Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

Usuń wirusa Facebook Change Color

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Malware

Wirus o nazwie Facebook Color Change jest związany z mylącymi informacjami, które od niedawna są rozpowszechniane po sieci. Te fałszywe aplikacje zachęcają ludzi do kliknięcia na dany link i zmiany ustawień Facebooka na kolor czarny, czerwony, różowy albo inny. Jednakże, zanim zdecydujecie się kliknąć na link powinniście zdać sobie sprawę z tego że zmiana kolory strony Facebooka jest nimożliwa. Jeśli wyguglujecie ten problem, dowiecie się, że cała ta akcja ma na celu zwiększenie popularności pewnej strony zarabiającej na prowadzeniu badań opinii publicznej przez internet. Autorzy tym sposobem zamierzają zgromadzić miliony odwiedzających i tym sposobem zwiększyć swoje dochody. Proszę unikajcie aplikacji Facebook Color Change, nieważne kto wam ją polecił, może to być nawet 1 z waszych znajomych. Wysoce zaleca się kontakt z osobą która wysłała nam tą wiadomość aby upewnić się, że została wysłana właśnie przez nią.

Jak mogę się zarazić wirusem Facebook Change Color?

Facebook Change Color wirus próbuje zaatakować system przez fałszywe informacje sugerujące możliwość zmiany tła w profilu użytkownika. W większości przypadków pochodzi od użytkownika który już wcześniej został zainfekowany tą aplikacją, istnieje więc duże prawdopodobienstwo narażenia się na to zagrożenie.

Tak wygląda wiadomość generowana przez tę aplikację:

Może być pewien że klikanie w ten link nie da ci możliwości zmany koloru twojego profilu na Facebooku! Zostaniesz tylko poproszony o udostępnienie tej wiadomości dla swoich przyjaciół i napisanie komentarza i odwiedź na kilka pytać na badaniu online. Proszę trzymaj się z daleka od Facebook Color Change wirus i usuń go jeśli tylko dałeś się nabrać na jego sztuczki.

Jak usunąć Facebook Color Change wirus?

Jeśli zostałeś naciągnięty przez Facebook Change Color powinieneś oczyścić swoją tablicę na facebooku. Dodatkowo powinieneś przeprowadzić pełny skan systemu uaktualnionym programem programem antywirusowym w celu usunięcie wszystkich podejrzanych plików z komputera. Możesz do tego użyć uaktualnioną wersję SpyHunter 5 który usunie większość o ile nie wszystkie problemy z twojego komputera.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Facebook Change Color virus snapshot
Facebook Change Color virus snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-facebook-change-color-virus.html

Poradniki w innych językach


  1. Gabrysia Szulkowska pisze:
    8 sierpnia, 2014 at 11:21 am

    ale jak mam to usunąc z telefonu??

Twoja opinia na temat: Facebook Change Color virus