Skala niebezpieczeństwa:  
  (20/100)

Trojan.Agent. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Konie Trojańskie

Trojan.Agent jest złośliwym koniem trojańskim, który może zostać użyty do wielu nie do końca uczciwych działań. Jak tylko wirusowi uda się przeniknąć do systemu, sprawia że komputer użytkownika staje się coraz to bardziej otwarty na różne inne zagrożenia. Oprócz tego wirus może także powodować przekierowania przeglądarki, spowolnienia systemu, ściąganie specyficznych aktualizacji, nagrywanie znaków wpisywanych na klawiaturę, a także wykradanie personalnych informacji. Jak możesz zauważyć Trojan.Agent jest tak naprawdę niebezpiecznym wirusem, który powinieneś być usunięty z pamięci komputera tak szybko jak to tylko możliwe. Jendkaże powinieneś także pamiętać o tym, że jedynie sprawdzone programy antywirusowe są w stanie poradzić sobie z tego typu cyber zagrożeniami.

W jaki sposób wirus Trojan.Agent może zainfekować mój komputer?

Trojan.Agent jest rozpowszechniany używając różnych metod: może wtargnąć do komputer po odwiedzeniu specyficznych stron, klikając na podejrzaną reklamę typu pop-up lub też otwieranie podejrzanego maila. Dodatkowo ściąganie nielegalnego programu lub też niepewnych programów freeware czy też shareware może doprowadzić do większego prawdopodobieństwa ściągnięcia Trojan.Agent na twój komputer. Jeżeli zauważysz że twoja maszyna działa nieco wolniej niż jeszcze kilka dni temu powinieneś sprawdzić ją na obecność wirusów komputerów. W przeciwnym wypadku możesz doprowadzić do poważniejszych uszkodzeń a nawet sprawdzić poważniejsze wirusy które mogą doprowadzić do całkowitego chaosu na twoim komputerze.

W jaki sposób skutecznie usunąć wirusa Trojan.Agent?

Aby skutecznie poradzić sobie z usunięciem wirusa Trojan.Agent z systemu powinieneś polegać na sprawdzonych programach antywirusowych, jest to jedyna droga aby mieć pewność że wirus który chcesz usunąć będzie w bazie takiego programu i program będzie na tyle dobry aby poradzić sobie z takim zagrożeniem. Programami które polecamy naszym czytelnikom są: Reimage oraz Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner. Jeżeli nie jesteś w stanie uruchomić żadnej z tych aplikacji powinieneś zresetować swój komputer do trybu awaryjnego i spróbować ponownie. Oczywiście możesz powtórzyć skan także w normalnym trybie.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Trojan.Agent ręczne usunięcie:

Wyrejestruj bliblioteki DLL:
mlljh.dll
ibpmxtbv.dll
ljjhedc.dll
cabvie.dll
windivx.dll
ddayv.dll
vkcxxfvi.dll
mljge.dll
ddcbyvt.dll
advrepkon.dll
ddccd.dll
sgqddvym.dll
ssqpo.dll
tdlRMS.dll
lcxmehhg.dll
hdbxuqje.dll
pofwjina.dll
bkfgnqhm.dll
orkbobob.dll
tuvttrr.dll
cpwvehup.dll
enhtb.dll
stream32a.dll
vipextqtr.dll
ecxwp.dll
gebca.dll
ddcdedd.dll
advpac.dll

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-trojan-agent.html

Poradniki w innych językach