Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Wirus ransomware Joker_lucker@aol.com.wallet. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Ransomware

Cele wirusa Joker_lucker@aol.com.wallet

Wirus Joker_lucker@aol.com.wallet jest najnowszą wersją Dharma ransomware, znaną również jako niedeszyfrowalna przeróbka CrySiS. Ten wirus jest zaprogramowany do skanowania folderów systemowych i zniekształcania plików znajdujących się w nich. Aby to zrealizować, Joker_lucker@aol.com.wallet ransomware stosuje silną metodę szyfrowania AES + RSA, która bezpiecznie blokuje pliki na komputerze ofiary. Podczas tego procesu wirus dodaje jedno lub inne rozszerzenie plików do zaszyfrowanych plików:

 • Joker_lucker@aol.com.wallet;
 • Joker_lucker@aol.com.dharma.

Najgorsze jest to, że nie można otworzyć plików .dharma lub .wallet bez specjalnego klucza odszyfrowywania utworzonego po zaszyfrowaniu danych i wysyłanego do serwerów Command & Control kryminalistów. Nie ma sposobu, aby uzyskać ten klucz do odszyfrowywania bez interwencji przestępców, ale ci oszuści nie są w stanie zapewnić go za darmo. Dlatego wirus zmienia tapetę z obrazem informującym ofiarę o kontaktach z przestępcami za pośrednictwem Joker_lucker@aol.com (w niektórych przypadkach – lavandos@dr.com), aby uzyskać informacje na temat uzyskiwania klucza odszyfrowywania. Nie ma wątpliwości, co cyberprzestępcy chcą, aby ofiary zrobiły. Podobnie jak większość wirusów ransomware, a także wszystkie warianty CrySiS, nakłaniają one ofiary do zakupu Bitcoins za pośrednictwem takich witryn, jak LocalBitcoin czy CoinCafe i przekazują je do podanego adresu portfela Bitcoin. Później przestępcy nakazują ofiarom wysłanie do nich innego e-maila zawierającego szczegóły transakcji. Liczba transakcji powinna być dowodem wpłaty okupu, a następnie przestępcy powinni dostarczyć identyfikator wirusa Joker_lucker@aol.com. Sytuacja może jednak pójść w niewłaściwy sposób i można stracić pieniądze, podobnie jak utracone pliki. Nie ma znaczenia, co ci oszuści obiecują – nie możesz zrobić nic przeciwko nim, więc jeśli zdecydują się zignorować Ciebie, oznacza to, że nigdy nie otrzymasz swoich plików. Płacenie okupu nie jest warte ryzyka, więc nie zalecamy robienia tego. Poza tym pamiętaj, że możesz przywrócić pliki przy użyciu kopii zapasowych danych, więc wystarczy usunąć wirus Joker_lucker@aol.com używając narzędzi anty-malware, takich jak Reimage i włożyć do napędu dysk zapasowy do komputera.

Kiedy ta wersja CrySiS zakaziła twój system?

Crysis ransomware jest głównie rozpowszechniany za pośrednictwem złośliwych kampanii spamowych. Powinniście się zastanawiać nad listami elektronicznymi pochodzącymi od nieznanych osób i nigdy nie otwierać załączników ani zasadniczo żadnych linków zawartych w wiadomości. Czasem trudno jest rozpoznać takie fałszywe wiadomości, ponieważ są one profesjonalnie zaprojektowane, aby wyglądać przekonująco. Oszuści mają tendencję do udawania, że piszą z dobrze znanych firm, takich jak Amazon, eBay, PayPal czy niektórych organizacji opieki zdrowotnej. Oszuści nawet udają, że dostarczają wyniki badań medycznych, stwierdzając, że ofiara została zdiagnozowana na raka. Oczywiście, przestępcy mogą się zszokować i spieszyć, aby otworzyć fałszywe raporty medyczne dodane do takich listów. Wiesz, co stanie się następnie – załącznik poczty e-mail nie jest prawdziwym dokumentem, ponieważ jest złośliwym plikiem zawierającym ransomware. Otwarcie takiego pliku prowadzi do katastrofalnych konsekwencji, więc nie polegaj na nieznanych nadawcach i nie otwieraj linków i załączników do wiadomości e-mail, które wysyłają do Ciebie!

Najszybsza droga do usunięcia wirusa rozszerzeń plików Joker_lucker@aol.com.wallet

Jeśli pliki zostały zablokowane tym złośliwym wirusem, nic nie można zrobić. Pliki można w pełni odtworzyć z kopii zapasowej, a jeśli nie masz tego, musimy rozczarować cię mówiąc, że nie można ich przywrócić w żaden inny sposób. W związku z tym należy usunąć wirusa Joker_lucker@aol.com.wallet jak najszybciej to tylko możliwe i przedsięwziąć środki zapobiegawcze, aby upewnić się, że nigdy nie skończysz w takim programem nie do zniesienia w przyszłości. Te wskazówki dotyczące usuwania Joker_lucker@aol.com.wallet pomogą Ci przeprowadzić proces usuwania złośliwego oprogramowania.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Wirus ransomware Joker_lucker@aol.com.wallet zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Wirus ransomware Joker_lucker@aol.com.wallet. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Joker_lucker@aol.com.wallet:

Usuń Joker_lucker@aol.com.wallet korzystająć z Safe Mode with Networking

 • Krok 1: Zresetuj swój komputer Safe Mode with Networking

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Kliknij Start Shutdown Restart OK .
  2. Kiedy już włączysz swój komputer, zacznij wciskać przycisk F8 tak długo aż zobaczysz okno Advanced Boot Options
  3. Wybierz $1$s z listy Wybierz 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Wciśnij przycisk Power w oknie logowania oznaczonym Windows. Następnie wciśnij i przytrzmaj Shift, który znajduje się na twojej klawiaturze i wciśnij dodatkowo Restart.
  2. Teraz wybierz Troubleshoot Advanced options Startup Settings a na końcu dodatkowo wybierz Restart
  3. Jak tylko włączysz swój komputer wybierz -Enable Safe Mode with Networking w oknie Startup Settings Wybierz 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Krok 2: Usuń Joker_lucker@aol.com.wallet

  Zaloguj się na zainfekowane konto a następnie uruchom przeglądarkę internetową. Pobierz Reimage lub też inny sprawdzony program antyszpiegujący. Zaaktualizuj go przed wykonaniem pełnego skanu systemu a następnie usuń podejrzane pliki powiązane z wirusem ransomware, zakończ usuwanie Joker_lucker@aol.com.wallet.

Jeżeli program ransomware blokuje skorzystanie z Safe Mode with Networking, skorzystaj z innej metody

Usuń Joker_lucker@aol.com.wallet korzystająć z System Restore

 • Krok 1: Zresetuj swój komputer Safe Mode with Command Prompt

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Kliknij Start Shutdown Restart OK .
  2. Kiedy już włączysz swój komputer, zacznij wciskać przycisk F8 tak długo aż zobaczysz okno Advanced Boot Options
  3. Wybierz $1$s z listy Wybierz 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Wciśnij przycisk Power w oknie logowania oznaczonym Windows. Następnie wciśnij i przytrzmaj Shift, który znajduje się na twojej klawiaturze i wciśnij dodatkowo Restart.
  2. Teraz wybierz Troubleshoot Advanced options Startup Settings a na końcu dodatkowo wybierz Restart
  3. Jak tylko włączysz swój komputer wybierz -Enable Safe Mode with Command Prompt w oknie Startup Settings Wybierz 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Krok 2: Przywróć ustawienia fabryczne i pliki systemowe
  1. Jak tylko zobaczysz okno Command Prompt, wpisz cd restore i wybierz Enter Wpisz 'cd restore' bez cudzysłowia a nastepnie wybierz 'Enter'
  2. Teraz wybierz rstrui.exe a nastepnie kliknij Enter jeszcze raz. Wpisz 'rstrui.exe' bez cudzysłowia a nastepnie wybierz 'Enter'
  3. Kiedy pokaże ci się nowe okno wybierz Next a nastepnie wybierz punkt przywracania systemu, który wypada przed zainstalowaniem Joker_lucker@aol.com.wallet. Zaraz po tym wybierz $3$s. Kiedy pojawi się okno 'System Restore' wybierz 'Next'. Wybierz punkt przywracania systemu i wybierz 'Next'
  4. Teraz wybierz Yes aby rozpocząć przywracanie systemu Kliknij 'Yes' i rozpocznij przywracanie systemu.
  Jak tylko przywrócisz system do poprzednich ustawien, pobierz na swoj komputer program Reimage i z jego pomoca dokonaj skanowania swojego systemu, upewnij się że udało ci sie usunąć oprogramowanie Joker_lucker@aol.com.wallet

Bonus: przywróć swoje dane

Poradnik zaprezentowany powyżej powinien pomóc ci w usunieciu oprogramwania Joker_lucker@aol.com.wallet z twojego komputera. Celem przywrócenia zaszyfrowanych danych prosze skorzystaj z dokladnego poradnika przygotowanego przez naszych ekspertow do spraw bezpieczenstwa usunwirusa.pl

Jeśli na Twoim komputerze znaleziono rozszerzenie plików joker_lucker@aol.com.wallet i jeśli obraz na pulpicie mówi, że musisz napisać do joker_lucker@aol.com, aby odszyfrować pliki, oznacza to, że komputer został dotknięty krytycznie. Zalecamy usunięcie wirusa tak szybko jak to tylko możliwe, a następnie sprawdzić, czy masz kopię zapasową danych. Jeśli nie, te porady mogą pomóc ci odzyskać pliki.

Jezeli twoje pliki zostaly zaszyfrowane przez Joker_lucker@aol.com.wallet mozesz skorzystac z podanych metod aby je przywrocic

Uruchom Data Recovery Pro

Data Recovery Pro jest przydatne jeśli chodzi o przywracanie uszkodzonych lub usuniętych plików. Powinieneś spróbować tego narzędzia na plikach zaszyfrowanych przez ten wirus ransomware.

 • Pobierz Data Recovery Pro (https://usunwirusa.pl/download/data-recovery-pro-setup.exe);
 • Zapoznaj się z nastepującymi krokami Data Recovery a nastepnie zainstaluj program na swoim komputerze.
 • Uruchom go a nastepnie przeskanuj swoj zaszyfrowany komputer w poszukiwaniu Joker_lucker@aol.com.wallet.
 • Przywróć je

Poprzednie wersje Windows

Jeśli Ty lub Twoi krewni włączali tryb przywracania systemu, możesz przywrócić poszczególne pliki za pomocą poprzednich kopii systemu Windows. Jest to korzystna funkcja, która może pomóc w przywracaniu plików jeden po drugim, ale nie wszystkie naraz. Aby przywrócić więcej plików, musisz poświęcić więcej czasu.

 • Znajdź zaszyfrowany plik, który chcesz przywrócić i kliknij na nim prawym przyciskiem myszy
 • Wybierz “Properties” a nastepnie przejdz do zakladki “Previous versions”
 • Tutaj sprawdz dostepne kopie pliku w “Folder versions”. Powinienes wybrac wersje ktora cie interesuje i kliknac przycisk przywracania “Restore”

Na końcu powinienes dodatkowo pomyśleć o ochronie swojego komputera przed oprogramowaniem ransomware. Aby chronić swój komputer przed Joker_lucker@aol.com.wallet i innym szkodliwym oprogramowaniem polecamy skorzystanie ze sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego takiego jak Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus lub Malwarebytes Anti Malware

O autorze

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-joker_luckeraol-com-wallet-ransomware-virus.html

Poradniki w innych językach