Skala niebezpieczeństwa:  
  (69/100)

Unlock this Page to Continue. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Ransomware

Jakiego rodzaju wirusem jest „Unlock this Page to Continue!”?

Wirus „Unlock this Page to Continue!” działa jako blokada ekranowa i ransomware . To najnowsze zagrożenie jest crypto-malware, które wykorzystuje różne algorytmy do kodowania danych użytkowników sieci, a następnie żąda zapłaty w zamian za zablokowane dane. Z jednej strony złośliwe oprogramowanie może być technicznie rozwinięte, ale nie mniej kłopotliwe. Przypomina ono rodzinę zagrożeń Police lub wirusa FBI. Chociaż pierwotnie został zaprojektowany z myślą o systemach operacyjnych Windows 7, użytkownicy systemu Mac OS mogą zauważyć również analogiczne zakażenie cybernetyczne. To najprawdopodobniej złe uczynki mniej doświadczonych hakerów. Wirus generuje te alerty i zmusza, aby wypełnić ankietę . To może kosztować tylko parę dolarów. Jednak nawet jeśli kwota jest śmiesznie mała, nie marnuj czasu i przejdź do usuwania Unlock this Page to Continue!. Reimage jest jednym z narzędzi przyspieszających jego eliminację.

Chociaż rynek cyberprzestrzeni wypełniony jest tak wyrafinowanym krypto-malware, jak Sage oraz Spora ramsomware, Mniej biegli kombinatorzy szukają tutaj łatwych pieniędzy. Z tego powodu, blokady na ekranie są idealnym wyborem dla nich. Nie wymagają używania zdalnego serwera ani szyfrowania danych za pomocą złożonych technik szyfrowania. Niemniej jednak efekt jest taki sam: użytkownicy nie mogą w pełni korzystać z komputerów i mogą spełniać wymogi porywaczy . Patrząc z ich perspektywy, blokada ekranowa Unlock this Page to Continue! nie jest bardzo niszczącym zagrożeniem. Sfrustrowani użytkownicy mogą postąpić zgodnie z ich wymaganiami .

Unlock this Page to Continue!
This page will immediately unlock and restore normal access upon your participation in an offer below. Please use valid information!
Your desktop was locked.
Complete an offer below to unlock your desktop.
(…)
Complete an offer to continue.

Jeden z takich kwestionariuszy zarabia tylko jeden lub dwa dolary na oszustów, setki i tysiące takich zablokowanych komputerów zbierają dość delikatną ilość pieniędzy. Może to również skusić cię do wypełnienia ankiety, oferując rabaty kuponowe.

Breakfast on Us with a Gift Card!
Receive FREE pair of Headphones!
Go on a shopping spree!
Get FREE Food Delivery!

Są to tylko sztuczki ransomware „Unlock this Page to Continue!”. Nawet jeśli jesteś w chwili, w której wybuchasz gniewem, nie zalecamy wypełnienia ankiety. Jest prawdopodobne, że złośliwe oprogramowanie może poprosić o podanie danych osobowych, takich jak numer telefonu i adres e-mail. Chociaż blokady na ekranie są mniej skomplikowane niż oryginalne ransomware lub trojany, mogą wciąż ujawniać poufne informacje zbrodniarzom.

Jak doszło do porwania przez „Unlock this Page to Continue!”?

Złośliwy ekran blokady jest często rozpowszechniany za pośrednictwem zestawów exploitów lub uszkodzonych domen. Jeśli w systemie występuje wiele usterek systemu, istnieje większe prawdopodobieństwo, że wirtualne infekcje będą w stanie zająć komputer. Jeśli chodzi o ruchomą blokadę ekranu i zagrożenia ransomware, otwierają one drogę do urządzeń użytkowników za pomocą podrobionych wersji znanych aplikacji, takich jak Adobe Flash Player . Należy pamiętać, że hakerzy śledzą aktualne trendy i mogą wykorzystać tę zaletę. Na przykład, jeśli dobrze znana firma wyda ważną aktualizację, pamiętaj, że natychmiast zostaną uruchomione uszkodzone fałszywe aktualizacje. Musisz więc zwracać uwagę nawet na najmniejsze szczegóły podczas włączania nowej zawartości lub uruchamiania aplikacji. Wreszcie powstrzymaj się od odwiedzania nielegalnych lub potencjalnie niebezpiecznych domen udostępniania plików.

Proces eliminacji ransomware

Kiedy wirus „Unlock this Page to Continue!” przejmie komputer, uruchom skanowanie w pełnym systemie za pomocą programu anty-malware, na przykład Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes. Jeśli nie można uruchomić żadnego z tych programów, zrestartuj komputer w tryb awaryjny z siecią. Wystarczy ponownie uruchomić komputer, a gdy tylko komputer zacznie działać, zacznij wciskać F8. Teraz wybierz opcję Tryb awaryjny z siecią za pomocą klawiatury. Poniżej znajdziesz wyraźne instrukcje. Nie trać czasu na ręczne usuwanie Unlock this Page to Continue!. Istnieje niewielka szansa, że uda się wyeliminować wszystkie elementy. Jest mądrze usunąć „Unlock this Page to Continue!” automatycznie.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Unlock this Page to Continue snapshot
Unlock this Page to Continue snapshotUnlock this Page to Continue snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania Unlock this Page to Continue:

Usuń Unlock this Page to Continue korzystająć z Safe Mode with Networking

Tryb awaryjny umożliwia dostęp do wszystkich funkcji systemu, a następnie można usunąć wirusa „Unlock this Page to Continue!”.

 • Krok 1: Zresetuj swój komputer Safe Mode with Networking

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Kliknij Start Shutdown Restart OK .
  2. Kiedy już włączysz swój komputer, zacznij wciskać przycisk F8 tak długo aż zobaczysz okno Advanced Boot Options
  3. Wybierz $1$s z listy Wybierz 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Wciśnij przycisk Power w oknie logowania oznaczonym Windows. Następnie wciśnij i przytrzmaj Shift, który znajduje się na twojej klawiaturze i wciśnij dodatkowo Restart.
  2. Teraz wybierz Troubleshoot Advanced options Startup Settings a na końcu dodatkowo wybierz Restart
  3. Jak tylko włączysz swój komputer wybierz -Enable Safe Mode with Networking w oknie Startup Settings Wybierz 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Krok 2: Usuń Unlock this Page to Continue

  Zaloguj się na zainfekowane konto a następnie uruchom przeglądarkę internetową. Pobierz Reimage lub też inny sprawdzony program antyszpiegujący. Zaaktualizuj go przed wykonaniem pełnego skanu systemu a następnie usuń podejrzane pliki powiązane z wirusem ransomware, zakończ usuwanie Unlock this Page to Continue.

Jeżeli program ransomware blokuje skorzystanie z Safe Mode with Networking, skorzystaj z innej metody

Usuń Unlock this Page to Continue korzystająć z System Restore

Przywracanie systemu jest alternatywną metodą odblokowania komputera i rozpoczęcia usuwania blokady ekranowej.

 • Krok 1: Zresetuj swój komputer Safe Mode with Command Prompt

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Kliknij Start Shutdown Restart OK .
  2. Kiedy już włączysz swój komputer, zacznij wciskać przycisk F8 tak długo aż zobaczysz okno Advanced Boot Options
  3. Wybierz $1$s z listy Wybierz 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Wciśnij przycisk Power w oknie logowania oznaczonym Windows. Następnie wciśnij i przytrzmaj Shift, który znajduje się na twojej klawiaturze i wciśnij dodatkowo Restart.
  2. Teraz wybierz Troubleshoot Advanced options Startup Settings a na końcu dodatkowo wybierz Restart
  3. Jak tylko włączysz swój komputer wybierz -Enable Safe Mode with Command Prompt w oknie Startup Settings Wybierz 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Krok 2: Przywróć ustawienia fabryczne i pliki systemowe
  1. Jak tylko zobaczysz okno Command Prompt, wpisz cd restore i wybierz Enter Wpisz 'cd restore' bez cudzysłowia a nastepnie wybierz 'Enter'
  2. Teraz wybierz rstrui.exe a nastepnie kliknij Enter jeszcze raz. Wpisz 'rstrui.exe' bez cudzysłowia a nastepnie wybierz 'Enter'
  3. Kiedy pokaże ci się nowe okno wybierz Next a nastepnie wybierz punkt przywracania systemu, który wypada przed zainstalowaniem Unlock this Page to Continue. Zaraz po tym wybierz $3$s. Kiedy pojawi się okno 'System Restore' wybierz 'Next'. Wybierz punkt przywracania systemu i wybierz 'Next'
  4. Teraz wybierz Yes aby rozpocząć przywracanie systemu Kliknij 'Yes' i rozpocznij przywracanie systemu.
  Jak tylko przywrócisz system do poprzednich ustawien, pobierz na swoj komputer program Reimage i z jego pomoca dokonaj skanowania swojego systemu, upewnij się że udało ci sie usunąć oprogramowanie Unlock this Page to Continue

Bonus: przywróć swoje dane

Poradnik zaprezentowany powyżej powinien pomóc ci w usunieciu oprogramwania Unlock this Page to Continue z twojego komputera. Celem przywrócenia zaszyfrowanych danych prosze skorzystaj z dokladnego poradnika przygotowanego przez naszych ekspertow do spraw bezpieczenstwa usunwirusa.pl

Jezeli twoje pliki zostaly zaszyfrowane przez Unlock this Page to Continue mozesz skorzystac z podanych metod aby je przywrocic

Rozwiązanie za pomocą Data Recovery Pro

Ten program może być przydatny, jeśli wirus ransomware zaszyfruje dane. Jest przeznaczony do przywracania uszkodzonych lub zagubionych plików.

 • Pobierz Data Recovery Pro;
 • Zapoznaj się z nastepującymi krokami Data Recovery a nastepnie zainstaluj program na swoim komputerze.
 • Uruchom go a nastepnie przeskanuj swoj zaszyfrowany komputer w poszukiwaniu Unlock this Page to Continue.
 • Przywróć je

Na końcu powinienes dodatkowo pomyśleć o ochronie swojego komputera przed oprogramowaniem ransomware. Aby chronić swój komputer przed Unlock this Page to Continue i innym szkodliwym oprogramowaniem polecamy skorzystanie ze sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego takiego jak Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner lub Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-unlock-this-page-to-continue.html

Poradniki w innych językach