Skala niebezpieczeństwa:  
  (7/100)

Usuń VC_RED (Poradnik usuwania) - Darmowe instrukcje

stworzone przez Alice Woods - - | Rodzaj: Narzędzia systemowe

VC_RED jest częścią paczki Microsoft Visual C++ Redistributable

Obrazek pliku VC_RED

VC_RED to prawdziwy tymczasowy plik zostawiony na komputerze po instalacji paczki Visual C++ Redistributable. Może być on połączony z plikami wykonywalnymi VCRedist_x64.exe, VCRedist_x86.exe oraz VCRedist_ia64.exe. Zazwyczaj, Visual C++ jest wymagany do uruchamiania programów, które potrzebują tego zintegrowanego środowiska programistycznego (IDE). 

VC_RED.cab zainstalowany w głównym folderze takim, jak C:\VC_RED jest całkowicie bezpieczny. Jeśli pojawia się on jednak w losowych folderach komputera, powinieneś uruchomić pełny skan systemu profesjonalnym antywirusem. W tym celu zalecamy zaopatrzenie się w Reimage – program łatwy w użyciu posiadający dobre statystyki.

Zauważ, że folder zawierający VC_RED może zawierać też następujące pliki, które są całkowicie bezpieczne:

 • VC_RED.MSI;
 • VC_RED.cab;
 • eula.1040.txt;
 • eula.1041.txt;
 • eula.1042.txt;
 • eula.2052.txt;
 • eula.3082.txt;
 • eula.1028.txt;
 • eula.1031.txt;
 • eula.1033.txt;
 • eula.1036.txt;
 • vcredist.bmp;
 • globdata.ini;
 • install.exe;
 • install.ini;
 • install.res.1028.dll; 
 • install.res.1042.dll;
 • install.res.2052.dll;
 • install.res.3082.dll;
 • install.res.1031.dll;
 • install.res.1033.dll;
 • install.res.1036.dll;
 • install.res.1040.dll;
 • install.res.1041.dll.

Jeśli jednak tymczasowy plik jest uszkodzony, będziesz mieć do czynienia z wieloma błędami próbując uruchomić określone aplikacje, podczas uruchamiania komputera lub korzystania z takich funkcji, jak druk. Zauważ, że istnieje też ryzyko, że oprogramowanie jest zainfekowane malware, a przez to zaburza wydajność komputera. W takim wypadku natychmiastowo usuń wirusa VC_RED.

Ilustracja pliku VC_RED
VC_RED to prawdziwy plik generowany podczas instalacji paczki Microsoft Visual C++ Redistributable

Najczęściej możesz natknąć się na takie błędy związane z programem VC_RED, jak błąd Vc_red.cab, Vc_red.cab nie znaleziony bądź  Runtime Error: vc_red.cab. Zazwyczaj takie wiadomości pojawiają się podczas instalacji oprogramowania powiązanego z tym plikiem, na przykład MSDN Disc 5000. 

Dlatego też, jeśli zetknąłeś się ze wspomnianymi wyżej problemami powinieneś najpierw zidentyfikować, który z plików jest zainfekowany malware bądź nie istnieje w komputerze. Przeskanuj swój komputer, by – jeśli to potrzebne – usunąć VC_RED.

Jeśli ty bądź inny program przypadkowo usunęliście te pliki, możesz pobrać VC_RED z oficjalnej strony Microsoftu. Zauważ, że mogą istnieć podobne programy nakłaniające do instalacji fałszywej wersji produktu. Trzymaj się z dala od podejrzanych stron oferujących „prawdziwe” oprogramowanie 

Pliki tymczasowe są generowane podczas instalacji paczki Visual C++ Redistributable package

Według ekspertów z BedyNet.ru. pliki te mogą pojawić się na Twoim komputerze po instalacji paczki Microsoft Visual C++ Redistributable instalującej biblioteki Visual C++ wymagane do uruchamiania programów. Przez to, jeśli ostatnio instalowałeś taką paczkę, nie musisz się obawiać – plik VC_RED jest bezpieczny.

Możesz jednak natknąć się także na wirusa VC_RED, jeśli śpieszysz się i nieuważnie instalujesz oprogramowanie. Hakerzy mogą zabundlować złośliwy program podszywający się pod niegroźny plik wraz z programami freeware oraz nie ujawniać na jego temat informacji.

Podobnie, zalecamy ostrożne sprawdzenie wszystkich kroków procedury oraz wybór instalacji Zaawansowanej/Własnej. Upewnij się, że odznaczyłeś wszystkie wcześniej zaznaczone pola i upewnisz się, że żadne dodatkowe komponenty nie otrzymały zgody na dostanie się do systemu.

Usuń VC_RED ze swojego komputera

Nawet jeśli plik wraz z innymi jest niegroźny, możesz go bezpiecznie usunąć. Nie zalecamy jednak tego robić – nieodpowiednie skasowanie VC_RED może prowadzić do uszkodzenia komputera. Dlatego albo pozostaw program w komputerze, albo zdobądź pomoc profesjonalnego programu ochronnego.

Dodatkowo, jeśli zauważyłeś pojedyncze pliki w różnych folderach bez powiązanej nazwy folderu, powinieneś uważać – na twój komputer mogło dostać się malware. W takim wypadku warto usunąć wirusa VC_RED z komputera. Powinno to jednak zostać wykonane przez program antywirusowy.

Podsumowując, w obydwu przypadkach możesz usunąć VC_RED odpowiednimi programami anty-malware. Pobierz jeden ze sprawdzonych programów i uruchom pełny skan systemu, by upewnić się, że komputer jest bezpieczny. 

Możesz usunąć szkody wyrządzone przez wirusa z pomocą jednego z następujących programów: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Zalecamy te aplikacje, ponieważ wykrywają one wszystkie potencjalnie niepożądane programy wraz z każdym komponentem i wpisem rejestru z nimi powiązanymi.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

Instrukcja ręcznego usuwania VC_RED:

Usuń VC_RED z rodziny systemu Windows

Skorzystaj z poradnika, by skasować VC_RED z systemu Windows.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj VC_RED oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj VC_RED lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

O autorze

Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-vc_red.html

Poradniki w innych językach