Skala niebezpieczeństwa:  
  (77/100)

Wirus Facebookowy “hahaha”. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Malware

Facebookowy wirus “hahaha” jest złośliwym oprogramowaniem, które rozprzestrzenia się za pośrednictwem wiadomości prywatnej na serwisie Facebook. Podobnie jak w innych wersjach wirusów Facebooka, rozprzestrzenia się wokoło przez oszukiwanie ludzi w kliknięcia na link i pobierania Copy_0027.Zip, Pictr_357.Zip, Image0905.Zip i innych szkodliwych plików na swoje komputery. Zachęca on ofiary do ściągnięcia tych plików za pomocą skomplikowanej wiadomości, która jest zatytułowana „hahaha”. Tak szybko, jak każdy z wyżej wymienionych plików zip zostnaie pobierany, uruchamiany jest plik o rozszerzeniu JAR i złośliwe oprogramowanie rozpoczyna swoją działalność. Uważa się, że Facebookowy wirus „hahaha” jest stosowany głównie w celu kopania Bitcoinów. Jednakże, może być zaangażowany również w celu innych niebezpiecznych działań. Jeśli zauważyłeś, że prędkość komputera spadła, a Twoje konto Facebook zaczął wysyłać „hahaha” lub podobne wiadomości do swoich znajomych, komputer jest zainfekowany tym poważnym malware.

W jaki sposó może wirus Facebookowy “hahaha” zainfekować mój komputer?

Jak już wspomniano, wirus Facebookowy „hahaha” rozprzestrzenia się poprzez wiadomości „hahaha”, które są wysyłane za pośrednictwem prywatnej wiadomości Facebooka. W większości przypadków, to wyglądają one na to, że należą do znajomych, więc nie są zaskoczeniem, dlaczego to złośliwe oprogramowanie zostało pomyślnie wykorzystywane w celu rozprzestrzeniania się. Jeśli klikniesz na tę fałszywą wiadomość, automatycznie bierzesz udział w dystrybucji wirusa Facebookowego „hahaha” i twoi znajomi mogą zostać zainfekowani bez względu na to, jakiego systemu operacyjnego używają, Windows lub Mac. Poza tym, komputer zostaje włączony do maszyny górniczej Bitcoin i wykorzystywany jest do innych niebezpiecznych działań. Proszę, unikaj takich fałszywych wiadomości, bez względu na to jak godnie zaufania lub kusząco wyglądają. Jeśli już kliknąłeś w jej załącznik, należy sprawdzić, czy komputer niezostał zainfekowany wirusem Facebookowym „hahaha”. Przeczytaj następny paragraf w celu uzyskania więcej informacji na ten temat:

Jak pozbyć się wirusa Facebookowego “hahaha”?

Jeśli uważasz, że Twój komputer jest zainfekowany przez wirusa Facebookowego „hahaha”, należy przeskanować go za pomocą Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. W przeciwnym razie, możesz napotkać poważne problemy, takie jak dramatyczne spowolnienie działania systemu i infiltrację innego złośliwego oprogramowania. Należy również skontaktować się ze znajomymi z Facebooka i dać im znać o fałszywych wiadomościach, które pochodzą z twojego konta.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Wirus Facebookowy “hahaha” zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Wirus Facebookowy “hahaha”. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Wirus Facebookowy “hahaha” snapshot
Wirus Facebookowy “hahaha” snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach