Skala niebezpieczeństwa:  
  (77/100)

Usuń wirusa Facebook “hahaha”

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Malware

Facebookowy wirus “hahaha” jest złośliwym oprogramowaniem, które rozprzestrzenia się za pośrednictwem wiadomości prywatnej na serwisie Facebook. Podobnie jak w innych wersjach wirusów Facebooka, rozprzestrzenia się wokoło przez oszukiwanie ludzi w kliknięcia na link i pobierania Copy_0027.Zip, Pictr_357.Zip, Image0905.Zip i innych szkodliwych plików na swoje komputery. Zachęca on ofiary do ściągnięcia tych plików za pomocą skomplikowanej wiadomości, która jest zatytułowana „hahaha”. Tak szybko, jak każdy z wyżej wymienionych plików zip zostnaie pobierany, uruchamiany jest plik o rozszerzeniu JAR i złośliwe oprogramowanie rozpoczyna swoją działalność. Uważa się, że Facebookowy wirus „hahaha” jest stosowany głównie w celu kopania Bitcoinów. Jednakże, może być zaangażowany również w celu innych niebezpiecznych działań. Jeśli zauważyłeś, że prędkość komputera spadła, a Twoje konto Facebook zaczął wysyłać „hahaha” lub podobne wiadomości do swoich znajomych, komputer jest zainfekowany tym poważnym malware.

W jaki sposó może wirus Facebookowy “hahaha” zainfekować mój komputer?

Jak już wspomniano, wirus Facebookowy „hahaha” rozprzestrzenia się poprzez wiadomości „hahaha”, które są wysyłane za pośrednictwem prywatnej wiadomości Facebooka. W większości przypadków, to wyglądają one na to, że należą do znajomych, więc nie są zaskoczeniem, dlaczego to złośliwe oprogramowanie zostało pomyślnie wykorzystywane w celu rozprzestrzeniania się. Jeśli klikniesz na tę fałszywą wiadomość, automatycznie bierzesz udział w dystrybucji wirusa Facebookowego „hahaha” i twoi znajomi mogą zostać zainfekowani bez względu na to, jakiego systemu operacyjnego używają, Windows lub Mac. Poza tym, komputer zostaje włączony do maszyny górniczej Bitcoin i wykorzystywany jest do innych niebezpiecznych działań. Proszę, unikaj takich fałszywych wiadomości, bez względu na to jak godnie zaufania lub kusząco wyglądają. Jeśli już kliknąłeś w jej załącznik, należy sprawdzić, czy komputer niezostał zainfekowany wirusem Facebookowym „hahaha”. Przeczytaj następny paragraf w celu uzyskania więcej informacji na ten temat:

Jak pozbyć się wirusa Facebookowego “hahaha”?

Jeśli uważasz, że Twój komputer jest zainfekowany przez wirusa Facebookowego „hahaha”, należy przeskanować go za pomocą Reimage Reimage Cleaner Intego lub SpyHunter 5Combo Cleaner. W przeciwnym razie, możesz napotkać poważne problemy, takie jak dramatyczne spowolnienie działania systemu i infiltrację innego złośliwego oprogramowania. Należy również skontaktować się ze znajomymi z Facebooka i dać im znać o fałszywych wiadomościach, które pochodzą z twojego konta.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Wirus Facebookowy “hahaha” snapshot
Wirus Facebookowy “hahaha” snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-facebook-hahaha-virus.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: Facebook “hahaha” virus