Skala niebezpieczeństwa:  
  (9/100)

Usuń wirusa Funnypage123.com (Poradnik usuwania) - Chrome, Firefox, IE, Edge

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Wirus Funnypage123.com zakrada się wewnątrz komputerów i zmienia ustawienia przeglądarek

Wirus Funnypage123.com należy do kategorii programów przejmujących kontrolę nad przeglądarką , które celują w przeglądarki internetowe i modyfikują ich ustawienia. Celem tej infekcji komputera jest porwać przeglądarki stronę startową i wyszukiwarkę, promować wątpliwe programy lub produkty oraz dostarczać podejrzane reklamy online. Wszystkie te działania pomagają deweloperom generować dochody z marketingu powiązanego lub strategii reklamowych pay-per-click. Jednak po porwaniu Funnypage123.com będziesz mieć do czynienia z obniżeniem jakości przeglądania internetu oraz zwiększonym ryzykiem wystąpienia niebezpiecznych zagrożeń sieciowych. Podczas gdy porywacz przebywa na komputerze, może otworzyć furtkę dla złośliwego oprogramowania , nakłonić do odwiedzenia zainfekowanych stron internetowych lub zainstalować wątpliwe narzędzia innych firm, nie pytając o pozwolenie. Badania wykazały, że porywacz ma powiązania z innymi programami przejmującymi kontrolę nad przeglądarką, takimi jak Mylucky123.com, LuckySearch123.com, LuckyStarting.com, Luckypageing123.com, itd. Domeny i projekty tych witryn są podobne. Choć logo różni się nieco, strona główna oferuje użycie sieci, obrazu, wideo i wyszukiwanie wiadomości. Co więcej, każda z nich dostarcza wyniki które mogły być zmodyfikowane. Dlatego, korzystanie z tych wyszukiwarek nie jest zalecane. Usuń Funnypage123.com tak szybko, jak tylko w przeglądarce pojawią się podejrzane domeny. Ta strona może wyglądać bezpieczne, ale niektóre z linków podanych przez ten silnik mogą prowadzić do szkodliwych stron .

Porywacz przeglądarek Funnypage123.com dotyczy wszystkich przeglądarek, które są zainstalowane na komputerze, który został zainfekowany. Niewątpliwie porywacz zaatakuje Google Chrome, Mozilla Firefox i Internet Explorer, i zmieni ich ustawienia. Przede wszystkim, ustawia domenę jako domyślną stronę główną i wyszukiwarkę. Należy pamiętać, że wirus nie wymaga Twojej zgody, aby to zrobić. Następnie wykonuje pewne działania, aby uchronić siebie i uniemożliwić zresetowanie przeglądarki poprzez wyczyszczenie skrótów. Wirus Funnypage123.com jest przeznaczony nie tylko do dołączania argumentów do niektórych skrótów systemu Windows, ale także by wykryć, kiedy użytkownik próbuje je wyczyścić. Gdy stwierdzi o wystąpieniu tej działalności, to porywa je ponownie. Z tego powodu, usuwanie Funnypage123.com jest trudniejsze niż można było się spodziewać wcześniej. Jednakże istnieje szybkie i bezpieczne rozwiązanie w celu wyeliminowania porywacza przeglądarki. Zainstaluj jeden z renomowanych programów anty-malware lub anty-spyware program (na przykład ReimageIntego, [2]) oraz przeprowadź skanowanie systemu komputera.

Obraz Funnypage123.com

Wszystkie programy przejmujące kontrolę nad przeglądarką i fałszywe wyszukiwarki zazwyczaj inicjują kilka najważniejszych problemów, które pogarszają przeglądanie i stawiają użytkowników w niebezpieczeństwie. Po pierwsze, przeglądanie stron internetowych zostanie zakłócane przez pop-upy, reklamy w tekście, banery lub nawet adnotacje całą stronę. Po drugie, porywacz może zainicjować przekierowanie do wątpliwych i promocyjnych witryn. Po trzecie, może zmienić wyniki wyszukiwania i promować linki sponsorowane. Pokrótce należy wspomnieć, że tendencje przekierowujące Funnypage123.com są niepokojące. Niektóre z reklam i linków mogą prowadzić do zakażonej, strony phishingowej lub stron , gdzie można zostać zainfekowanym złośliwym oprogramowaniem, stracić swoje pieniądze lub nawet tożsamość. Wisienką na torcie jest cecha porywacza, by zbierać informacje o użytkownikach, które mogą zidentyfikować ich osobiście . W Polityce prywatności, należy zauważyć, że informacje te zawierają imię i nazwisko, płeć, datę urodzenia i kraj. Co więcej, nawyki przeglądania internetu przez użytkowników są również śledzone przez wykorzystanie plików cookies. Choć deweloperzy twierdzą, że Funnypage123.com posiada zaawansowaną technologię, która „daje Ci najlepsze, co internet ma do zaoferowania, i sprawia, że ​​łatwiej niż kiedykolwiek, potrafisz znaleźć dokładnie to, czego szukasz,” To tylko piękne obietnice, które mają nie mają pokrycia w rzeczywistości.

W jaki sposób mogę zostać zainfekowany przez porywacza przeglądarki?

Użytkownicy komputerów, którzy często instalują nowe oprogramowanie i nie zwracają wystarczającej uwagi podczas tego procesu, mają duże szanse, aby zarazić się porywaczem przeglądarki. Ten rodzaj infekcji komputera rozprzestrzenia się wraz z darmowymi programami, które można pobrać z różnych stron internetowych lub usług udostępniania plików. Jeśli jesteś uważny i ostrożny z instalacją oprogramowania, można znaleźć porywacza przeglądarki Funnypage123.com w pakiecie oprogramowania jako opcjonalna aplikacja. Aby zrezygnować z PUP i zapobiec przedostawaniu się go do systemu, trzeba instalować nowe programy w ramach zaawansowanej lub niestandardowej konfiguracji procesu instalacji. Nie należy polegać na zalecanych lub szybkich trybach instalacji, ponieważ pozwalają one wszelkim dodatkowym aplikacjom dostać się do systemu.

Jak pozbyć się Funnypage123.com?

By usunąć Funnypage123.com masz dwie opcje – ręcznej i automatycznej eliminacji. Pierwsza metoda jest trudniejsza niż druga. Jednakże, jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej nie powinieneś napotkać ogromnych trudności lub problemów. Zgodnie z wytycznymi, trzeba znaleźć i odinstalować porywacza przeglądarki, program, który wprowadził go do systemu i inne aplikacje, które mogły zostać zainstalowane na przeglądarkach komputerowych i internetowych. Po wykonaniu tych czynności, będzie można ustawić preferowaną stronę i domyślną wyszukiwarkę. Alternatywnie, można usunąć Funnypage123.com automatycznie w ciągu kilku minut. Metoda ta zapewnia, że porywacz przeglądarki zostanie wyeliminowany wraz ze wszystkimi jego komponentami. Automatyczne usuwanie wymaga zainstalowania programu anty-malware lub anty-spyware, jego aktualizacji oraz przeskanowania systemu komputera.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Funnypage123.com:

Usuń Funnypage123.com z rodziny systemu Windows

Aby usunąć Funnypage123.com z systemu operacyjnego Windows, trzeba postępować zgodnie z instrukcjami i wyszukać porywacza przeglądarki i innych aplikacji, które mogą być z nim związane. Pozbądź się wszystkich wątpliwych aplikacji z komputera i ze wszystkich przeglądarek internetowych.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Funnypage123.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Funnypage123.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
 5. Usuń Funnypage123.com ze skrótu Windows
  Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties. Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 6. Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

Usuń Funnypage123.com z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimFunnypage123.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Funnypage123.com z Internet Explorer (IE)

Po porwaniu Funnypage123.com, w programie Internet Explorer można znaleźć wątpliwe dodatki. Usuń je, jak pokazano poniżej.

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Funnypage123.com oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Funnypage123.com. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń wirusa Funnypage123.com z Microsoft Edge

Ten przewodnik krok po kroku pomoże Ci przywrócić Microsoft Edge po porwaniu.

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Funnypage123.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Funnypage123.com z Mozilla Firefox (FF)

Przede wszystkim, należy odinstalować wszystkie wątpliwe rozszerzenia i wtyczki z Mozilla Firefox. Następnie ustawić przeglądarkę tak jak pokazano poniżej.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Funnypage123.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 4. W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 5. Kliknij na OK by zapisać zmiany. Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany
 6. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 7. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Funnypage123.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Funnypage123.com z Google Chrome

Na liście Rozszerzenia wyszukać nieznanych i podejrzanych wpisów i usunąć je. Gdy to zrobisz, powinieneś zresetować Google Chrome i ustawić preferowaną stronę główną.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Funnypage123.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
  Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 4. W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages. Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 5. Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 6. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 7. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 8. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 9. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 10. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Funnypage123.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Funnypage123.com z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Funnypage123.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 4. Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez Funnypage123.com to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony. Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową
 5. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 6. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Funnypage123.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-funnypage123-com-virus.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: Funnypage123.com virus