Skala niebezpieczeństwa:  
  (11/100)

Usuń wirusa Home.bitmotion-tab.com (Instrukcj usuwania) - Ostatnia aktualizacja, Sty 2021

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Home.bitmotion-tab.com próbuje zdobyć zaufanie użytkowników przyciągającym designem

Zrzut ekranu strony Home.bitmotion-tab.com

Wirus Bitmotion jest postrzegany jako podejrzana wyszukiwarka, która nie tylko oferuje swoje usługi, ale też aktywnie promuje własne rozszerzenie. Możesz przez to zobaczy nową kartę Bitmotion w miejscu dotychczasowej witryny. Rozzszerzenie to jest tworzone przez Victory Commerce Ltd. i jest promowane jako narzędzie polepszające wrażenia z korzystania z przeglądarki.

W rzeczywistości jest to porywacz przeglądarki zmieniający jej ustawienia oraz utrudniający normalne korzystanie z sieci. Czy Bitmotion jest wirusem? Technicznie nie, lecz może spowodować kilka problemów.

Po włączeniu rozszerzenia Bitmotion:

 • zmienia stronę startową przeglądarki oraz ustawienia strony nowej karty bez jawnego pytnia się o pozwolenie;
 • uruchamia stronę chrome-extension://iinglghmhcgdgjjlafobajghjamdchik/newtab.html od razu po otwarciu zainfekowanej przeglądarki internetowej, nowej karty lub kliknięciu na ikonę rozszerzenia na pasku przeglądarki;
 • zmienia wyniki wyszukiwania;
 • wyświetla intruzywne reklamy;
 • przekierowuje na podejrzane strony internetowe;
 • instaluje dodatkowe komponenty na przeglądarkę;
 • zbiera różne informacje o użytkowniku.

Fenomen przekierowań Bitmotion Tab  może szybko stać się problemem. Miej na uwadze, że ten porywacz przeglądarki dąży do monetyzacji promowanych witryn, przez co umieszcza dodatkowe reklamy w wynikach wyszukiwania.

Po kliknięciu na sponsorowane wynku wyszukiwania, ta infekcja przeglądarki przekierowuje na określone witryny w celu podbudowania jej popularności. Część  z tych witrym może być bezpieczna – inne mogą zawierać niebezpieczny bądź nieodpowiedni materiał lub nawet grozić twojemu komputerowi, czy twojej prywatności.

Pomyśl o prywatności danych o sobie podczas korzystania z ów rozszerzenia. Włączając Bitmotion Tab zgadzasz się na udostępnienie swojego adresu mailowego twórcom a także na zmianę zakładek czy zawartości odwiedzanych witryn. Wisienką na torcie jest zbieranie przez Bitmotion-tab informacji o wyszukiwanych hasłach, klikniętych linkach, adresach IP i podobnych.

Pasożyt ten będzie Ciebie niezwykle mocno irytować z powodu posiadania ruchomego tła przez opisaną wyszukiwarkę. Dodatkowo, Bitmotion jest w staniw sysyłać Ci ankiety i konkursy, czy prosić o podanie takich danych, jak np. dane osobowe czy adres email. Takie informacje mogą być zaś wykorzystane do wysyłania Tobie spamu. Zwróć na to uwagę.

“We may use an intermediary to conduct these surveys or contests. These companies may use your personal information to help the BitmotionTab communicate with you about offers from the [ tab ] and our marketing partners.”

Firma twierdzi, że strony zewnętrzne nie posiadają pozwolenia od Victory Commerce do korzystania z danych użytkowników do innych celów – nie możesz by tego jednak pewien. Przemyśl więc usunięcie Home.bitmotion-tab.com removal jako czynność nawyższej wagi. Będziesz chciał pewnie użyć do tego celu program anty-malware taki, jak ReimageIntego.

Jeśli korzystanie z dodatkowych programów do eliminacji wirusa nie leży w twojej myśli, możesz też usunąć Home.bitmotion-tab.com ręcznie. Szczegółowy poradnik, jak tego dokonać, znajdziesz na końcu tego artykułu.

Wirus Home.bitmotion-tab.comWyszukiwarka Home.bitmotion-tab.com zmienia stronę domyślną użytkownika bez pytania się bezpośrednio o pozwolenie

Zapobiegaj infiltracji programów potencjalnie niepożądanych 

By uniknąć instalacji porywacza Bitmotion, powinieneś zachować ostrożność przy instalacji różnorakich aplikacji z Internetu. Jeśli spieszysz się i nie działasz rozważnie przy instalacji nowych programów, będziesz musiał znaleźć sposób na jego późniejsze usunięcie. Możesz jednak zapobiec jego instalacji wykonując kilka rzeczy podczas instalacji programów.

Podczas uruchamiania instalatora programu, zostaną Ci przedstawione Polityka Prywatności oraz Warunki jego użytkowania. Są to ważne dokumenty – zalecamy uważne ich przeczytanie. Później zostaniesz zapytany o sposób instalacji – wybierz opcję Zaawansowaną lub Własną i znajdź wszystkie twierdzenia mówiace o instalacji dodatkowych aplikacji. Odznacz znajdujące się przy nich pola i kontynuuj instalację.

Porywacz ten głównie atakuje użytkowników znajdujących się na terenie Stanów Zjednoczonych. Zauważono też kilka przypadków ataku tego wirusa w Bułgarii. Użytkownicy z tych krajów powinni więc mieć się na baczności.

Szybkie usuwanie wirusa Bitmotion

Najlepszym sposobem na usunięcie Bitmotion Tab jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego oprogramowania anty-malware.. Jeśli masz antywirusa, może on nie dać rady go wykryć – takie programy są zdolne do eliminacji krytycznych wirusów. Bitmotion jest zaś tylko pasożytem typu spyware.

Jeśli zastanawiasz się, jak usunąć Bitmotion Tab ręcznie, zaoszczędzisz czasu korzystając z poniższych instrukcji – bądź bardzo ostrożny i precyzyjnie wykonaj poniższe kroki, aby anulować wszelkie zmiany dokonane przez tą niepożądaną aplikację. W przeciwnym wypadku twoja przeglądarka dalej będzie jej zakładnikiem. Moższe także usunąć Bitmotion przywracając przegląrarkę do jej ustawień fabrycznych.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Home.bitmotion-tab.com:

Usuń Home.bitmotion-tab.com z rodziny systemu Windows

Odinstaluj programy stworzone prze Victory Commerce Limited.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Home.bitmotion-tab.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Home.bitmotion-tab.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
 5. Usuń Home.bitmotion-tab.com ze skrótu Windows
  Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties. Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 6. Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

Usuń Home.bitmotion-tab.com z systemu Mac OS X

Sprawdź listę zainstalowanych aplikacji i usuń wszystkie wpisy powiązane z home.bitmotion-tab.com.

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimHome.bitmotion-tab.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Home.bitmotion-tab.com z Internet Explorer (IE)

Sprawdź Internet Explorer w poszukiwaniu podejrzanych dodatków. Jeśli jakieś znajdziesz, usuń je oraz zresetuj przeglądarkę tak, jak pokazano poniże.

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Home.bitmotion-tab.com oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Home.bitmotion-tab.com. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń wirusa Home.bitmotion-tab.com z Microsoft Edge

Porywacz ten mógł zaatakować także Microsoft Edge. Skorzystaj z tych kroków, aby to naprawić:

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Home.bitmotion-tab.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Home.bitmotion-tab.com z Mozilla Firefox (FF)

Odinstaluj podejrzane rozszerzenia, które jakimś cudem dostały się do Firefoxa bez informowania Cię.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Home.bitmotion-tab.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 4. W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 5. Kliknij na OK by zapisać zmiany. Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany
 6. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 7. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Home.bitmotion-tab.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Home.bitmotion-tab.com z Google Chrome

W Google Chrome wejdź w zakładkę Rozszerzenia i usuń następujący dodatek:
Bitmotion extension

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Home.bitmotion-tab.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
  Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 4. W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages. Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 5. Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 6. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 7. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 8. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 9. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 10. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Home.bitmotion-tab.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Home.bitmotion-tab.com z Safari

Jeśli strona główna przeglądarki Safari jest ustawiona na Bitmotion Tab, powinieneś usunąć rozszerzenie Bitmotion – New Tab oraz podobne podejrzane wpisy. Następnie zresetuj przeglądarkę.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Home.bitmotion-tab.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 4. Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez Home.bitmotion-tab.com to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony. Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową
 5. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 6. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Home.bitmotion-tab.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-home-bitmotion-tab-com-virus.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: Home.bitmotion-tab.com virus