Usuń wirusa Luckypage123.com (Poradnik usuwania wirusa) - Darmowy poradnik

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Co powinieneś wiedzieć o Luckypage123.com?

Wirus Luckypage123.com działa jako wyszukiwarka. Chociaż niektórzy badacze nazywają go wirusem, to w rzeczywistości jest porywaczem przeglądarki. Zwykle taki potencjalnie niepożądany program nie stanowi zagrożenia, w przeciwieństwie do niektórych porywaczy przeglądarki. Nadal zaleca się usunięcie Luckypage123.com z komputera. Można to zrobić ręcznie bądź automatycznie. ReimageIntego przyspieszając cały proces.

Więcej informacji dotyczących usuwania Luckypage123.com znajduje się poniżej. Dodatkowo, zapoznaj się z artykułem, aby dowiedzieć się, w jaki sposób można zapobiec przenikaniu podobnych programów do urządzenia. Zazwyczaj, porywacze przeglądarki są identyfikowane jako potencjalnie niechciane aplikacje. Zwykle przekierowują one do innych podejrzanych stron internetowych .

Ewetualnie do innych porywaczy przeglądarek zawracających głowę nadmierną ilością reklam. Lepiej nie pozwolić zatem, aby takie programy znajdowały się na komputerze. Porównując tego porywacza przeglądarek z innymi wersjami, jest on bardziej wiarygodny niż inne potencjalnie niechciane programy. Nie irytuje on użytkowników wieloma migającymi wyskakującymi okienkami .

Ostatnio, oszuści wykorzystują reklamy do swych niecnych planów, więc pojawiające się oferty komercyjne mogą okazać się czymś więcej niż tylko denerwującym zjawiskiem. Ponadto, LuckyPage123 używa Google jako głównej bazy danych. Mimo, że ta cecha zmniejsza potencjalne ryzyko podczas korzystania tego porywacza przeglądarki, powinno się zachować ostrożność i być bardziej wnikliwym. Zrzut ekranu z Luckypage123.comZe względu na brak linków i banerów, Luckypage123.com wygląda bardziej rzetelnie.

W rzeczywistości, każde narzędzie do przeglądania i wyszukiwania wykorzystuje własny filtr, który umożliwia gromadzenie pewnych informacji o ich użytkownikach.Są w stanie również dowiedzieć się, jakie hasła wyszukiwania są wpisywane najczęściej lub jak często odzwiedzasz jedną lub inną stronę internetową. Powszechnie uważa się, że informacje te są zbierane w celach statystycznych.

W polityce pywatności, czyli dokumencie zawierający cenne informacje, który jest ignorowany przez użytkowników , właściciele tego potencjalnie niechacianego programu In the privacy policy, the document with valuable information which users ignore , the owners of this PUP zrzekają się udostępniania lub sprzedaży informacji nieosobowych i osobowych.

Prywatność w sieci staje się coraz bardziej eskalowanym zjawiskiem, niemniej jednak bardziej delikatnym . To narzędzie do przeglądania może wymagać Twoich danych personalnych, proponując wypełnienie różnych formularzy w sieci.

Co więcej, ten porywacz nie obsługuje wtyczek. Niektóre narzędzia antywirusowe oferują specjalne rozszerzenia przeglądarki i wtyczki, które pomagają zachować bezpieczeństwo w sieci. Wyszukiwarka pozbawia jednak użytkownika takiej zdolności. W ten sposób zwiększa się prawdopodobieństwo odwiedzenia skażonej witryny. W dodatku, dzięki przekierowaniu Luckypage123.com, również znaleźć się na potencjalnie niebezpiecznej stronie internetowej.

Jak porywacz okupuje komputer?

Przejęcie przez Luckypage123.com mam miejsce, gdy szybko przechodzisz przez kolejne etapy kreatora instalacji nowo pobranej aplikacji.Ze względu na powszechny zwyczaj,użytkownicy rzadko poświęcają chwilę na przemyślenie tego, że dołączone są opcjonalne programy i mogą zostać one zainstalowane obok głównej aplikacji.

Wybranie ustawień instalacji “Rekomendowane” i następnie naciśnięcie przycisku “Install” powoduje ułatwienie instalacji potencjalnie niechcianych programów. Następnym razem, gdy będziesz chciał zainstalować nowy program, wybierz ustawienia „Nawyku”. Usuń zaznaczenia z wszystkich wątpliwych załączników. Tylko w takim przypadku kontynuuj instalacje wybranego programu.

Skuteczna eliminacja Luckypage123.com

Jeśli zastanawiasz się, jak pozbyć się tej aplikacji, istnieją dwa proste sposoby by to zrobić. Pierwsza, automatyczna metoda usuwania Luckypage123.com wymaga znacznie mniej czasu, ponieważ aplikacja antyszpiegowska skanuje urządzenie i lokalizuje źródło infekcji a następnie ją zakańcza. Druga metoda jest bardziej odpowiednia dla osób, które wolą radzenie sobie z cyberinfekcjami ręcznie.

Usuń wirusa Luckypage123.com poprzez wykonanie kroków zasugerowanych w przewodniku. Na koniec nie zapomnij zaktualizować wszystkich aplikacji systemowych, a także sprawdzić, czy wszystkie aktualizacje systemu Windows są zainstalowane .

[GI = safari] Użytkownicy mniej popularnych przeglądarek mogą być także ukierunkowani przez Lucky Page 123 [/GI]

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Luckypage123.com:

Usuń Luckypage123.com z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Luckypage123.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Luckypage123.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Luckypage123.com z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimLuckypage123.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Luckypage123.com z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Luckypage123.com oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Luckypage123.com. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń wirusa Luckypage123.com z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Luckypage123.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Luckypage123.com z Mozilla Firefox (FF)

Wyeliminowanie wszystkich powiązanych elementów jest kluczowe dla zmniejszenia ryzyka przyszłego przejęcia. Po przejściu przez przewodnik usuwania, należy zresetować ustawienia.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Luckypage123.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Luckypage123.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Luckypage123.com z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Luckypage123.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Luckypage123.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Luckypage123.com i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach