Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy WebShopper (Poprawiony poradnik)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Adware

Reklamy WebShooper moga generowac zagrozenie na twoim komputerze i denerwowac cie. Tego typu oprogramowanie jest wspierane przez obce programy i nie jest w zaden sposob przydatne, dodatkowo warto wspomneic ze jest to pasozyt ktory moze nekac twoj komputer. Technicznie rzecz biorac WebShopper nalezy do kategorii oprogramowania adware i jest znany jako potencjalnie niechciany program. Jezeli chcialbys nas zapytac czym ten program zasluzyl sobie na te klasyfikacje to odpowiadamy – program moze generowac rozne podejrzane aktywnosci na twoim komputerze rozpoczynajac od przenikniecia do komputera a konczac na dostarczaniu groznych reklam na twoj ekran. Jezeli zauwazysz jakiekolwiek reklamy WebShopper, bought to you by WebShopper, WebShopper deals czy tez WebShopper ads na swoim ekranie to nie ma zadnych watpliwosci odnosnie tego ze oprogramowanie WebShopper zdolalo przeniknac do twojego systemu. Jezeli chcialbys nauczyc sie czegos wiecej na temat tego oprogramowania prosze czytaj dalej.

Ogólne informacje na temat WebShopper:

WebShopper jest aplikacja, która zdaje sie byc wspierana przez obce programy. Oznacza to ze wzamian za wsparcie finansowe WebShopper generuje reklamy. Oznacza to ze za kazdym razem kiedy widzisz je na swoim komputerze powinienes byc ostrozny i nie klikac na nie. W przeciwnym razie mozesz doswiadczac rznego rodzaju przekierowan WebShopper na podejrzane witryny. Zauwaz ze tego typu strony moga byc niebezpieczne (niektore strony dotyczace WebShopper moga zawierac roznego rodzaju zainfekowane programy). Jezeli nie chcesz eksponowac swojego komputera na roznego rodzaju cyberzagrozenia i inne niebezpieczenstwa to powinienes zaczac unikac klikania na denerwujace reklamy pop-up, banery reklamowe, reklamy w tekstach. Oprocz tego powinienes trzymac sie z dala od innych witryn. Jezeli jestes niedoswiadzconym uzytkownikiem komputera i nie uda ci sie w pore rozpoznac niebezpiecznej witryny to powinienes zaopatrzyc sie w sprawdzony program antyszpiegujący i pamietac o jego zabezpieczeniu przed wirusami ktore moga go atakowac. Dodatkowo mozesz przeskanowac swoj system i zniszczyc wszystkie podejrzane pliki. Polecamy oprogramowanie ReimageIntego jako sprawdzona aplikacje do usuwania oprogramowania WebShopper.

ads by WebShopper adware

Dlaczego to oprogramowanie generuje tak dobre oferty dla mnie?

WebShopper moze szpiegowac twoja aktywnosc przegladania, tak wiec w rezultacie program moze generowac roznego rodzjau reklamy ktorych celem bedzie twoje sciagniecie. Program moze otrzymywac dane na temat tego co pobierasz, historii przegladania, historii zakladek, wynikow wyszukiwania, adresu IP, adresu email a takze innych informacji. Mamy duze watpliwosci odnosnie tego czy dzielenie sie tego typu informacjami z potencjalnie niechcianym oprogramowanie jest dobrym pomyslem, program moze nie tylko wyswietlac atrakcyjne dane, dodatkowo moze dzielic sie informacjami z innymi programami. Tak wiec powinienes zachowac tego typu informacje dla siebie.

Nie zainstalowałem oprogramowania WebShopper. W jaki sposób mógł się on przedostać do mojego komputera?

WebShopper może przeniknąć do mojego komputera i instalować roznego rodzaju dodatki pochodzace z roznego rodzaju zrodel co moze miec zly wplyw na twoj komputer jezeli nie przywiazujesz wagi do procesu instalacji oprogramowania freeware. Istnieja dwie rozne rzeczy jakie powinienes sprawdzic jezeli nie chcesz aby oprogramowanie przeniknelo do twojego komputera:

 1. Zapoznaj się z warunkami uzytkowania, a takze polityka prywatnosci
 2. Skorzystaj z opcji instalacji zaawansowanej czy tez instalacji uzytkownika. Poszukaj sugestii dotyczacych instalacji dodatkowego oprogramowania freeware. Jezeli masz jakiekolwiek watpliwosci nieskorzystaj z zadnego z nich.

Wlasciwie, wiekszosc uzytkownikow ma tendencje do uzywania sposobu instalacji podstawowej tudziez standardowej sadzac ze sa bezpieczni. Jednakze tego typu opcje prowadza wprost do instalacji dodatkowego oprogramowania

If you want to find out how to remove WebShopper, please continue reading on page 2.

W jaki sposób moge pozbyc sie tego oprogramowania?

Przecietny uzytkownik nie powinien miec problemu z zainstalowaniem oprogramowanai adware. Przygotowalismy manualna instrukcje usuwania tego typu oprogramowania, ktora mozesz znalezc pod tym artykulem. Jednakze nawet jezeli uda ci sie skutecznie usunac wirusa WebShopper to ciagle mamy watpliwosci czy nie powinienes dodatkowo sprawdzic swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Istnieje dosc duze prawdopodobienstwo ze mozesz dodatkowo zaisntalowac oprogramowanie malware czy tez spyware. Sprawdzone oprogramowanie antyszpiegujace powinno pomoc ci skutecznie wykryc i pozbyc sie wszystkich podejrzanych programow na twoim komputerze. Przygotowalismy liste sprawdzonego oprogramowania antyszpiegujacego dostepnego ponizej ktore moze ci pomoc zabezpieczyc twoj komputer.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam WebShopper:

Usuń WebShopper z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj WebShopper oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj WebShopper lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń WebShopper z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimWebShopper czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń WebShopper z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj WebShopper oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania WebShopper. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usun reklamy WebShopper z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to WebShopper powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń WebShopper z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz WebShopper oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie WebShopper. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń WebShopper z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz WebShopper oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie WebShopper. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń WebShopper z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj WebShopper i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania WebShopper. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-webshopper-ads.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: WebShopper ads