Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy Techlifeconnected.com (Poradnik prostego usuwania)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Adware

Przegląd Techlifeconnected.com:

Techlifeconnected.com to kolejny program, który wysyła oszukańcze wiadomości do jego ofiary, gdy on/ona otwiera przeglądarkę internetową (Google Chrome, IE, Mozilla Firefox). Wyświetla stronę internetową, która wygląda jak Windows Blue Screen. Ta strona twierdzi, że „zdrowie Windows jest w stanie krytycznym” i że nie należy ponownie uruchamiać komputera. Ta fałszywa strona internetowa ma na celu promowanie fałszywy numer tech support – mówi, że aby naprawić swój komputer, należy zadzwonić pod numer i porozmawiać z „technikiem Microsoft […], aby natychmiast usunąć problem i zapobiec utracie danych.”

Nie wierz w to, co mówi ten zwodniczy komunikat. Należy zauważyć, że próbuje on tylko nastraszyć za pomocą wypowiedzi na temat ewentualnej utraty danych i uszkodzenia rejestru systemu operacyjnego. Jednak wszystko co stara się zrobić to przekonać, żebyś zadzwonił pod numer, który może być bardzo kosztownym, co oznacza, że może pobierać duże opłaty za jedno połączenie. Ponadto, numer telefonu, który ta reklama Techlifeconnected.com zapewnia nie jest prawdziwym numerem kontaktowym do wsparcia Microsoft, więc upewnij się, że nie przekażesz żadnych osobistych informacji o sobie tym fałszywym ludziom od wsparcia technicznego.

Ads by Techlifeconnected.com

Pojawienie się tego komunikatu oznacza, że został niedawno zainstalowany program adware. Tzw adware Techlifeconnected.com jest potencjalnie niepożądanym programem (PUP), który mógyby przeniknąć do systemu komputerowego bez wiedzy użytkownika i zainstalować rozszerzenie przeglądarki, co sprawia, że te wyskakujące Techlifeconnected.com reklamy są wyświetlane na ekranie przy każdym otwarciu twojej przeglądarki internetowej. Aby pozbyć się tych irytujących zakłóceń, wszystko co musisz zrobić, to odinstalować PUP Techlifeconnected.com z systemu. Można to zrobić ręcznie lub automatycznie. Informatycy zdecydowanie doradzają automatyczne usuwanie PUP programami takimi jak ReimageIntego (Windows) lub Webroot SecureAnywhere AntiVirus (Windows i Mac).

W jaki sposób Techlifeconnected.com porwał mój PC bez mojej jasnej zgody?

Aplikacje takie jak Techlifeconnected.com mają tendencję do wprowadzenia się do komputerów ukradkiem i w niejasny sposób. Rozprowadzają się one poprzez techniki pakowania oprogramowania w wiązki. Chodzi o to, że aplikacja Techlifeconnected.com może być dodawana do różnych darmowych programów i prezentowana jako bezpieczny „program zalecany”, który może być zainstalowany obok wskazanego bezpłatnego programu. Wielu użytkowników komputerów nawet nie wie, że mają możliwość odmówić zainstalowania takich dodatków; można to zrobić wybierając opcję niestandardowego lub zaawansowanego trybu instalacji i odznaczając wszelkie nieznane programy, które mogą być przedstawione tobie. Nigdy nie należy polegać na tradycyjnych opcjach instalacji (domyślnie, standardowe, ekspresowe), ponieważ te opcje zawierają wstępnie wybrane zgody, aby zainstalować opcjonalne aplikacje nawet bez pytania o to najpierw.

Jednakże, jeśli wcześniej nie znałeś takich informacji, reklamy Techlifeconnected.com pewnie już zaczęły pojawiać się na ekranie. Jeśli chcesz, aby wyeliminować je ręcznie, czytaj dalej na stronie 2.

Metody usuwania Techlifeconnected.com

Musisz odinstalować wszystkie składniki wirusa Techlifeconnected.com aby całkowicie pozbyć się tego zagrożenia komputera. Pomimo faktu, że nie jest on szkodliwy, jest to bardzo uciążliwy i zwodniczy program, który może oszukać ciebie lub kogokolwiek, kto używa komputera i zadzwoni na wywołany fałszywy numer wsparcia technicznego. Wyobraź sobie, że twoje dziecko siedzi i korzysta z komputera, który został zainfekowany wirusem Techlifeconnected.com i widzi oszukańcze wiadomości – może ono się przestraszyć i zadzwonić pod numer podany wierząc, że tak zwani „technicy Microsoft” pomogą mu naprawić komputer. Zapobiegnij takiej sytuacji poprzez usunięcie tego wątpliwego adware jak najszybciej. Zarówno ręczne i automatyczne metody usuwania Techlifeconnected.com są wyjaśnione poniżej. Zespół 2-spyware życzy powodzenia w usunięciu tego zagrożenia komputera niskiego poziomu; Ponadto, chcielibyśmy zachęcić Was do wysyłania nam pytań poprzez formularz „Zapytaj nas”, w przypadku napotkania jakichkolwiek problemów podczas próby usunięcia programu adware Techlifeconnected.com.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam Techlifeconnected.com:

Usuń Techlifeconnected.com z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Techlifeconnected.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Techlifeconnected.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Techlifeconnected.com z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimTechlifeconnected.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usun reklamy Techlifeconnected.com z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Techlifeconnected.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Techlifeconnected.com z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Techlifeconnected.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Techlifeconnected.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Techlifeconnected.com z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Techlifeconnected.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Techlifeconnected.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Techlifeconnected.com z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Techlifeconnected.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Techlifeconnected.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Techlifeconnected.com i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach