Skala niebezpieczeństwa:  
  (9/100)

Usuń reklamy „You Are Today’s Lucky Visitor” (Instrukcj usuwania) - Ostatnia aktualizacja, Sty 2021

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

Reklamy „You Are Today's Lucky Visitor” oferują dobre nagrody

Przykładowe reklamy "You Are Today's Lucky Visitor"

Reklamy „You Are Today's Lucky Visitor” są jednymi z najpopularniejszych rodzajów oszustw, z jakimi możesz się zetknąć w sieci. Wyskakujące okienka mogą być dostarczane przez spreparowaną stronę bądź też przez specyficzny program adware, który niezauważony dostał się do systemu. Możesz podejrzewać infekcję, jeśli gratulacje z okazji wygrania iPhone'a bądź bonu o wartości 1000 złotych do Biedronki bombardują twoją przeglądarkę i zapobiegają normalnemu jej użytkowaniu.

Po tym, jak ta potencjalnie niepożądana aplikacja dostanie się do systemu, może wykorzystać warstwę wirtualna do wyświetlania reklam na każdej odwiedzanej stronie. Dodatkowo, wyskakujące okienka i nagłe przekierowania nie pozwalają cieszyć się czasem spędzonym w sieci i powodują zawieszanie się, a nawet awarie przeglądarki.

Poza tym, wirus „You Are Today's Lucky Visitor” może też śledzić informacje związane ze stroną w celu dostarczania nakierowanych reklam. Przykładowo, reklamy mogą zidentyfikować przeglądarkę, z jakiej korzystasz lub otrzymywać adres IP w celu uczynienia okienek bardziej realistycznymi.

Oszustwo “You Are Today's Lucky Visitor” jest stworzone, by przekonać ludzi, że wygrali Kupon Podarunkowy do Amazona o wartości 1000 dolarów bądź też inne dobra, takie jak smartfony. W celu potwierdzenia nagrody, udzie mają za zadanie wypełnić ankietę. Jednak po zrobieniu tego, dociera do Ciebie, że nikt nie wręczy Ci obiecanej nagrody.

Reklamy te mają na celu nakłonienie ludzi do wypełnienia określonych ankiet – twórcy takich reklam otrzymują pieniądze za każdą wypełnioną ankietę. Miej na uwadze, że nikt nie jest na tyle szczodry, żeby rozdawać za darmo tysiące dolarów lub nowego iPhone'a. Jest to tylko oszustwo – powinieneś usunąć adware odpowiedzialne za “You Are Today's Lucky Visitor” od razu po zobaczeniu pierwszej wiadomości tego typu w przeglądarce.

Możesz pozbyć się adware'a ręcznie. Możesz też powierzyć to zadanie zaufanemu programowi anty-malware. My do tego celu rekomendujemy ReimageIntego lub SpyHunter 5Combo Cleaner.

„Szczęśliwy Zwycięzca iPhone'a” nowym trikiem oszustów

Eksperci bezpieczeństwa z Hiszpanii informują o wzmożonej aktywności wirusa “You Are Today's Lucky Visitor” mówiącej o wygraniu produktów firmy Apple. Wygląda na to, że oszuści zdecydowali się zmienić swoją taktykę i korzystają teraz z popularności iPhone'ów.

Oszustwo „Congratulations You're Today's Lucky Visitor iPhone” (a także oszustwo „Congratulations You're Today's Lucky Visitor iPad” ) działają na tej samej zasadzie. Użytkowników prosi się o wypełnienie ankiety bądź też pobranie aplikacji w celu potwierdzenia nagrody. Po wypełnieniu jednej ankiety pojawia się jednak kolejny formularz.

Największym problemem związanym z tymi „zadaniami” jest ryzyko ataku ze strony złośliwych aplikacji. Przykładowo, możesz zostać poproszony o pobranie określonego rozszerzenia przeglądarki bądź aplikacji działających na zasadzie spyware lub malware. Z tego powodu nie powinieneś dać się nabrać na oszustwo „Lucky Visitor Popup iPhone” .

Jeśli wciąż doświadczasz przekierowań na fałszywe strony lub oglądasz takie reklamy, sprawdź stan bezpieczeństwa Twojego komputera natychmiastowo skanując system zaufanym programem anty-malware.

Kolejne przykłady oszustwa "You Are Today's Lucky Visitor"Wirus "You Are Today's Lucky Visitor" może dostarczać masę różnorodnych reklam informujących o cudownych nagrodach.

Irytujące reklamy mogą zacząć się pojawiać po błędnej instalacji freeware'ów

Programy adware odpowiedzialne za okienka “You Are Today's Lucky Visitor” rozpowszechniają się zabundlowane z wieloma darmowymi aplikacjami pobieranymi przez ludzi z sieci. Zrzucanie winy na darmowe programy jest jednak tylko stratą czasu – można było zapobiec dostaniu się niepożądanych aplikacji przed wejściem do systemu:

 • zapoznając się z Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania;
 • korzystając z instalacji Zaawansowanej/Własnej zamiast Zalecanej/Szybkiej;
 • monitorując proces i odrzucając instalację dodatkowych komponentów, które mogą być oferowane wraz z pierwotnym programem.

Usuń wirusa “You Are Today's Lucky Visitor” z systemu

Żeby pozbyć się reklam „You Are Today's Lucky Visitor”, musisz znaleźć i odinstalować odpowiedzialny za nie adware z komputera. Możesz skorzystać z poniższego poradnika i ukończyć to zadanie samemu. Adware mógł jednak zainstalować wiele dodatkowych komponentów, które mogą być ciężkie do znalezienia bez dodatkowej pomocy.

By przyspieszyć i ułatwić proces usuwania „You Are Today's Lucky Visitor”, powinieneś polegać na zaufanych aplikacjach anty-malware. Po tym, jak program ukończy skanowanie systemu, zresetuj przeglądarkę i powróć do normalnych sesji z siecią.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam „You Are Today’s Lucky Visitor”:

Usuń „You Are Today’s Lucky Visitor” z rodziny systemu Windows

Skorzystaj z naszej instrkcji i usuń adware odpowiedzialne za reklamy „You Are Today's Lucky Visitor”. Następnie, oczyść przeglądarkę z podejrzanych rozszerzeń i przywróć jej ustawienia, jeśli to potrzebne.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj „You Are Today’s Lucky Visitor” oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj „You Are Today’s Lucky Visitor” lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń „You Are Today’s Lucky Visitor” z systemu Mac OS X

Jeśli okienka „You Are Today's Lucky Visitor” wciąż się pojawiają, skorzystaj z instrukcji i usuń adware z Twojego Maca..

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nim„You Are Today’s Lucky Visitor” czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń „You Are Today’s Lucky Visitor” z Internet Explorer (IE)

Upewnij się, że adware ren nie zainstalował żadnych dodatków, korzystając z tej instrukcji.

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj „You Are Today’s Lucky Visitor” oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania „You Are Today’s Lucky Visitor”. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usun reklamy „You Are Today’s Lucky Visitor” z Microsoft Edge

Skorzystaj z tego poradnika, by usunąć nieznane rozszerzenia z Microsoft Edge.

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to „You Are Today’s Lucky Visitor” powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń „You Are Today’s Lucky Visitor” z Mozilla Firefox (FF)

Jeśli widzisz jakieś podejrzane rozszerzenia w Mozilli Firefox, za ich instalację mógł być odpowiedzialny wirus „You Are Today's Lucky Visitor”. Twoim zadaniem jest je usunąć.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz „You Are Today’s Lucky Visitor” oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie „You Are Today’s Lucky Visitor”. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń „You Are Today’s Lucky Visitor” z Google Chrome

Sprawdź listę rozszerzeń i usuń wszystkie nieznane pluginy, paski narzędzi i inne dodatki. Mogą być one odpowiedzialne za dostarczanie reklam „You Are Today's Lucky Visitor”.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz „You Are Today’s Lucky Visitor” oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie „You Are Today’s Lucky Visitor”. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń „You Are Today’s Lucky Visitor” z Safari

Ta instrukcja, krok po kroku, pomoże Ci odinstalować wszystkie podejrzane dodatki z przeglądarki Safari.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj „You Are Today’s Lucky Visitor” i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania „You Are Today’s Lucky Visitor”. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-you-are-todays-lucky-visitor-ads.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: „You Are Today’s Lucky Visitor” ads