Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy Weather Grind (Darmowy poradnik)

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Adware

Weather Grind może wydawać się być przydatną aplikacją dla tych, którzy interesują się najnowszymi prognozami pogody. Jednak jego oficjalna strona zawiera przycisk pobierania, który mówi „Pobierz i przejrzyj wyjątkowe oferty.” Co mają na myśli przez te „wyjątkowe oferty”? Nie wydaje się to powiązane z prognozami pogody. Wyjaśnijmy jaką aplikacją jest Weather Grind i dlaczego należy ją natychmiast odłączyć od komputera w przypadku, gdy doszło do jego zainstalowania.

Opis Weather Grind:

Weather Grind jest programem typu. Mimo, że próbuje podać się za przydatny program, który może dostarczyć alarmy pogodowe dla ciebie, w rzeczywistości, może dostarczyć tylko tony irytujących reklam Weather Grind bezpośrednio na twoj ekran. Ten program ledwie ma jakiekolwiek pozytywne cechy; może spowolnić system komputerowy, a nawet narazić twój system na różnego rodzajów ryzyko.

Adware Weather Grind ma na celu promowanie powiązanego marketingu, i dlatego nie należy mu zaufać. Promuje on witryny stron trzecich poprzez wyświetlanie reklam wprowadzających w błąd. Reklamy Weather Grind dostarczają różne kupony na zakupy, kody rabatowe, porównania cen i tak dalej. Reklamy te często wyglądają chwytliwe, a nawet są związane z twoimi zainteresowaniami, ale nie dostarczają żadnych realnych ofert. Celem tych reklam jest uwieść cie do kliknięcia na nie. NIE należy klikać na reklamy Weather Grind! One często powodują przekierowanie do stron internetowych osób trzecich i zarabiają dochody pay-per-click dla twórców tej fałszywej aplikacji pogodowej. Jednak głównym powodem, dla którego nie należy klikać na żadne z tych reklam jest to, że można zostać zmuszonym do odwiedzenia niebezpiecznych witryn. Jeśli kiedykolwiek wystąpiło u ciebie nieoczekiwane przekierowanie do nieznanej strony, upewnij się, że zignorujesz wszystkie oferty, aby zainstalować nieznane oprogramowanie lub jakichkolwiek treści w ogóle. To może okazać się szkodliwe; eksperci od bezpieczeństwa zalecają pozbycie się PUP Weather Grind tak szybko, jak to tylko możliwe, aby zabezpieczyć komputer przed różnymi zagrożeniami cybernetycznymi. Można usunąć Weather Grind za pomocą narzędzia do usuwania programów szpiegujących – Reimage.

Weather Grind ads

Weather Grind pojawiło się na moim komputerze, mimo, ze go nie zainstalowałem. Co się stało?

Weather Grind należy do kategorii potencjalnie niechcianych programów (PUP), które są rozprowadzane za pomocą techniki dystrybucji pakietowej. Dystrybucja pakietowa pomaga zapakować dwie lub więcej aplikacji w jeden pakiet oprogramowania. Jednak taki pakiet oprogramowania jest złudny, ponieważ często jest on zatytułowany po nazwie jednego programu i wygląda jak pojedynczy program. Dlatego trzeba być ostrożnym podczas wyboru i pobierania darmowego programu z internetu. Należy pamiętać, że większość darmowych aplikacji promuje oprogramowania firm trzecich za pośrednictwem swoich kreatorów instalacji, więc trzeba wykonać test bezpieczeństwa przed zakończeniem procesu instalacyjnego wybranego programu. Celuj w instalowanie każdego oprogramowania przy użyciu niestandardowego lub zaawansowanego ustawienia instalacji. Ustawienia te zapewniają dodatkowe okno konfiguracji z listą „zalecanego oprogramowania”, które można zainstalować wraz z wybranym programem. Zrezygnuj z tych propozycji, sugerujących aby uzyskać dodatkowe oprogramowanie i zakończyć proces instalacji.

Jeżeli ogłoszenia ‘ads by Weather Grind,’ ‘Weather Grind deals’ lub ‘brought by Weather Grind’ have już zaczęły pojawiać się na twoim komputerze, nie powinieneś się wahać i pozbyć się natychmiast, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby okazały się użyteczne. Przygotowaliśmy instrukcję ręcznego usuwania Weather Grind na stronie 2 w przypadku, gdy chcesz, aby wyeliminować tego pasożyta PC ręcznie.

W jaki sposób się go pozbyć?

Jeśli chcesz wyeliminować wirusa Weather Grind z komputera, po prostu nie możemy mocniej podkreślić – ta aplikacja z reklamami jest ostatnią rzeczą jakiej potrzebujesz w swoim życiu. Niezależnie jak miły jest jej opis, to jest to zupełnie bezużyteczny program. Jeśli chcesz wyrzucić go z komputera, należy usunąć go za pomocą oprogramowania typu anty-spyware lub odinstalować go ręcznie. Instrukcje przygotowane są poniżej tego artykułu.

Możesz usunąć szkody wyrządzone przez wirusa z pomocą jednego z następujących programów: Reimage, SpyHunterCombo Cleaner, Malwarebytes Malwarebytes. Zalecamy te aplikacje, ponieważ wykrywają one wszystkie potencjalnie niepożądane programy wraz z każdym komponentem i wpisem rejestru z nimi powiązanymi.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam Weather Grind:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń Weather Grind z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Weather Grind oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Weather Grind lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń Weather Grind z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimWeather Grind czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń Weather Grind z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Weather Grind oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Weather Grind. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usun reklamy Weather Grind z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Weather Grind powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń Weather Grind z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Weather Grind oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Weather Grind. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń Weather Grind z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Weather Grind oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Weather Grind. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń Weather Grind z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Weather Grind i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Weather Grind. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

O autorze

Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-weather-grind-ads.html

Poradniki w innych językach