Usuń wirusa Findoncloud.com (Ostatnia aktualizacja, Sty 2021) - Darmowe instrukcje

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Instrukcja usuwania wirusa Findoncloud.com

Czym jest Wirus Findoncloud.com?

Wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat Findoncloud.com

Na pierwszy rzut oka wirus Findoncloud.com wygląda na zwykłą wyszukiwarkę. Choć jego wygląd wydaje się atrakcyjny i oferuje kilka przydatnych funkcji, nie zaleca się ustawiania tej wyszukiwarki jako podstawowa. W rzeczywistości, powinieneś usunąć Findoncloud.com jeśli przypadkowo go zainstalowałeś. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego zachęcamy, aby usunąć to narzędzie do przeglądania, trzeba pamiętać, że specjaliści IT oznaczyli go jako porywacza przeglądarki. W rezultacie, można szybko poczuć się rozczarowanym jego jakością. Promuje on swoją działalność obietnicami szybkiego dostarczenia odpowiednich wyników wyszukiwania. Jeśli zastosujemy się do zaleceń dotyczących sposobu, aby zwiększyć wydajność przeglądarki, to ten porywacz może zniszczyć wszystkie nasze wysiłki . Należy pamiętać, że ten porywacz przeglądarki może wypełniać ekran komputera nadmierną ilością reklam. Dodatkowo, korzystając z tego PUP przez dłuższy czas, wiadomości spamowych mogą nawet znaleźć drogę również do naszej skrzynki odbiorczej. Pozwól nam przedstawić krótki przegląd PUP oraz zapoznaj się argumentami, dlaczego należy rozpocząć procedurę usuwania Findoncloud.com zamiast trzymać go w systemie. Jeśli chodzi o rozwiązanie problemu, ReimageIntego jest pomocny w tym procesie.

Patrząc na zróżnicowane kategorie programów przejmujących kontrolę nad przeglądarką, internauci mogą zgubić się w milionach żywych wyszukiwarek oferujących swoje usługi. Niektóre mogą przyciągnąć użytkowników kolorowymi motywami, podczas gdy inne są proste w konstrukcji, ale oferują kilka linków do innych domen. W tym przypadku Find On Cloud odwołuje się do użytkowników z a pomocą tła pełnego inspirujących obrazów i odniesień do szybkiego dostępu do stron internetowych mediów strumieniowych. Co więcej, znajdują się na nim linki do stron internetowych zawierających treści pornograficzne. W związku z tym, przekierowania Findoncloud.com prezentują bardzo nurtujące zjawisko, ponieważ można znaleźć się na tackih stronach, które posiadają rozbudowane oprogramowanie malware . Należy pamiętać, że mogą one być zainfekowane złośliwym oprogramowaniem typu ciężkiego i niszczącego. z tego powodu musisz działać w pośpiechu, aby wyeliminować całkowicie tego porywacza.

The image of Found-on-cloud

Dodatkowo właściciele tego porywacza nie ponoszą odpowiedzialności za linki osób trzecich propagowanych w tej wyszukiwarce. W szczególności, nie są oni odpowiedzialni za pliki śledzące zatrudnione przez osoby trzecie. Jednakże, ze względu na wiele linków i niejasnej polityce prywatności sponsorowanych stron internetowych, informacje nieosobowe mogą wpaść w ręce firm reklamowych. Co więcej, jeśli podasz adres kontaktowy e-mail właścicielom z jakiegokolwiek powodu, nie powinieneś być zaskoczony jeśli również wyciekną one do anonimowych spółek osób trzecich . W rezultacie, spam zapcha twój folder skrzynki odbiorczej. Uważaj na nich, ponieważ mogą one maskować bardzo destrukcyjny plik złośliwego oprogramowania szyfrującego.

Jakie są szanse na zakażenie tym wirusem?

Wielu użytkowników wpada w zakłopotanie, próbując sobie przypomnieć, kiedy porwanie Findoncloud.com miało miejsce. Zazwyczaj może dojść do infekcji urządzenia po instalacji nowej aplikacji. Program freeware jest preferowanym sposobem, w jakim oszuści rozpowszechniają PUP. W celu zmniejszenia ryzyka napotkania podobnego porywacza przeglądarki, zalecamy, aby wybrać ustawienia „niestandardowe” instalacji. Będą one mogły ujawnić opcjonalne narzędzia i będziesz w stanie dostrzec podejrzane oprogramowanie zanim zostanie zainstalowane. Odznacz wszystkie opcjonalne aplikacje i postępuj zgodnie ze wskazówkami instalacji preferowanego programu .

Instrukcje eliminacji Findoncloud.com

Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania, aby usunąć wirusa Findoncloud.com oraz wszystkie jego komponenty należy zainstalować narzędzie anty-spyware. Jest ono specjalnie zaprojektowane do wykrywania i eliminowania podobnych wniosków PUP i złośliwego oprogramowania. Należy pamiętać, że, aby działać poprawnie trzeba go zaktualizować. Alternatywnie, wytyczne ręcznego usuwania Findoncloud.com mogą być praktyczne w zwalczeniu PUP. Więcej informacji na temat tej metody jest dostarczane poniżej. Ponadto, chcielibyśmy przypomnieć, że ostrożność odgrywa istotne znaczenie podczas przeglądania stron internetowych. Można zapobiec sporo podejrzanym aplikacjom decydując się na „zaawansowane” metody instalowania w zamian za promowane „zalecane” instalowanie. Co więcej, ostrożnie przeglądaj spam [por 5] oraz powstrzymuj się od odwiedzania stron internetowych przepełnione podejrzanymi linkami.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Findoncloud.com

Usuń Findoncloud.com z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Findoncloud.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Findoncloud.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Findoncloud.com z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimFindoncloud.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń wirusa Findoncloud.com z Microsoft Edge

Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób można wyeliminować wszystkie elementy tego PUP, możesz swobodnie zdecydować się na metodą zaawansowaną. Po uruchomieniu polecenia, wklej kod. Później porywacz zostanie całkowicie usunięty.

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Findoncloud.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Findoncloud.com z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Findoncloud.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Findoncloud.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Findoncloud.com z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Findoncloud.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Findoncloud.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Findoncloud.com z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Findoncloud.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Findoncloud.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Findoncloud.com i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach