Skala niebezpieczeństwa:  
  (17/100)

Total System Care. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Wirusy

Co to jest Total System Care?

Total Care System to wątpliwy program, który może zostać pobrany do systemu tylko i wyłącznie po dwukrotnym zastanowieniu. Tak, działa jako optymalizator PC jak zostało obiecane i ma wgląd do nieaktualnych wpisów w rejestrze, niepotrzebnych plików i podobnych śmieci, które można znaleźć na każdym komputerze. Jednak uważa się, że ten program wyświetla przesadzone alerty, ktore niezawsze ujawniają prawdziwą sytuację panującą na komputerze i aby komputer działał szybciej. Dodatkowo, system Total Care może rozpocząć skanowanie przy każdym ponownym uruchomieniu komputera, więc może naprawdę zmienić się w całkowicie irytujący program, który zamiast pomagać ci, inicjuje nowe problemy na komputerze. Można zobaczyć nie tylko alarmy informujące o sprawach związanych z PC ale różne ogłoszenia stron handlowych. Poza tym, ta aplikacja nie usuwa nieaktualnych wpisów w rejestrze, dopóki nie nabędzie jej wersję licencji. Proszę, nie podawaj danych karty kredytowej i nie płać za licencjonowaną wersję Total Care system, ponieważ możesz po prostu wydać pieniądze na nic. Jeśli naprawdę myślisz, że Twój komputer działa wolniej niż powinien, należy po prostu zeskanować go za pomocą renomowanych programów anty-spyware i usunąć złośliwe programy z systemu. To pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych plików i zwiększy wydajność komputera.

W jaki sposó Total System Care może przedostać się do mojego komputera?

Total Care System można pobrać z oficjalnej strony internetowej lub innych stron, które są wykorzystywane do promowania takich programów jak narzędzia optymalizacji i podobne. Jednak, jak już zostało powiedziane powyżej, warto pomyśleć dwa razy przed pobraniem tego programu na komputer, ponieważ ma więcej negatywów niż pozytywów. Ponadto, nie jest to jedyny sposób, w jaki program ten może pojawić się na komputerze. Może również pojawić się na nim po pobraniu innego programu. W większości przypadków, Total Care System służy do rozprowadzania bezpłatnych plików do pobrania, takich jak nagrywanie wideo / oprogramowania Streaming, menedżerów pobierania, kreatorów plików PDF i podobnego oprogramowania. Dlatego należy zawsze monitorować instalację takich programów wybierając Niestandardowe lub zaawansowane metody instalacji oprogramowania freeware. Gdy to zrobisz, wykonaj każdy krok instalacji uważnie i szukaj znaczenia programu który chesz ściągnąć Total Care system na komputer. Oczywiście, może nie masz pojęcia, skąd te wątpliwości pochodzą z programu, ponieważ istnieją dziesiątki darmowych programów, które nie pozwalają ludziom zrezygnować z ich „opcjonalnych pobrań”. Jeśli zauważyłeś, że wirus Total Care System, powoduje ciągłe skany, alerty i podobne niedogodności na komputerze, należy po prostu przeskanować swój komputer z renomowanych anty-spyware i usunąć je. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, przestrzegać poniższej instrukcji:

Jak usunąć Total System Care?

Wysoce polecamy, aby usunąć Total Care System z systemu, zwłaszcza jeśli nie masz pojęcia, skąd ten program pochodzi. Wykonaj skanowanie komputera za pomocą renomowanych anty-spyware, takich jak Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, lub wykonaj następujące kroki:

• Kliknij przycisk Start → Panel sterowania → Programy i funkcje (jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows XP, kliknij przycisk Dodaj / Usuń programy).
• Teraz, poszukaj Total Care System.
• Odinstaluj go i inne watpliwe programy.
• Kliknij przycisk OK, aby zapisać wprowadzone zmiany.

Jeżeli jesteś użytkownikiem systemu Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w lewym dolnym rogu ekranu. Menu szybkiego dostępu a następnie wybierz Panel sterowania, aby odinstalować program.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Total System Care zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Total System Care. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Total System Care snapshot
Total System Care snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach