Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Usuń wirusa Twoj Komputer Zostal Zablokowany (Poradnik usuwania) - Zawiera Instrukcje Odzyskiwania

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Fałszywe oprogramowanie antyszpiegujące

Wirus o nazwie Twój Komputer Zostal Zablokowany znant też jako Komputer Zostal Zablokowany jest polskim wirusem Ransomware, który zachowuje się podobnie jak Policja Wirus, Policia Federal virus, Office Central De Lutte
Contre virus
, Polska Policja virus i inne wirusy typu Ukash.

Nie ma znaczenia, że jego autorzy zostali już aresztowani, nie ma stuprocentowej pewności, że wirus nie będzie działał dalej. Najważniejszą rzeczą jest zignorowanie monitu wirusa
o zapłacenie grzywny w wysokości 500zł ponieważ jest to droga jaką przestępcy wyłudzają pieniądze. Wirus jest zaprojektowany do atakowania przede wszystkim ludzi mieszkających w Polsce, prezentuje się jako lokalna policja.

Twoj Komputer Zostal Zablokowany virus

Jak tylko wirus dostanie się do systemu, malware blokuje dostęp do całego systemu i wyświetla fałszywy alarm o złamaniu praw autorskich, złamaniu różnych paragrafów prawnych i każe zapłacić wspomnianą grzywnę.

Należy pamiętać że policja nigdy nie posługuje się tak prymitywnymi sposobami. Proszę usunąć wirusa Twój Komputer
Zostal Zablokowany tak szybko jak to tylko możliwe.

W jaki sposób mogę się zarazić wirusem Twój Komputer Zostal Zablokowany?

Wirus należy do grupy wirusów Ukash, która jest rozpowszechniana przez Trojan.LockScreen poprzez zainfekowane pliki z sieci. Gdy tylko wirus raz zaatakował system trojan zostaje wchłonięty i blokuje system. Rozumie się przez to to, że komputer nie reaguje na komedy zadane mu przez użytkownika.

Dodatkowo Twój Komputer został Zablokowany powoluje się na instytucje rządowe w celu wyłudzenia jak największej ilości pieniędzy. Tak jak zawsze – zaklecamy zignorowanie tego komunikatu, nie ma znaczenia że wirus zna twoje ip. Musisz usunąć wirusa Twój Komputer Zostal Zablokowany tak szybko jak to tylko możliwe.

Twoj Komputer Zostal Zablokowany virus

W jaki sposób mogę skutecznie usunąć wirusa Twój Komputer Zostal Zablokowany?

Po pierwsze należy zignorować wiadomość i nie płacić haraczu wymyślonego przez autrów, potem należy zrobić to co przewiduje instrukcja:

 • Metoda flash drive:
 1. Weź inny sprawny komputer i użyj go do ściągnięcia programu Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner albo Malwarebytes;
 2. Zaktualizuj program i zgraj go na pendrive, po czym włóż go do zainfekowanego komputera;
 3. W tak zwanym międzyczasie zresetuj swój zainfekowany komputer i uruchom go w trybie awaryjnym poprzez klikanie F8;
 4. Zresetuj komputer zainfekowany wirusem Polizja Biuro Sluzby Kryminalnej jeszcze raz i przeprowadź pełny skan systemu.
 • Użytkownicy zainfekowani tym rodzajem ransomware są nadal w stanie zalogować się na inne konta w systemie. Jeżeli jedno z takich kont posiada prawa administratora powinieneś być w stanie uruchomić program anty-wirusowy.
 • Postaraj się wyłączyć Flash, wtedy twój wirus przestanie blokować komputer, w tym celu przejdź do Macromedia support i wybierz “Deny”: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html jak to zrobisz przeprowadź pełny skan systemu programem antywirusowym.
 • Manualne usuwanie wirusa Ukash (wymagane ponadprzeciętnej umiejętności):
 1. Zresetuj zainfekowany komputer do trybu awaryjnego aby unieszkodliwić wirusa Ukash;
 2. Włącz Regedit;
 3. Poszukaj wejść dla hasła WInLogon i zapisz wszystkie pliki które nie są nazwane explorer.exe albo nie są puste. Zastąp je plikiem explorer.exe;
 4. Znajdź pliki rejestrowe i zapisz je, potem usuń klucze licencyjne odwołujące się do tych plików.
 5. Zresetuj i przeprowadź pełny skan systemu zaktualizowanym programem Reimage aby usuń pozostające wirusy. Możesz także użyć SpyHunter 5Combo Cleaner albo Malwarebytes.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Twoj Komputer Zostal Zablokowany:

Usuń Twoj Komputer Zostal Zablokowany korzystająć z Safe Mode with Networking

 • Krok 1: Zresetuj swój komputer Safe Mode with Networking

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Kliknij Start Shutdown Restart OK .
  2. Kiedy już włączysz swój komputer, zacznij wciskać przycisk F8 tak długo aż zobaczysz okno Advanced Boot Options
  3. Wybierz $1$s z listy Wybierz 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Wciśnij przycisk Power w oknie logowania oznaczonym Windows. Następnie wciśnij i przytrzmaj Shift, który znajduje się na twojej klawiaturze i wciśnij dodatkowo Restart.
  2. Teraz wybierz Troubleshoot Advanced options Startup Settings a na końcu dodatkowo wybierz Restart
  3. Jak tylko włączysz swój komputer wybierz -Enable Safe Mode with Networking w oknie Startup Settings Wybierz 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Krok 2: Usuń Twoj Komputer Zostal Zablokowany

  Zaloguj się na zainfekowane konto a następnie uruchom przeglądarkę internetową. Pobierz Reimage lub też inny sprawdzony program antyszpiegujący. Zaaktualizuj go przed wykonaniem pełnego skanu systemu a następnie usuń podejrzane pliki powiązane z wirusem ransomware, zakończ usuwanie Twoj Komputer Zostal Zablokowany.

Jeżeli program ransomware blokuje skorzystanie z Safe Mode with Networking, skorzystaj z innej metody

Usuń Twoj Komputer Zostal Zablokowany korzystająć z System Restore

 • Krok 1: Zresetuj swój komputer Safe Mode with Command Prompt

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Kliknij Start Shutdown Restart OK .
  2. Kiedy już włączysz swój komputer, zacznij wciskać przycisk F8 tak długo aż zobaczysz okno Advanced Boot Options
  3. Wybierz $1$s z listy Wybierz 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Wciśnij przycisk Power w oknie logowania oznaczonym Windows. Następnie wciśnij i przytrzmaj Shift, który znajduje się na twojej klawiaturze i wciśnij dodatkowo Restart.
  2. Teraz wybierz Troubleshoot Advanced options Startup Settings a na końcu dodatkowo wybierz Restart
  3. Jak tylko włączysz swój komputer wybierz -Enable Safe Mode with Command Prompt w oknie Startup Settings Wybierz 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Krok 2: Przywróć ustawienia fabryczne i pliki systemowe
  1. Jak tylko zobaczysz okno Command Prompt, wpisz cd restore i wybierz Enter Wpisz 'cd restore' bez cudzysłowia a nastepnie wybierz 'Enter'
  2. Teraz wybierz rstrui.exe a nastepnie kliknij Enter jeszcze raz. Wpisz 'rstrui.exe' bez cudzysłowia a nastepnie wybierz 'Enter'
  3. Kiedy pokaże ci się nowe okno wybierz Next a nastepnie wybierz punkt przywracania systemu, który wypada przed zainstalowaniem Twoj Komputer Zostal Zablokowany. Zaraz po tym wybierz $3$s. Kiedy pojawi się okno 'System Restore' wybierz 'Next'. Wybierz punkt przywracania systemu i wybierz 'Next'
  4. Teraz wybierz Yes aby rozpocząć przywracanie systemu Kliknij 'Yes' i rozpocznij przywracanie systemu.
  Jak tylko przywrócisz system do poprzednich ustawien, pobierz na swoj komputer program Reimage i z jego pomoca dokonaj skanowania swojego systemu, upewnij się że udało ci sie usunąć oprogramowanie Twoj Komputer Zostal Zablokowany

Na końcu powinienes dodatkowo pomyśleć o ochronie swojego komputera przed oprogramowaniem ransomware. Aby chronić swój komputer przed Twoj Komputer Zostal Zablokowany i innym szkodliwym oprogramowaniem polecamy skorzystanie ze sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego takiego jak Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes

O autorze

Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-twoj-komputer-zostal-zablokowany-virus.html

Poradniki w innych językach