakkolwiek przeprowadzenie wyszukiwania za jej pośrednictwem może powodować przekierowania i przenikanie niechcianego oprogramowania.

W sekcji informacyjnej „About” tego potencjalnie niechcianego programu,twórcy witryny wspominają o pasku narzędzi i wtyczek  “Toolbar & Plugins” podczas gdy na ich stronie internetowej pliki do pobrania nie są dostępne. To tylko sugeruje, że wkrótce w przeglądarce użytkownika składniki te zostaną zainstalowane. Search.queryrouter.com został zakończony. Potrzebujesz więcej niepożądanych treści na swoim sprzęcie? Nie sądzimy. Poza tym nigdy nie wiadomo, czy owe dodatki do przeglądarki nie zostaną użyte w złośliwym celu, na przykładu aby dodawać więcej wyskakujących okienek i reklam, bądź szpiegować . Nie ma lepszego sposobu na uniknięcie tego niż poświęcenie chwili czasu na usunięcie Search.queryrouter.com removal. Specjalistyczne narzędzia antywirusowe, takie jakReimageIntego mogą ułatwić to zadanie skanując cały komputer i kładąc kres wszyskim niebezpiecznym połączeniom i procesom.

Jak rozwijają się porywacze przeglądarek?

Jest to pytanie, które eksperci do spraw bezpieczeństwa już dawno temu zadawali, ale wydaje się, że użytkownicy jeszcze się z nim nie uporali. Przede wszystkim potencjalnie niepożądane programy nie przedostają się na komputer samodzielnie i aktualnie potrzebują uprawnienia, by dotrzeć do urządzeń docelowych i następnie uruchomić przekierowanie do Search.queryrouter.com. Oczywiście deweloperzy złośliwego oprogramowania próbują uzyskać taką zgodę w sposób możliwie najmniej widoczny. W tym celu zwykle odświeżają pakiety oprogramowania dołączając przy tym ich potencjalnie niebezpieczne oprogramowanie obok całkowicie legalnych programów. Oznacza to, że instalacja wirusa Search.queryrouter.com może ukryć się w ustawieniach instalacji całkowicie legalnych programów: konwerterów plików PDF, edytorów wideo/audio itd. Na szczęście „zaawansowane” ustawienia instalacji mogą mieć znaczenie. Jeśli zdecydujesz się na szczegółowy tryb instalacji, będziesz mieć możliwość sprawdzenia zawartości pakietu instalacyjnego i odwołania tych, które mogą być potencjalnie niebezpieczne.

Od czego zacząć usuwanie Search.queryrouter.com? 

Nie można zaprzeczyć, że wirus Search.queryrouter.com jest irytującą infekcją, więc nie pozostawia nam wątpliwości, że powinien on być jak najszybciej zlikwidowany. Jeśli jesteś bardziej biegły w eliminacji wirusów, możesz spróbować usunąć ręcznie Search.queryrouter.com. Nawet jeśli uważasz się za eksperta, nadal powinieneś skanować komputer przy użyciu automatycznego skanera, jeśli masz tylko taką możliwość. Pamiętasz, co mówiliśmy o dodatkowym oprogramiowaniu, które instaluje ten porywacz? Jest to główny powód, aby nie usuwać ręcznie Search.queryrouter.com.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Search.queryrouter.com:

Usuń Search.queryrouter.com z rodziny systemu Windows

Jeśli masz problem związany z przekierowaniami i tym podobnym do Search.queryrouter.com musisz odinstalować  Search.Queryrouter i podobne wpisy które wydają się podejrzane za pośrednictwem Menedżera zadań. Następnie, upewnij się, że zresetowałeś swoją przeglądarkę internetową.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Search.queryrouter.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Search.queryrouter.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
 5. Usuń Search.queryrouter.com ze skrótu Windows
  Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties. Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 6. Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

Usuń Search.queryrouter.com z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimSearch.queryrouter.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Search.queryrouter.com z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Search.queryrouter.com oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Search.queryrouter.com. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń wirusa Search.queryrouter.com z Microsoft Edge

Search.queryrouter.com jest kolejnym porywaczem, który pozostawia niektóre pliki resztkowena zainfekowanych komputerach, a więc zmodyfikowane przeglądarki internetowe muszą być zbadane pod kątem potencjalnie niechcianych dodatków, rozszerzeń bądź pasków narzędzi. W takim przypadku upewnij się, że usunąłeś QueryRouter i tym podobne dodatki tego programisty .

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Search.queryrouter.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Search.queryrouter.com z Mozilla Firefox (FF)

Jeśli twój Firefox jest przejęty przez PUP, upewnij się, że odinstalowałeś wszelkie niechciane/podejrzane dodatki z tej przeglądarki internetowej. Musisz usunąć QueryRouter i podopne jemu PUP.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Search.queryrouter.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 4. W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 5. Kliknij na OK by zapisać zmiany. Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany
 6. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 7. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Search.queryrouter.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Search.queryrouter.com z Google Chrome

Aby upewnić się, że Google Chrome jest wolny od wirusów, sprawdź tę przeglądarkę pod względem Queryrouter oraz podobnych dodatków, które mogły zostać zainstalowane bez twojej wiedzy. Możesz również usunąć niechciane zmiany poprzez zresetowanie przeglądarki .

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Search.queryrouter.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
  Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 4. W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages. Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 5. Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 6. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 7. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 8. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 9. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 10. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Search.queryrouter.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Search.queryrouter.com z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Search.queryrouter.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 4. Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez Search.queryrouter.com to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony. Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową
 5. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 6. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Search.queryrouter.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-search-queryrouter-com-virus.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: Search.queryrouter.com virus