Skala niebezpieczeństwa:  
  (20/100)

Usuń Unlock this Page to Continue (Poradnik usuwania) - Ostatnia aktualizacja, Sty 2021

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

Unlock this Page – oszustwo próbujące zastraszać ofiary, blokując im urządzenia 

"Odblokuj tą stronę"

Unlock this Page to kampania korzystająca z socjoinżynierii, by przekierowywać użytkowników na określone strony wypełnione ankietami i fałszywymi ofertami. Możesz myśleć, że wirus ten podszywa się pod ransomware, gdyż może ono zablokować przeglądarkę. Jest to jednak fałśzywe wsparcie techniczne rozpowszechniane przez niepożądane aplikacje. By odblokować ekran, musisz wyłączyć zablokowane przeglądarki z pomocą Menedżera Zadań. Możesz też wyłączyć blokadę ekranu deinstalując wszystkie aplikacje, które zostały zainstalowane za Twoimi plecami. Wirus Unlock this Page może być też odpowiedzialny za jedno z następujących oszustw: 

 • Complete 1 more offer(s) to unlock this page
 • Complete 2 more offer(s) to unlock this page
 • After completion this page will unlock!

Pamiętaj, że każda z tych ofert jest fałszywa. Wszystko, czego potrzebujesz to zignorowanie fałszywych ostrzeżeń w przeglądarce. Po anulowaniu sprawdź system pod kątem niepożądanych aplikacji, które zazwyczaj rozpowszechniają się w bundlach programó freeware. 

Nazwa Odblokuj tą stronę, aby Kontynuować (Unlock this Page)
Typ Aplikacja niepożądana/oszustwo/fałszywy alarm
Poziom zagrożenia Wysoki. Korzystając z socjoinżynierii, wirus może wykraść pieniądze ofiary, dane osobiste itd.
Dystrybucja Freeware, uszkodzone strony, fałszywe linki
Główne oznaki infekcji
 • Zablokowana przeglądarka;
 • Fałszywe ostrzeżenia pojawiające się przy przeglądaniu;
 • Liczne oferty kontaktu ze wsparciem technicznym;
 • Przekierowania na nieznane strony
Proces eliminacji Możesz usunąć aplikację odpowiedzialną za Unlock this Page alert z pomocą ReimageIntego.

Wirus Unlock this Page głównie atakuje systemy Windows; Inne systemy operacyjne także mogą znaleźć się na celowniku. Zazwyczaj, krypto-malware korzysta z różnych algorytmów do kodowania danych ofiary, a następnie domaga się w zamian pieniędzy za odblokowanie. Jednakże, nawet jeśli aplikacja wygląda jak taki wirus, w rzeczywistości działa ona bardziej jak oszustwo PORNOGRAPHIC VIRUS ALERT FROM MICROSOFT i nie szyfruje żadnych dokumentów lub plików.

Mówiąc o funkcjonalności wirusa „Odblokuj tą stronę, aby kontynuować!”, nie blokuje on całego komputera. Niedoświadczeni użytkownicy mogą być jednak przerażeni widokiem i brakiem możliwości ominięcia ekranu blokady. Mogą oni zacząć panikować i myśleć o tym, że komputer doznał znacznych uszkodzeń, gdy w rzeczywistości jest to zwykłe kłamstwo. Dlatego też zaniepokojeni użytkownicy słuchają się żądań hakerów.

Wirus Unlock this Page posiada kilka wariantów tekstu, który może pojawić się na ekranie zaatakowanego komputera. Zazwyczaj, ów cyberzagrożenie prosi o ukończenie ankiety w celu odblokowania strony. Każdy taki kwestionariusz przynosi oszustom dolara bądź dwa – tysiące zablokowanych komputerów oznaczają więc już pewną kwotę. Bez względu na to, podane informacje osobiste mogą być wykorzystane w kolejnych niecnych procederach i wiązać się z kradzieżą tożsamości.

Oszustwo "Odblokuj tą stronę aby kontynuować"Oszustwo "Odblokuj tą stronę aby kontynuować" to sztuczka socjoinżynieryjna pomagająca hakerom zdobywać łatwe pieniądze przekierowując użytkowników na strony ankiet

Dodatkowo, oszustwo to może przekierowywać na niezabezpieczone strony, instalować różne paski narzędzi bądź wymagać kolejnych akcji mówiąc, że „po ich ukończeniu strona się odblokuje”, przykładowo:

Unlock this Page to Continue!
This page will immediately unlock and restore normal access upon your participation in an offer below. Please use valid information!
Your desktop was locked. 
Complete an offer below to unlock your desktop.
(…)
Complete an offer to continue.

Może też kusić ukończeniem ankiet w celu uzyskania kuponów zniżkowych:

Breakfast on Us with a Gift Card!
Receive FREE pair of Headphones!
Go on a shopping spree!
Get FREE Food Delivery!

Po ukończeniu ankiety bądź instalacji paska narzędzi, możesz dostać kolejną informację proszącą o instalacje dodatkowej aplikacji w celu odblokowania strony. Wiadomości te zostają na ekranie, dopóki oszuści uzyskają to, czego chcą od użytkownika bądź użytkownik usunie niepożądana aplikację odpowiedzialną za tą aktywność.

By obejść ekran blokady i usunąć „Odblokuj tą stronę aby kontynuować”, ofiary muszą uruchomić ponownie komputer bądź przynajmniej zakończyć działanie przeglądarki z pomocą Menedżera Zadań. Następnie, upewnij się, ze zresetujesz zaatakowaną przeglądarkę. Jeśli zamknięcie strony wypełnionej spamem nie zapobiega kolejnemu pojawieniu się, powinieneś skorzystać z odpowiedniego oprogramowania, by pozbyć się złośliwego freeware'a z systemu. 

Alternatywnie, przeskanuj system zaufanym programem anty-malware takim, jak ReimageIntego, by odnaleźć zwodnicze aplikacje umieszczone w systemie oraz przeglądarkach takich, jak Chrome, Firefox, Explorer, Edge, i Safari. Podsumowując, usunięcie wirusa „Odblokuj tą stronę aby kontynuować” może zostać wykonane na dwa sposoby.

"Odblokuj tą stronę aby kontynuować"

Oszustwa podobne do wirusa „Odblokuj tą stronę aby kontynuować”

Unlock this Page to oszustwo wykorzystywana do straszenia ludzi w sieci. Uważaj, ponieważ istnieje wiele różnych rodzajów tego samego oszustwa rozpowszechniających się w sieci, które zostały stworzone i wydane, by przestraszyć i przekonać użytkowników do ukończenia pewnych akcji. Wspomniana wcześniej aplikacja także jest powiązana z innymi podobnymi, takimi jak:

Complete 1 more offer(s) to unlock this page

„Complete 1 more offer(s) to unlock this page” to niemal identyczne oszustwo powiązane z Unlock This Page. Może blokować ono ekran komputera bądź tylko samą przeglądarkę. Może ono przeszkadzać Ci przy wchodzeniu na strony trzecie bądź instalować potencjalnie niepożądane aplikacje prowokujące ekran blokady. Oszustwo może oferować ukończenie pewnych kroków, np. podanie danych osobistych, w celu „odblokowania strony”. Prosimy, zignoruj te oferty, by chronić się przed oszustwem.

Complete 2 more offer(s) to unlock this page

Oszustwo „Complete 2 more offer(s) to unlock this page” jest powiązane z aplikacjami potencjalnie niepożądanymi. Gdy taki program wniknie do systemu, modyfikuje ustawienia, a także zmienia opcje przeglądarki, by ją zablokować. W rezultacie, ofierze przeszkadzają fałszywe wiadomości proszące o ukończenie kwestionariusza bądź oferujące podobne kroki prowadzące do odblokowania strony.

Informacje znajdujące się w „Complete 2 more offer(s) to unlock this page” są jednak fałszywe i mogą tylko przysporzyć dalszych problemów, jeśli zdecydujesz się na podanie danych osobowych lub danych systemu. Nie daj się zwieść temu, co mówi strona i uważaj na przekierowania prowadzące na strony malware.

After completion this page will unlock!

„After completion this page will unlock!” to oszustwo ankietowe, które pojawia się głównie na iPhone'ach. Ten scareware także został stworzony do wyłudzania od ludzi podawania informacji osobistych poprzez zalecane ankiety. Jest to też najprostszy sposób na zostanie ofiarą kradzieży tożsamości.

By zapobiec temu oszustwu, zainstaluj adblockera. Jeśli twoja przeglądarka Chrome, Firefox lub inna są zablokowane, anuluj jej zadanie poprzez Menedżer Zadań. Nie zapomnij pozbyć się przyczyny (niepożądanej aplikacji typu adware) z systemu, by zapomnieć o podobnych oszustwach w przyszłości. 

Niepożądane aplikacje są odpowiedzialne za ekrany blokady oraz oszustwa pojawiające się w przeglądarce

Potencjalnie niepożądane aplikacje są mocno związane z oszustwami ankietowymi. Zazwyczaj, pojawiają się one w systemie poprzez bundle oprogramowania. Z tego powodu, nie zapomnij używać instalacji Zaawansowanej/Własnej zamiast Szybkiej/Zalecanej. Ta druga metoda nie ujawnia informacji o zewnętrznych aplikacjach, które mogą być złośliwe lub mają inne wady. Podczas instalacji zaawansowanej, musisz odznaczyć wszystkie wcześniej zaznaczone pola.

Według ekspertów technologicznych z NoVirus.uk, potencjalnie niepożądane treści mogą także zostać umieszczone w podejrzanych hiperłączach, reklamach i podobnej treści. Trzymając się z dala od takiego kontentu, znacząco zwiększysz poziom zabezpieczeń komputera i zapobiegniesz wniknięciu różnych niepożądanych aplikacji do Twojego systemu.

Dlatego musisz zwracać uwagę nawet na najmniejsze szczegóły przy włączaniu nowych treści lub uruchamianiu aplikacji. Dodatkowo, powstrzymaj się przed odwiedzaniem nielegalnych lub potencjalnie niezabezpieczonych stron udostępniających pliki. Na koniec, zaopatrz się w zaufany program anty-malware, który zapewni pełną ochronę i wyświetli ostrzeżenie, gdy będziesz chciał wejść na niezabezpieczoną stronę.

Wyeliminuj wirusa „Unlock this Page to Continue!” z Twojego komputera

Pierwszym krokiem usunięcia „Unlock this Page to Continue!” wymaga odblokowania komputera. W tym celu, musisz uruchomić komputer ponownie w Trybie Awaryjnym. Po prostu uruchom komputer i, jak tylko ten stanie się aktywny, zacznij wciskać F8. Wybierz następnie Tryb Awaryjny z Obsługą Sieci z pomocą Twojej klawiatury. Dodatkowe instrukcje znajdziesz poniżej

Nie zalecamy marnować czasu ręczną eliminacją malware. Szanse na to, że pozbędziesz się wszystkich szkodników są dość niskie. Dużo lepszą metodą usunięcia „Odblokuj tą stronę aby kontynuować” jest skorzystanie z automatycznych rozwiązań.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Unlock this Page to Continue:

Usuń Unlock this Page to Continue z rodziny systemu Windows

Pozbądź się potencjalnie niepożądanych treści z Windowsa. Możesz tego dokonać z pomocą poniższych poradników:

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Unlock this Page to Continue oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Unlock this Page to Continue lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Unlock this Page to Continue z Internet Explorer (IE)

Wyeliminuj wszystkie podejrzane obiekty z Internet Explorera z pomocą poniższego poradnika, ostrożnie wykonując każdy krok:

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Unlock this Page to Continue oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Unlock this Page to Continue. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń Unlock this Page to Continue z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Unlock this Page to Continue powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Unlock this Page to Continue z Mozilla Firefox (FF)

Zwodnicze obiekty mogą zostać usunięte z Mozilli z pomocą następujących instrukcji:

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Unlock this Page to Continue oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Unlock this Page to Continue. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Unlock this Page to Continue z Google Chrome

Jeśli zauważyłeś pewne zwodnicze komponenty w Chrome, możesz je z łatwością usunąć z pomocą poniższego poradnika:

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Unlock this Page to Continue oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Unlock this Page to Continue. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Unlock this Page to Continue z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Unlock this Page to Continue i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Unlock this Page to Continue. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-unlock-this-page-to-continue.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: Unlock this Page to Continue