Usuń reklamy „You Are Today’s Lucky Visitor” (Instrukcj usuwania) - Ostatnia aktualizacja, sty 2018

Instrukcja usuwania reklam „You Are Today’s Lucky Visitor”

Czym jest Reklamy "You Are Today's Lucky Visitor"?

Reklamy „You Are Today's Lucky Visitor” oferują dobre nagrody

Przykładowe reklamy "You Are Today's Lucky Visitor"

Reklamy „You Are Today's Lucky Visitor” są jednymi z najpopularniejszych rodzajów oszustw, z jakimi możesz się zetknąć w sieci. Wyskakujące okienka mogą być dostarczane przez spreparowaną stronę bądź też przez specyficzny program adware, który niezauważony dostał się do systemu. Możesz podejrzewać infekcję, jeśli gratulacje z okazji wygrania iPhone'a bądź bonu o wartości 1000 złotych do Biedronki bombardują twoją przeglądarkę i zapobiegają normalnemu jej użytkowaniu.

Po tym, jak ta potencjalnie niepożądana aplikacja dostanie się do systemu, może wykorzystać warstwę wirtualna do wyświetlania reklam na każdej odwiedzanej stronie. Dodatkowo, wyskakujące okienka i nagłe przekierowania nie pozwalają cieszyć się czasem spędzonym w sieci i powodują zawieszanie się, a nawet awarie przeglądarki.

Poza tym, wirus „You Are Today's Lucky Visitor” może też śledzić informacje związane ze stroną w celu dostarczania nakierowanych reklam. Przykładowo, reklamy mogą zidentyfikować przeglądarkę, z jakiej korzystasz lub otrzymywać adres IP w celu uczynienia okienek bardziej realistycznymi.

Oszustwo “You Are Today's Lucky Visitor” jest stworzone, by przekonać ludzi, że wygrali Kupon Podarunkowy do Amazona o wartości 1000 dolarów bądź też inne dobra, takie jak smartfony. W celu potwierdzenia nagrody, udzie mają za zadanie wypełnić ankietę. Jednak po zrobieniu tego, dociera do Ciebie, że nikt nie wręczy Ci obiecanej nagrody.

Reklamy te mają na celu nakłonienie ludzi do wypełnienia określonych ankiet – twórcy takich reklam otrzymują pieniądze za każdą wypełnioną ankietę. Miej na uwadze, że nikt nie jest na tyle szczodry, żeby rozdawać za darmo tysiące dolarów lub nowego iPhone'a. Jest to tylko oszustwo – powinieneś usunąć adware odpowiedzialne za “You Are Today's Lucky Visitor” od razu po zobaczeniu pierwszej wiadomości tego typu w przeglądarce.

Możesz pozbyć się adware'a ręcznie. Możesz też powierzyć to zadanie zaufanemu programowi anty-malware. My do tego celu rekomendujemy FortectIntego lub SpyHunter 5Combo Cleaner.

„Szczęśliwy Zwycięzca iPhone'a” nowym trikiem oszustów

Eksperci bezpieczeństwa z Hiszpanii informują o wzmożonej aktywności wirusa “You Are Today's Lucky Visitor” mówiącej o wygraniu produktów firmy Apple. Wygląda na to, że oszuści zdecydowali się zmienić swoją taktykę i korzystają teraz z popularności iPhone'ów.

Oszustwo „Congratulations You're Today's Lucky Visitor iPhone” (a także oszustwo „Congratulations You're Today's Lucky Visitor iPad” ) działają na tej samej zasadzie. Użytkowników prosi się o wypełnienie ankiety bądź też pobranie aplikacji w celu potwierdzenia nagrody. Po wypełnieniu jednej ankiety pojawia się jednak kolejny formularz.

Największym problemem związanym z tymi „zadaniami” jest ryzyko ataku ze strony złośliwych aplikacji. Przykładowo, możesz zostać poproszony o pobranie określonego rozszerzenia przeglądarki bądź aplikacji działających na zasadzie spyware lub malware. Z tego powodu nie powinieneś dać się nabrać na oszustwo „Lucky Visitor Popup iPhone” .

Jeśli wciąż doświadczasz przekierowań na fałszywe strony lub oglądasz takie reklamy, sprawdź stan bezpieczeństwa Twojego komputera natychmiastowo skanując system zaufanym programem anty-malware.

Kolejne przykłady oszustwa "You Are Today's Lucky Visitor"Wirus "You Are Today's Lucky Visitor" może dostarczać masę różnorodnych reklam informujących o cudownych nagrodach.

Irytujące reklamy mogą zacząć się pojawiać po błędnej instalacji freeware'ów

Programy adware odpowiedzialne za okienka “You Are Today's Lucky Visitor” rozpowszechniają się zabundlowane z wieloma darmowymi aplikacjami pobieranymi przez ludzi z sieci. Zrzucanie winy na darmowe programy jest jednak tylko stratą czasu – można było zapobiec dostaniu się niepożądanych aplikacji przed wejściem do systemu:

 • zapoznając się z Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania;
 • korzystając z instalacji Zaawansowanej/Własnej zamiast Zalecanej/Szybkiej;
 • monitorując proces i odrzucając instalację dodatkowych komponentów, które mogą być oferowane wraz z pierwotnym programem.

Usuń wirusa “You Are Today's Lucky Visitor” z systemu

Żeby pozbyć się reklam „You Are Today's Lucky Visitor”, musisz znaleźć i odinstalować odpowiedzialny za nie adware z komputera. Możesz skorzystać z poniższego poradnika i ukończyć to zadanie samemu. Adware mógł jednak zainstalować wiele dodatkowych komponentów, które mogą być ciężkie do znalezienia bez dodatkowej pomocy.

By przyspieszyć i ułatwić proces usuwania „You Are Today's Lucky Visitor”, powinieneś polegać na zaufanych aplikacjach anty-malware. Po tym, jak program ukończy skanowanie systemu, zresetuj przeglądarkę i powróć do normalnych sesji z siecią.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam „You Are Today’s Lucky Visitor”

Odinstaluj z systemu Windows

Skorzystaj z naszej instrkcji i usuń adware odpowiedzialne za reklamy „You Are Today's Lucky Visitor”. Następnie, oczyść przeglądarkę z podejrzanych rozszerzeń i przywróć jej ustawienia, jeśli to potrzebne.

Aby usunąć Reklamy "You Are Today's Lucky Visitor" z komputerów z systemem Windows 10/8, wykonaj te kroki: 

 1. Wpisz Panel sterowania w pole wyszukiwania Windows i wciśnij Enter lub kliknij na wynik wyszukiwania. 
 2. W sekcji Programy wybierz Odinstaluj program. Odinstaluj z systemu Windows
 3. Znajdź na liście wpisy powiązane z Reklamy "You Are Today's Lucky Visitor" (lub dowolny inny niedawno zainstalowany podejrzany program).
 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy na aplikację i wybierz Odinstaluj.
 5. Jeśli pojawi się Kontrola konta użytkownika, kliknij Tak.
 6. Poczekaj na ukończenie procesu dezinstalacji i kliknij OK. Odinstaluj z systemu Windows

Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 7/XP, postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami: 

 1. Kliknij Start > Panel sterowania zlokalizowany w prawym oknie (jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Dodaj/Usuń programy).
 2. W Panelu sterowania wybierz Programy > Odinstaluj program. Odinstaluj z systemu Windows
 3. Wybierz niechcianą aplikację klikając na nią raz. 
 4. Kliknij Odinstaluj/Zmień na górze.
 5. W oknie potwierdzenia wybierz Tak.
 6. Kliknij OK kiedy proces usuwania zostanie zakończony. 

Usuń „You Are Today’s Lucky Visitor” z systemu Mac OS X

Jeśli okienka „You Are Today's Lucky Visitor” wciąż się pojawiają, skorzystaj z instrukcji i usuń adware z Twojego Maca..

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nim„You Are Today’s Lucky Visitor” czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Skorzystaj z tego poradnika, by usunąć nieznane rozszerzenia z Microsoft Edge.

Usuń niechciane rozszerzenia z MS Edge:

 1. Wybierz Menu (trzy poziome kropki w prawym górnym rogu okna przeglądarki i wybierz Rozszerzenia.
 2. Wybierz z listy rozszerzenie i kliknij na ikonę koła zębatego.
 3. Kliknij Odinstaluj na dole. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Wyczyść pliki cookie i inne dane przeglądania: 

 1. Kliknij na Menu (trzy poziome kropki w prawym górnym rogu okna przeglądarki) i wybierz Prywatność i bezpieczeństwo.
 2. Pod Wyczyść dane przeglądania wybierz Wybierz elementy do wyczyszczenia.
 3. Zaznacz wszystko (oprócz haseł, chociaż możesz chcieć uwzględnić licencje na multimedia w stosownych przypadkach) i kliknij Wyczyść. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Przywróć ustawienia nowej karty i strony głównej:

 1. Kliknij na ikonę menu i wybierz Ustawienia.
 2. Następnie znajdź sekcję Uruchamianie.
 3. Kliknij Wyłącz, jeśli znalazłeś jakąkolwiek podejrzaną domenę. 

Zresetuj MS Edge, jeśli powyższe kroki nie zadziałały:

 1. Wciśnij Ctrl + Shift + Esc, żeby otworzyć Menedżera zadań.
 2. Kliknij na strzałkę Więcej szczegółów u dołu okna.
 3. Wybierz kartę Szczegóły.
 4. Teraz przewiń w dół i zlokalizuj wszystkie wpisy zawierające Microsoft Edge w nazwie. Kliknij na każdy z nich prawym przyciskiem myszy i wybierz Zakończ zadanie, by zatrzymać działanie MS Edge. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Jeżeli to rozwiązanie ci nie pomogło, możesz musieć skorzystać z zaawansowanej metody resetowania Edge. Pamiętaj, że zanim przejdziesz dalej, musisz wykonać kopię zapasową swoich danych. 

 1. Znajdź na swoim komputerze następujący folder: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Wciśnij Ctrl + A na klawiaturze, by zaznaczyć wszystkie foldery.
 3. Kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i wybierz Usuń. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge
 4. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na przycisk Start i wybierz Windows PowerShell (Administrator).
 5. Kiedy otworzy się nowe okno, skopiuj i wklej następujące polecenie, a następnie wciśnij Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Instrukcje dla Edge opartej na Chromium

Usuń rozszerzenia z MS Edge (Chromium):

 1. Otwórz Edge i kliknij Ustawienia > Rozszerzenia.
 2. Usuń niechciane rozszerzenia klikając Usuń. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Wyczyść pamięć podręczną i dane witryn:

 1. Kliknij na Menu i idź do Ustawień.
 2. Wybierz Prywatność i usługi.
 3. Pod Wyczyść dane przeglądania wybierz Wybierz elementy do wyczyszczenia.
 4. Pod Zakres czasu wybierz Wszystko.
 5. Wybierz Wyczyść teraz. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Zresetuj MS Edge opartą na Chromium:

 1. Kliknij na Menu i wybierz Ustawienia.
 2. Z lewej strony wybierz Zresetuj ustawienia.
 3. Wybierz Przywróć ustawienia do wartości domyślnych.
 4. Potwierdź za pomocą Resetuj. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Zresetuj Mozillę Firefox

Jeśli widzisz jakieś podejrzane rozszerzenia w Mozilli Firefox, za ich instalację mógł być odpowiedzialny wirus „You Are Today's Lucky Visitor”. Twoim zadaniem jest je usunąć.

Usuń niebezpieczne rozszerzenia: 

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox i kliknij na Menu (trzy poziome linie w prawym górnym rogu okna). 
 2. Wybierz Dodatki.
 3. W tym miejscu wybierz wtyczki, które są powiązane z Reklamy "You Are Today's Lucky Visitor" i kliknij Usuń. Zresetuj Mozillę Firefox

Zresetuj stronę główną: 

 1. Kliknij na trzy poziome linie w prawym górnym rogu, by otworzyć menu.
 2. Wybierz Opcje.
 3. W opcjach Strona startowa wpisz preferowaną przez siebie stronę, która otworzy się za każdym razem, gdy na nowo otworzysz Mozillę Firefox.

Wyczyść pliki cookie i dane stron: 

 1. Kliknij Menu i wybierz Opcje.
 2. Przejdź do sekcji Prywatność i bezpieczeństwo.
 3. Przewiń w dół, by znaleźć Ciasteczka i dane stron.
 4. Kliknij na Wyczyść dane…
 5. Wybierz Ciasteczka i dane stron oraz Zapisane treści stron i wciśnij Wyczyść. Zresetuj Mozillę Firefox

Zresetuj Mozillę Firefox

Jeżeli nie usunięto Reklamy "You Are Today's Lucky Visitor" po wykonaniu powyższych instrukcji, zresetuj Mozillę Firefox:

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox i kliknij Menu.
 2. Przejdź do Pomoc i wybierz Informacje dla pomocy technicznej. Zresetuj Mozillę Firefox
 3. W sekcji Dostrój program Firefox, kliknij na Odśwież Firefox…
 4. Kiedy pojawi się wyskakujące okienko, potwierdź działanie wciskając Odśwież Firefox – powinno to zakończyć usuwanie Reklamy "You Are Today's Lucky Visitor". Zresetuj Mozillę Firefox

Zresetuj Google Chrome

Sprawdź listę rozszerzeń i usuń wszystkie nieznane pluginy, paski narzędzi i inne dodatki. Mogą być one odpowiedzialne za dostarczanie reklam „You Are Today's Lucky Visitor”.

Usuń złośliwe rozszerzenia z Google Chrome:

 1. Otwórz Google Chrome, kliknij na Menu (trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu) i wybierz Więcej narzędzi > Rozszerzenia.
 2. W nowo otwartym oknie zobaczysz zainstalowane rozszerzenia. Odinstaluj wszystkie podejrzane wtyczki klikając Usuń. Zresetuj Google Chrome

Wyczyść pamięć podręczną i dane witryn w Chrome:

 1. Kliknij na Menu i wybierz Ustawienia.
 2. W sekcji Prywatność i bezpieczeństwo wybierz Wyczyść dane przeglądania.
 3. Wybierz Historia przeglądania, Pliki cookie i inne dane witryn oraz Obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej.
 4. Kliknij Wyczyść dane. Zresetuj Google Chrome

Zmień swoją stronę główną:

 1. Kliknij menu i wybierz Ustawienia.
 2. Poszukaj podejrzanych stron w sekcji Po uruchomieniu.
 3. Kliknij Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron i kliknij na trzy kropki, by znaleźć opcję Usuń.

Zresetuj Google Chrome:

Jeśli poprzednie metody ci nie pomogły, to zresetuj Google Chrome, by wyeliminować wszystkie komponenty:

 1. Kliknij Menu i wybierz Ustawienia.
 2. Przewiń sekcję Ustawienia i kliknij Zaawansowane.
 3. Przewiń w dół i zlokalizuj sekcję Resetowanie komputera i czyszczenie danych.
 4. Teraz kliknij Przywróć ustawienia do wartości domyślnych.
 5. Potwierdź za pomocą Resetuj ustawienia, by ukończyć usuwanie. Zresetuj Google Chrome

Zresetuj Safari

Ta instrukcja, krok po kroku, pomoże Ci odinstalować wszystkie podejrzane dodatki z przeglądarki Safari.

Usuń niechciane rozszerzenia z Safari:

 1. Kliknij Safari > Preferencje…
 2. W nowym oknie wybierz Rozszerzenia.
 3. Wybierz niechciane rozszerzenie powiązane z Reklamy "You Are Today's Lucky Visitor" i wybierz Odinstaluj. Zresetuj Safari

Wyczyść pliki cookie i inne dane witryn w Safari:

 1. Kliknij Safari > Wymaż historię…
 2. Z rozwijanego menu pod Wymaż, wybierz cała historia.
 3. Potwierdź za pomocą Wymaż historię. Zresetuj Safari

Zresetuj Safari, jeśli powyższe kroki nie pomogły: 

 1. Kliknij Safari > Preferencje…
 2. Przejdź do karty Zaawansowane.
 3. Zaznacz Pokazuj menu Programowanie na pasku menu.
 4. Kliknij Programowanie na pasku menu i wybierz Wyczyść pamięć podręczną. Zresetuj Safari

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się „You Are Today’s Lucky Visitor” i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach