Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń wirusa Go.padsdel.com pop-up (Darmowe instrukcje) - Chrome, Firefox, IE, Edge

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

Co wiadomo na temat reklam Go.padsdel.com?

Wirus Go.padsdel.com może zacząć cię niepokoić tuż po zainstalowaniu jakiegoś darmowego programu. Choć wirus Padsdel nie należy do kategorii złośliwego oprogramowania , to naprawdę należy do grupy spyware i drażni setki użytkowników komputerów każdego dnia. Kiedy zostanie zainstalowany, zaczyna wyświetlać wszelkiego rodzaju reklamy zewnętrzne wykorzystując przeglądarkę ofiary. Otwiera nowe okna lub zakładki w przeglądarce i ładuje dane reklamy firmy trzeciej z domeny hxxp://go.padsdel.com/afu.php?id=[random ID]. Jeśli te reklamy zaczęły przeszkadzać ci na co dzień, należy usunąć wirusa Padsdel – im szybciej, tym lepiej.

Go.padsdel.com virus
Wirus Go.padsdel.com pop-up

Mimo że program, który wyświetla te irytujące wyskakujące reklamy nie jest jakimś destrukcyjnym programem, działa podejrzanie, więc nie powinien być przechowywany w systemie. Wstawia śledzące pliki cookie do przeglądarki ofiary i rozpoczyna zbieranie ostatnich zapytań użytkownika, danych o kliknięciach, przegląda szczegóły historii i podobne informacje. W związku z tym, program adware generuje oferty innych firm w oparciu o zainteresowania użytkownika, a następnie zaprasza ich poprzez wyskakujące reklamy Go.padsdel.com. Teraz trzeba zrozumieć, że większość z tych reklam wygląda atrakcyjnie i zachęcająco, jednak nie oznacza to, że trzeba na nie klikać bez zastanowienia. Faktem jest, że wszystkie te reklamy mają na celu skłonić Cię do kliknięcia na nie. Każda z nich zawiera link, który wskazuje do konkretnego miejsca w World Wide Web. Niestety, możemy tylko powiedzieć, że reklamy Go.padsdel.com nie są tak wiarygodne, jak chcielibyśmy, by były. Okazuje się, niektóre z nich mogą skierować cię do bardzo niebezpiecznych stron internetowych , które są pełne podejrzanych plików do pobrania, niepwenych kwestionariuszy lub innych treści, które mogą umieścić twój komputer lub dane osobowe w zagrożeniu . Dlatego nie zaleca się kliknięcia na te reklamy. Co więcej, ciągłe reklamy pop-up będą drażnić cię na śmierć, ponieważ nie pozwalają na przeglądanie Internetu bez wymuszonych przerw. Ze względu na nieprzyjemne zachowanie tego oprogramowania reklamowego, zalecamy, aby usunąć wirusa Go.padsdel.com z systemu. Można to zrobić za pomocą narzędzi takich jak Reimage Reimage Cleaner Intego lub użyć wskazówek usuwania Go.padsdel.com prezentowanych tuż pod tym artykułem.

Jak uniknąć instalowania podobnych programów?

Jeśli porwanie Go.padsdel.com już miało miejsce, uważamy, że powinieneś wiedzieć, jak to się stało. Rzecz w tym, że darmowe aplikacje często przemycają się do systemu komputerowego bez echa, a użytkownicy komputerów nic z tym nie robią. W celu zapobieżenia atakom programów typu spyware czy malware, użytkownicy powinni podjąć pewne działania, na przykład, dostosować ustawienia instalacji, gdy tylko pobierają nowe oprogramowanie do swoich komputerów. Istotne jest, aby ustawić niestandardowe/zaawansowane ustawienia instalacji i odznaczyć niepotrzebne dodatkowe elementy w celu uniemożliwienia infiltracji niechcianych aplikacji innych firm, które są zwykle powiązane z najpopularniejszymi darmowymi grami i programami. Bądź ostrożny i nie pozostawiaj aktywnego trybu podstawowego/standardowego, ponieważ dodatkowe oprogramowanie może zostać zainstalowane bez wiedzy użytkownika.

W jaki sposób pozbyć się Go.padsdel.com?

Jeśli jesteś zmęczony reklamami pop-up Go.padsdel.com, nie wahaj się ani chwili dłużej i podejmij działania w celu usunięcia infekcji z systemu. Aby usunąć wirusa Go.padsdel.com użyj silnego programu anty-spyware. Najlepszym z nich, przynajmniej w naszej opinii, jest Reimage Reimage Cleaner Intego. Jednak można także użyć narzędzi takich jak SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes. Jeśli jesteś zdecydowanie przeciwny wykorzystaniu programów antywirusowych, można sprawdzić instrukcję usuwania Go.padsdel.com – jesteśmy pewni, że będą w stanie ci się przydać podczas ręcznego usuwania infekcji.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Go.padsdel.com pop-up:

Usuń Go.padsdel.com pop-up z rodziny systemu Windows

Aby całkowicie odinstalować wirusa Padsdel należy wyczyścić komputer przed nieznanymi podejrzanymi programami. Odinstaluj wszystkie niechciane aplikacje, jedna po drugiej z pomocą przewodnika, który powinien być łatwy do naśladowania.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Go.padsdel.com pop-up oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Go.padsdel.com pop-up lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Go.padsdel.com pop-up z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimGo.padsdel.com pop-up czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Go.padsdel.com pop-up z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Go.padsdel.com pop-up oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Go.padsdel.com pop-up. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń wirusa Go.padsdel.com pop-up z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Go.padsdel.com pop-up powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Go.padsdel.com pop-up z Mozilla Firefox (FF)

Twoja przeglądarka musi być oczyszczona z wszyskich elementów Padsdel aby funkcjonować normalnie. Wykonaj te proste kroki w celu szybkiego usunięcia Go.padsdel.com.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Go.padsdel.com pop-up oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Go.padsdel.com pop-up. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Go.padsdel.com pop-up z Google Chrome

twoja przeglądarka najprawdopodobniej została dotknięta szkodliwym działaniem wirusa pop-up Go.padsdel.com. Dlatego należy się upewnić, że jest ona wolna od podejrzanych dodatków, które często okazują się być odpowiedzialne za przekierowania, reklamy pop-up i wiele innych nieprzyjemnych efektów.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Go.padsdel.com pop-up oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Go.padsdel.com pop-up. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Go.padsdel.com pop-up z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Go.padsdel.com pop-up i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Go.padsdel.com pop-up. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

O autorze

Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-go-padsdel-com-pop-up-virus.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: Go.padsdel.com pop-up virus