Skala niebezpieczeństwa:  
  (20/100)

Usuń Win PC Repair 2018 (Darmowy poradnik) - Instrukcj usuwania

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Narzędzia systemowe

Win PC Repair 2018 – niezaufany program powodujący fałszywe alarmy wirusowe

Optymalizator Win PC Repair 2018

Win PC Repair 2018 to zwodniczy optymalizator systemu, który po instalacji wyświetla fałszywe alarmy wirusowe. Nawet jeśli może on wyglądać na zaufanego i użytecznego, eksperci klasyfikują go jako potencjalnie niepożądaną aplikację. Zazwyczaj, użytkownicy natrafiają na agresywne i stałe oferty instalacji tego programu z niezaufanych stron. Zalecamy wybóe odbrych i przetestowanych przez ekspertów aplikacji na rzecz bezpieczeństwa komputera.

Nazwa Win PC Repair 2018
Typ fałszywy optymalizator systemu
Poziom zagrożenia Średni. Nie wyływa na żadne pliki osobiste.
Cel Przekonać użytkowników do zakupu pełnej wersji aplikacji.
Metody dystrybucji Poprzez inne oprogramowanie, podejrzane strony.
Eliminacja Możesz szybko pozbyć się Win PC Repair 2018 z pomocą ReimageIntego.

Win PC Repair 2018 jest podobny do poprzednich odmian:

 • Auto Mechanic 2018;
 • Win Boost Pro 2018.

Według profesjonalnych informatyków, Win PC Repair 2018 jest przystosowany do zwodzenia użytkowników. Po instalacji skanuje system i ostrzega o „znalezionych problemach”. Nie przejmuj się – ostrzeżenia te są fałszywe – jest to tylko sposób na przekonanie ofiar do zakupu pełnej wersji optymalizatora. Po przekonaniu, że na komputerze znajdują się różne infekcje, ludzie decydują się zakupić fałszywy program naprawczy i pozwalają jego twórcom czerpać przychody.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Win PC Repair 2018 także może być uznany za potencjalnie niepożądaną aplikację. Jest to złośliwy program, który może wniknąć do komputera na kilka sposobów: poprzez darmowe oprogramowanie, nieznane strony i ich linki do pobierania, a nawet może być pobrany z własnej strony oficjalnej. Za każdym razem, gdy Win PC Repair 2018 dostaje się do systemu, czyni to w sposób skryty – użytkownicy nie zauważają aplikacji do momentu, aż ta zacznie produkować różne wyskakujące okienka.

Mimo faktu, że ta aplikacja czyni krytyczne zmiany w systemie, produkuje też sporą liczbę agresywnych reklam, które wyskakują za każdym razem, gdy zaczynasz pracę z komputerem. Reklamy te istnieją dla przychodu poprzez schemat pay-per-click na rzecz deweloperów aplikacji Win PC Repair 2018.

Dodatkowo, fałszywy optymalizator Win PC Repair 2018 wyświetli wiele niechcianych treści, które mogą zwrócić uwagę użytkowników. Naiwni ludzie mogą uwierzyć w fałszywe alarmy wirusowe na ekranach ich komputerów i zapłacić, by uzyskać pełną wersję programu. Prawdą jest jednak inna – wszystko reklamowane przez tą aplikację jest fałszywe i nie powinno być traktowane jako zaufane.

NIE OPRÓŻNIAJ kieszeni, byleby tylko uzyskać pełną wersję aplikacji – nie przyniesie to Tobie nic prócz problemów. Zalecamy wyeliminować fałszywego optymalizatora, jeśli już masz go zainstalowanego na komputerze. Aby usunąć Win PC Repair 2018, musisz pobrać/zainstalować program anty-malware.

Profesjonalne oprogramowanie powinno przyspieszyć proces i ochronić system przed podobnymi niepożądanymi aplikacjami w przyszłości. Przykładowo, możesz użyć ReimageIntego lub jakiegokolwiek innego, zaufanego narzędzia. Powinno ono pomóc w poradzeniu sobie z usunięciem Win PC Repair 2018 szybko i sprawnie.

Niepożądana aplikacja Win PC Repair 2018Win PC Repair 2018 korzysta z naiwności użytkowników - ci wierzą w fałszywe alarmy i zakupują pełną wersję aplikacji, by "oczyścić" system.

Win PC Repair 2018 wnika po cichu do systemu

Fałszywe optymalizatory takie, jak Win PC Repair 2018, zazwyczaj wnikają niezauważone do systemu i czynią w nim drobne zmiany. Oto kilka sposobów, w jakie ta niepożądana aplikacja może dostać się do systemu:

 • Nieoryginalne źródła dystrybucji, n.p. strony trzecie, takie jak sieci P2P. Różna złośliwe aplikacje – wliczając w to fałszywe narzędzia – mogą być ukrywane przy pobieraniu/instalacji aplikacji z innych źródeł niż oryginalne.
 • Dodatkowo, różne fałszywe optymalizatory mogą być pobierane z ich oficjalnych stron. Są tam zwykle prezentowane jako „w stu procentach bezpieczne” aplikacje, które „pomogły milionom ludzi rozwiązać problemy z wirusami”. Wiadomości te zachęcają do zakupu i pobrania pełnej wersji aplikacji.

Mimo faktu, że optymalizatory są dość powszechne, powinieneś wiedzieć, jak uniknąć takich aplikacji na swoim systemie.

Po pierwsze, pobierz i zainstaluj program anty-malware. Win PC Repair 2018 jest uznawany za niebezpieczny i niechciany program – antywirus go bezpiecznie wykryje i wyeliminuje. Co więcej, trzymaj się z daleka od nieznanych źródeł pobierania – a szczególnie od podejrzanych stron. Mogą przekierowywać Cię na strony pobierania fałszywych narzędzi komputerowych.

Pozbądź się bezpiecznie Win PC Repair 2018

Aby usunąć Win PC Repair 2018, potrzebujesz zainstalować profesjonalny program do usuwania malware. Kompletny proces eliminacji znajduje się poniżej – pomoże Ci on pozbyć się cyberzagrożenia krok po kroku.

Po usunięciu Win PC Repair 2018 zresetuj przeglądarki. Powinieneś to zrobić by być pewnym, że wszystkie reklamy dostarczane przez fałszywego optymalizatora znikną. Wykonaj też kopię zapasową systemu i gotowe – komputer wrócił do normalnego działania..

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Win PC Repair 2018:

Usuń Win PC Repair 2018 z rodziny systemu Windows

Oto kilka instrukcji, jak usunąć fałszywego optymalizatora z komputera:

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Win PC Repair 2018 oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Win PC Repair 2018 lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Win PC Repair 2018 z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimWin PC Repair 2018 czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Win PC Repair 2018 z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Win PC Repair 2018 oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Win PC Repair 2018. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń Win PC Repair 2018 z Microsoft Edge

Skorzystaj z tych kroków i bądź pewien, że na komputerze nie ostały się żadne złośliwe programy, które mogą zjawić się z Win PC Repair 2018:

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Win PC Repair 2018 powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Win PC Repair 2018 z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Win PC Repair 2018 oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Win PC Repair 2018. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Win PC Repair 2018 z Google Chrome

Zalecamy reset twojej przeglądarki Mozilla Firefox po pozbyciu się programu rzekomo naprawiającego system:

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Win PC Repair 2018 oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Win PC Repair 2018. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Win PC Repair 2018 z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Win PC Repair 2018 i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Win PC Repair 2018. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Win PC Repair 2018 i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach