Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń SearchAssist.net (Poprawione instrukcje) - Chrome, Firefox, IE, Edge

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Wyszukiwarka SearchAssist.net może nie być taka zaufana 

Przedstawienie porywacza przeglądarki SearchAssist.net

SearchAssist.net jest jedną z tych wyszukiwarek ustawiających się na przeglądarce ofiary bez jej wiedzy ani zgody. Na oficjalnej stronie twórcy oferują wtyczkę SearchAssist.me oraz korzystanie z jej usług. Jeśli byłby to jednak jedyny sposób dystrybucji wtyczki, nie byłoby tego artykułu.

Ten plugin lub strona mogą pojawić się na Twoim Internet Explorerze, Google Chrome lub Mozilli Firefox po nieuważnej instalacji oprogramowania. Ów porywacz przeglądarki rozpowszechnia się ukryty w paczkach oprogramowania – możesz łatwo doświadczyć jego obecności spiesząc się przy instalacji nowego programu.

Po tym, jak dostanie się on do komputera, zmienia on wszystkie ustawienia przeglądarki i zmusza Cię do oglądanie jego domeny za każdym razem, gdy chcesz korzystać z Internetu. Nawet, jesli wygląda jak typowa wyszukiwarka i może przypominać znane na całym świecie Google, nie powinieneś mu ufać tak bardzo, jak gigantowi na rynku wyszukiwarek.

Program ten jest w stanie modyfikować wyniki wyszukiwania. Znaczy to, że zamiast normalnych rezultatów możesz zobaczyć masę sponsorowanych linków i reklam. Eksperci z NoVirus.uk wyjaśniają, że porywacz ten komunikuje się z wirusem przekierowań Trovi, by dostarczać sponsorowane wyniki i zbierać wyszukiwane przez użytkowników hasła.

W momencie tworzenia artykułu, ostateczną stroną, na którą ląduje ofiara po odwiedzeniu Trovi.com jest Bing. Specjaliści w dziedzinie cyberbezpieczeństwa ostrzegli już użytkowników, że może by to tylko tymczasowe oraz, że mroczne modyfikacje niosące powazne konsekwencje mogą się pojawić w każdej minucie. Jest więc mało czasu na usunięcie wirusa SearchAssist.net z Twojego komputera.

Rzeczony wirus (będący w rzeczywistości bardziej porywaczem przeglądarki niż wirusem) może nie tylko bawić się wynikami wyszukiwania, lecz także bombardować cię masą wyskakujących reklam. Może też zbierać twoje nawyki przeglądania sieci, by zebrać więcej informacji na temat twojej aktywności w sieci.

Jesli myślałeś, że przekierowania SearchAssist.net są niegroźne, przemyśl to ponownie – takie informacje, jak hasła wyszukiwarki, najczęściej odwiedzane strony, czas spędzony na każdej z nich, wprowadzone dane itd. mogą odsłonić troszkę zbyt wiele informacji na Twój temat.

Wirus SearchAssist.netWirus SearchAssist.net przekierowuje użytkownika na Trovi zanim ten wyląduje na wyładowanych reklamami wynikach wyszukiwania Bing.

Z tego powodu zalecamy zostawić te informacje jako prywatne. W celu pełnego usunięcia SearchAssist.net nie powinieneś marnować czasu – przeskanuj swój komputer w poszukiwaniu zaktualizowanego anty-spyware, na przykład ReimageIntego. Zalecamy skorzystanie z automatycznej eliminacji zamiast recznej jej formy – jest to najszybsza i najprostsza droga do zbadania systemu komputera.

Bez żadnej fachowej pomocy szukanie potencjalnie niebezpiecznych komponentów powiązanych z tym porywaczem przeglądarki może potrwać latami. Jeśli jednak czujesz się na siłach i masz odpowiednie umiejętności, możesz spróbować sposobu ręcznej eliminacji, stworzonego przez naszych ekspertów.

Obecnie znane wersje SearchAssist

Wirus MyPrivacyAssistant.com. Wyszukiwarka MyPrivacyAssistant zostanie ustawiona jako domyślna, jesli zainstalujesz podejrzany program znany jako „porywacz przeglądarki”. Tak jak pierwotna wersja wirusa, jego celem jest publikacja sponsorowanej zawartości zebranych z różnych sieci reklamowych.

Co więcej, My Privacy Assistant zbiera wyniki wyszukiwania od from Trovi, które jest niesławnym dostawcą zmodyfikowanych wyników wyszukiwania. Najlepiej będzie unikać tych narzędzi w ogóle, jeśli chcesz korzystać z bezpiecznego przeglądania Internetu. By usunąć te programy, możesz potrzebować programu anty-spyware, ponieważ aplikacje te ukrywają się w komputerze, by chronić się przed niespodziewanym usunięciem.

Użytkownicy instalują niechciane rozszerzenia przeglądarki całkowicie nieświadomie

Tak jak każdy inny potencjalnie niechciany program, wirus SearchAssist.net rozpowszechnia się z pomocą metody zwanej “bundlingiem.” Niestety, nie możemy powiedzieć, które konkretnie programy są zaangażowane w dystrybucję tej aplikacji. Z tego powodu zalecamy czujność przy pobieraniu KAŻDEGO darmowego programu.

Pierwszą rzeczą, o jakiej powinieneś pamiętać jest poświęcenie czasu na przeczytanie warunków licencji, polityki prywatności i podobnych informacji na temat ów programu. Jeśli zdecydowałeś, że wszystko jest w porzędku, sprawdź, czy wybrałeś instalację Zaawansowaną lub Użytkownika.

Metoda ta pomoże Ci zobaczyć, jakie „opcjonalne” komponenty próbują się dostać do systemu Twojego komputera. Proszę, odznacz je oraz podobne nieznane wyszukiwarki, dodatki, paski narzędzi, wtyczki i rozszerzenia.

Efektywne sposoby na pełne usunięcie SearchAssist.net

Wspomnieliśmy wcześniej, że ręczne usuwanie SearchAssist.net wymaga przejrzenia systemu będącego pod wpływem działania wirusa. Poniżej znajdziesz poradniki, jak tego dokonać. Upewnij się, że usuniesz wszelkie komponenty powiązane z porywaczem i naprawisz wszystkie przeglądarki. Jeśli coś zostawisz, możesz trafić na kolejny atak.

Co więcej, nie zapomnij o naprawie swoich przeglądarek. Porywacz ten jest kompatybilny z Internet Explorerem, Google Chrome i Mozillą Firefox; zalecamy sprawdzenie też i innych przeglądarek. Jeśli nie masz w tym doświadczenia, zalecamy skorzystanie z automatycznej eliminacji.

Metoda ta nie tylko ocszczędzi Ci czas, lecz także zapewni usunięcie wszystkich potencjalnie niepożądanych aplikacji oraz złośliwych komponentów z kompputera. By automatycznie usunąć SearchAssist.net musisz zainstalować i uaktualnić program anty-spyware, a następnie uruchomić pełny skan systemu.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania SearchAssist.net:

Usuń SearchAssist.net z rodziny systemu Windows

Ten poradnik krok po kroku pomoże Ci ręcznie odinstalować SearchAssist.net z komputera. Upewnij się, że znajdziesz i usuniesz wszystkie pliki i foldery powiązane z porywaczem. Niggy nie możesz być pewien, jakie aplikacje niepoządane zostały zainstalowane bez Twojej wiedzy.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj SearchAssist.net oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj SearchAssist.net lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
 5. Usuń SearchAssist.net ze skrótu Windows
  Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties. Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 6. Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

Usuń SearchAssist.net z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimSearchAssist.net czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń SearchAssist.net z Internet Explorer (IE)

Po ataku SearchAssist.net możesz znaleść jakieś nieznane dodatki na Internet Explorerze. Oczywiście, musisz je skasować. Poniżej znajdziesz instrukcje, jak zresetować swoją przeglądarkę.

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj SearchAssist.net oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania SearchAssist.net. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń SearchAssist.net z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to SearchAssist.net powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń SearchAssist.net z Mozilla Firefox (FF)

Czasem porywacze przeglądarek instalują różnorakie rozszerzenia bez pytania się użytkowników o zgodę. Z tego powodu sprawdź listę rozszerzeń i upewnij się, że Mozilla Firefox jest wolna od tych elementów. Następnie zresetuj przeglądarkę w sposób przedstawiony poniżej:

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz SearchAssist.net oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 4. W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 5. Kliknij na OK by zapisać zmiany. Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany
 6. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 7. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie SearchAssist.net. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń SearchAssist.net z Google Chrome

Google Chrome często pada ofiarą ataków ze strony porywaczy przeglądarek. Z tego powodu, po ataku SearchAssist.net możesz znaleść na nim podejrzane rozszerzenie lub paski narzędzi. Usuń je i zresetuj ustawienia przeglądarki.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz SearchAssist.net oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
  Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 4. W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages. Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 5. Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 6. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 7. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 8. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 9. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 10. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie SearchAssist.net. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń SearchAssist.net z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj SearchAssist.net i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 4. Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez SearchAssist.net to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony. Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową
 5. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 6. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania SearchAssist.net. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-searchassist-net.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: SearchAssist.net