Skala niebezpieczeństwa:  
  (24/100)

Usuń wirusa Bongacams (Instrukcj usuwania) - Darmowy poradnik

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

Wirus Bongacams – infekcja adware, która wyświetla nieodpowiednie reklamy

Wirus Bongacams

Bongacams, lub Bongacams.com, to witryna dla dorosłych, która zawiera treści dozwolone od lat 18 i którą użytkownicy mogą odwiedzić, jeśli tak zdecydują. Jednakże niektórzy użytkownicy zgłosili, że ich Google Chrome, Mozilla Firefox, MS Edge, Safari lub inne przeglądarki internetowe czasami przenoszą ich na tę stronę, mimo że nie mieli intencji się tam znaleźć. W rezultacie, niektórzy mogli zobaczyć treści, które uważane są za nieodpowiednie. W większości przypadków przekierowania na Bongacams są spowodowane infekcją adware, chociaż użytkownicy mogą przypadkowo odwiedzić witrynę po kliknięciu na link w jakimś innym miejscu.

Jakby same reklamy Bongacam i przekierowania nie były wystarczające, istnieje jeszcze jedno zagrożenie, którego świadomi powinni być użytkownicy. Według badań istnieje kilka fałszywych kopii witryny, które wyglądają identycznie, ale mogą być o wiele bardziej niebezpieczne i zawierać złośliwe reklamy, wykorzystywać luki w oprogramowaniu, pokazywać komunikaty phishingowe itd. Niezależnie od tego czy stale stykasz się z prawdziwą stroną Bongacams.com, czy odwiedziłeś którąś z jej fałszywych wersji, sprawdź ten artykuł, aby dowiedzieć się co dalej.

Nazwa Wirus Bongacams
Typ Adware, wirus przekierowujący
Infiltracja W większości przypadków adware dostaje się na komputery wraz z instalatorami freeware (pakietowanie oprogramowania) lub poprzez fałszywe aktualizacje. W innych przypadkach, użytkownicy mogą zainstalować potencjalnie niechciane oprogramowanie nie mając wiedzy o jego złośliwych aspektach
Objawy  Natrętne reklamy wyświetlane na wszystkich odwiedzanych stronach internetowych, przekierowania, które prowadzą do Bongacams.com i innych nieodpowiednich lub niebezpiecznych witryn, zmienione ustawienia przeglądarki internetowej, itp.
Zagrożenia  Instalacja innej potencjalnie niechcianej aplikacji lub malware, straty finansowe spowodowane napotykanym scamem, ujawnienie informacji osobistych złośliwym podmiotom, kradzież tożsamości
Usuwanie Jeśli odwiedziłeś fałszywą wersję witryny, powinieneś natychmiast przeskanować swój komputer oprogramowaniem anty-malware, takim jak SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes. Z drugiej strony, możesz usunąć adware ręcznie, a także zresetować ustawienia przeglądarki internetowej, by zapewnić całkowitą eliminację
Naprawa systemu Jeśli odwiedziłeś fałszywą wersję witryny, mogłeś zainfekować swój komputer Trojanem. W takim przypadku pliki systemowe również mogły zostać uszkodzone. Dlatego przeskanuj swój komputer przy pomocy ReimageIntego, by naprawić uszkodzenie spowodowane przez wirusy

Powiedzmy to sobie jasno: Bongacams to prawidłowa strona internetowa skierowana do dorosłych odbiorców – wykorzystuje ona również bezpieczny protokół HTTPs, by chronić użytkowników przed cyberatakami . Innymi słowy, strona internetowa sama w sobie nie jest złośliwa, chociaż reklamy i przekierowania wprowadzone do przeglądarek internetowych użytkowników już są. W niektórych przypadkach użytkownicy mogą zobaczyć następujące URL pokazujące następujące wskaźniki:

 • Przeniesienie na Bongacams.com

 • Przekierowanie do Bongacams.com

 • Oczekiwanie na Bongacams.com

 • Połączony z Bongacams.com

Jak wspomniano powyżej, te przekierowania są spowodowane infekcją adware, którą większość osób zainstalowało przypadkowo. W większości przypadków adware Bongacams jest rozpowszechniane za pośrednictwem pakietów oprogramowania lub fałszywych powiadomień o aktualizacji, dzięki czemu po cichu uzyskuje dostęp do komputera.

Jednak zaatakowani użytkownicy mogą szybko zobaczyć skutki takiej infekcji, ponieważ przeglądarki internetowe zaczynają działać nieprawidłowo – zaczynają oni widzieć nadmierną liczbę reklam, obserwują nowe zmiany na stronie głównej oraz w przeglądarce, itp. Jako jeden z efektów ubocznych użytkownicy mogą także spotkać się z przekierowaniami na Bongacam i podobne strony – to stąd pochodzi termin ''wirus Bongacams''.

Bongacams nie jest jednak jedyną stroną internetową, na którą kierowani mogą być użytkownicy. Osobom zainfekowanym adware często wyświetlane są komunikaty z phishingiem i ci użytkownicy są przekierowywani na różne rodzaje stron ze scamem. Na przykład działania związane z wirusem Bongacams mogą wyświetlać użytkownikom fałszywe powiadomienia, które stwierdzają infekcję malware i mówią, że użytkownicy powinni pobrać rzekome narzędzie anty-wirusowe, by się jej pozbyć. W rezultacie użytkownicy kończą z większą ilością potencjalnie niechcianych programów i malware na swoich komputerach, tracą pieniądze, ujawniają dane osobowe, a nawet narażają się na kradzież tożsamości. To dlatego usunięcie wirusa Bongacams jest tak ważne.

Kolejne zagrożenie związane z wirusem Bongacams, jeśli odwiedzisz fałszywą wersję tej witryny: tak jak w przypadku wielu podobnych, mniej bezpiecznych stron internetowych (takich jak torrenty, darmowy streaming video, darmowe gry, itp.), strony pornograficzne często są podrabiane przez oszustów odpowiedzialnych za zagrożenia, aby użytkownicy uwierzyli, że znaleźli się na oryginalnej stronie.

Przekierowanie na Bongacams

Fałszywe strony Bongacam z phishingiem są niezwykle niebezpieczne, ponieważ często wykorzystują różne techniki, by zmusić użytkowników do wydania pieniędzy, podania wrażliwych danych (takich jak dane karty kredytowej) czy pobrania malware w tle. W przypadku tego ostatniego, automatyczna infekcja malware jest możliwa, kiedy na urządzeniu występują luki w oprogramowaniu – to kolejny powód, aby dopilnować, by wszystkie aplikacje, włączając w to system operacyjny, były zaktualizowane, gdy tylko wydane zostają aktualizacje.

Choć możesz z łatwością usunąć adware Bongacams ręcznie, usunięcie malware powinno być wykonane automatycznie. W tym celu powinieneś użyć sprawdzonego narzędzia anty-malware. Następnie zalecamy zresetowanie wszystkich zainstalowanych przeglądarek internetowych i usunięcie uszkodzeń spowodowanych przez wirusy za pomocą narzędzi takich jak ReimageIntego.

Uniknij adware stosując się do tych użytecznych wskazówek

Adware i inne potencjalnie niechciane programy są bardzo powszechne – strony internetowe stron trzecich są nimi przepełnione. Niestety, użytkownicy – za pomocą sprytnego marketingu – proszeni są o zainstalowanie aplikacji, które są mniej niż bezpieczne, z czego nie zdają sobie oni sprawy. Dlatego też ważne jest, by przed zainstalowaniem jakiegokolwiek typu nowych aplikacji na swoim komputerze, zrobić research – poczytać recenzje, blogi, sprawdzić opinie użytkowników, itp.

Jednak nawet gdy jesteś pewny, że aplikacja, którą zamierzasz zainstalować, nie ma żadnych podejrzanych wskaźników, takich jak szerokie śledzenie informacji czy nadmierne wyświetlanie reklam, wciąż możesz zostać zainfekowany adware, jeśli nie zwrócisz wystarczającej uwagi na proces instalacji nowej aplikacji. Pakietowanie oprogramowania jest rozpowszechnione wśród stron trzecich i jest stosunkowo rzadkie w przypadku oficjalnych źródeł (pakietowanie oprogramowania nie jest nielegalne, ale niektóre metody są znacznie bardziej zwodnicze od innych – użytkownicy powinni być jasno poinformowani o opcjonalnej instalacji, co nie zawsze ma miejsce). Oto kilka wskazówek od ekspertów odnośnie tego, na co należy uważać:

 • Po wyświetleniu powiadomienia zawsze wybierz opcje Zaawansowane/Niestandardowe zamiast Zalecanych,

 • Uważaj na już zaznaczone pola – usuń zaznaczenia, gdy tylko zobaczysz jakieś obok dodatków, optymalizatorów systemu, odtwarzaczy video, konwerterów plików, itp.,

 • Nie zapomnij przeczytać drobnego druku – często ukryte są tam ważne informacje,

 • Zwracaj uwagę na zwodnicze oferty i wprowadzające w błąd umieszczenia przycisków,

 • Zainstaluj oprogramowanie anty-malware, które ostrzeże cię przed potencjalnie niechcianymi programami.

Pozbądź się wirusa Bongacams

Usuwanie Bongacams może się różnić w zależności od problemu z jakim się mierzysz. Dlatego też zacznijmy od adware. Jeżeli jesteś stale przekierowywany na podejrzane strony, powinieneś najpierw sprawdzić czy na twoim komputerze nie zainstalowano bez twojej wiedzy potencjalnie niechcianych programów. Możesz zrobić to ręcznie, sprawdzając nasze instrukcje poniżej, a następnie resetując wszystkie zainstalowane przeglądarki internetowe, by pozbyć się komponentów powiązanych z adware i zapobiec powtarzającym się działaniom.

Niemniej jednak, jeżeli wszedłeś na fałszywą stronę, powinieneś usunąć wirusa Bongacams za pomocą oprogramowania anty-malware, ponieważ twój komputer może być zainfekowany malware. Po prostu pobierz jedno ze sprawdzonych narzędzi zabezpieczających, zaktualizuj je i wykonaj pełny skan systemu (pamiętaj, że to może również wyeliminować część infekcji adware). Jeżeli program znajdzie cokolwiek podejrzanego, powinieneś również podjąć dodatkowe środki bezpieczeństwa i natychmiast zmienić wszystkie swoje hasła.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Bongacams:

Usuń Bongacams z rodziny systemu Windows

Aby usunąć adware Bongacam z systemu Windows, wykonaj następujące kroki:

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Bongacams oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Bongacams lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Bongacams z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimBongacams czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Bongacams z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Bongacams oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Bongacams. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń wirusa Bongacams z Microsoft Edge

Zresetuj MS Edge gdy tylko wyeliminujesz potencjalnie niechciane aplikacje ze swojego komputera:

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Bongacams powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Bongacams z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Bongacams oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Bongacams. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Bongacams z Google Chrome

Jeżeli nadal widzisz przekierowania i reklamy w Google Chrome, zresetuj przeglądarkę w następujący sposób:

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Bongacams oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Bongacams. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Bongacams z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Bongacams i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Bongacams. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-bongacams-virus.html
Poradniki w innych językach