Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń Winner Download Manager

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Adware

Co to jest Winner Download Manager?

Winner Download Manager to darmowy i legalny program, który można znaleźć na różnych stronach internetowych w celu pobrania i zainstalowania wierząc, że pozwoli nie tylko na pobieranie plików z torrent trackerów, ale wygląda na nich w ramach programu i pobierania plików z serwerów hostingowych.” Poza tym, obiecuje zwiększyć prędkość pobierania i pobieranie plików za pomocą kliknięć na okno pop-up. To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe mając na uwadze, że wszystkie te usługi są oferowane za darmo. W rzeczywistości, będziesz mógł korzystać z tych usług w zamian za cierpliwość, czas i bezpieczeństwo cybernetyczne. Mówimy tak dlatego, że w ostatnim czasie eksperci od bezpieczeństwa skateryzowali Winner Download Manager jako potencjalnie niechciany program (PUP) i adware, ponieważ po cichu infiltruje przypadkowe komputery i inicjuje różne niepożądane działania na nich. Badania wykazały,iż większość użytkowników nie usunęło tego zastosowania w krótrzym czasie niż tydzień po instalacji. To dlatego, iż w środku, ten mylący program może porwać każdą z przeglądark internetowych i dostarczyć różne reklamy pop-up, baner, oraz teklamy tekstowe. Możesz zobaczyć różne reklamy promujące szereg produktów i usług, ale nie polecam klikać na nie. Jeśli tak będzie, możesz czuć się zdezorientowany, ponieważ możesz być przekierowany do stron internetowych absolutnie niezwiązanych z treścią „reklam WinnerDownload Manager”. To dlatego, iż główną intencją tego adware jest przekierowywanie do witryn partnerskich, zarabianie pieniędzy i rozprzestrzenianie innych PUP. Niestety, przekierowania Winner Dowload Manager nie są jedynym minusem programu. Może również śledzić twoje przeglądanie i udostępniać zgromadzone informacjie do osób trzecich, co jeszcze bardziej sprawi ze użytkownicy będą go wykorzystywać do affiliate marketingu. W przypadku wirusa Winner Download Menedżer gdy już nalazł dorgę do twojego komputera, zaleca się przeprowadzenie pełnego skanowania systemu z Reimage Reimage Cleaner i wyeliminowania go bez żadnych opóźnień.

W jaki sposób wirus Winner Download Manager wnika do mojego komputera?

Należy zauważyć, że zazwyczaj potencjalnie niepożądane programy są rozmieszczone wokół użytkowania typu bundling . Winner Download Manager nie jest wyjątkiem. Nie można powiedzieć, że tylko podróżuje w pakiecie z różnymi freewares i sharewares ponieważ można go w łatwy sposób pobrać z różnych stron internetowych, pobierając ręcznie. Jednak coraz częściej wirus infiltruje komputery użytkowników za ich plecami przy pomocy wolnego oprogramowania. Dlatego, jeśli chcesz uniknąć pobierania i instalowania freewares z wiązek, zalecamy przeczytanie umowy licencyjnej oraz polityke prywatności użytkownika koncoweg, aby dowiedizeć się czy program jest niezawodny. Ponadto, wskazane jest, aby wybrać opcję Zaawansowane lub niestandardowe metody instalacji i szukać opcjonalnych pobrań, które są oferowane do Ciebie jako użyteczne narzędzia. Upewnij się, że odznaczyłeś wszystkie dodatkowe programy przed kontynuowaniem procesu. W przypadku, gdy nie można usunąc zaznaczonych pól wybory, twierdząc, że akceptujesz instalowania dodatkowych programów, należy przerwać proces instalacji i spróbować pobrać go z innego źródła. Pamiętaj, że przekierowania Winner Download Manager mogą spowodować przenikanie podejrzanych programów do komputera, więc jeśli nadal uważasz, że to przydatny program, należy przemyśleć to dwa razy.

W jaki sposób moge usunąć wirusaWinner Download Manager?

Pamiętaj, że po zainstalowaniu tego programu możesz zacząć cierpieć na irytujące cię reklamy Winner Download Manager, przekierowania, powolne upadki i inne niedogodności. Aby zatrzymać wszystkie te kwestie należy sprawdzić, czy postępowałeś zgodnie z poniższymi wskazówkami i usunąłeś ten PUP od razu.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą Reimage Reimage Cleaner . SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Reimage Cleaner, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Reimage Cleaner posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Reimage Cleaner oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage Cleaner, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Winner Download Manager snapshot
Winner Download Manager snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania Winner Download Manager:

Usuń Winner Download Manager z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Winner Download Manager oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Winner Download Manager lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Winner Download Manager z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimWinner Download Manager czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Winner Download Manager z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Winner Download Manager oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Winner Download Manager. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń Winner Download Manager z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Winner Download Manager powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Winner Download Manager z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Winner Download Manager oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Winner Download Manager. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Winner Download Manager z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Winner Download Manager oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Winner Download Manager. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Winner Download Manager z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Winner Download Manager i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Winner Download Manager. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-winner-download-manager.html

Poradniki w innych językach