Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy SunnyDay-Apps (Darmowe instrukcje)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Adware

Dlaczego „Reklamy SunnyDay-Apps” pojawią się na ekranie mojego komputera?

Reklamy SunnyDay-Apps pojawiają się wtedy, gdy komputer jest zainfekowany wirusem SunnyDay-Apps. Nie jest to duże niebezpieczeństwo dla komputera, ale jego działanie na pewno może cię zirytować. Aby być precyzyjnym, ten niskiego poziomu pasożyt komputerowy jest programem typu adware; Poza tym eksperci od bezpieczeństwa komputerowego mówią, że jest to potencjalnie niepożądany program (PUP). Taka kwalifikacja jednoznacznie oznacza, że ​​SunnyDay-Apps nie jest wiarygodnym programem, więc nie powinieneś ufać reklamom SunnyDay-Apps.

Dlaczego reklamy SunnyDay-Apps nie są wiarygodne? Faktem jest, że program SunnyDay-Apps rozpoczyna wyświetlanie uciążliwych dla użytkownika komputera reklam internetowych, kiedy tylko zainfekuje PC. Natychmiast umieszcza śledzące ciasteczka w przeglądarce i szybko dowiaduje się czym zainteresowany jest użytkownik komputera. Dowiaduje się o tym poprzez śledzenie stron odwiedzanych przez użytkownika, sprawdzanie zapytań wpisywanych w wyszukiwarkę, a także poprzez sprawdzanie adresu IP komputera użytkownika oraz jego lokalizacji. Taka informacja pomaga temu programowi wybrać specyficzne reklamy oraz wyświetlać je na komputerze użytkownika, podczas gdy ten przegląda Internet. Reklamy SunnyDay-Apps mogą pojawić się jako banery lub wyskakujące okienka przedstawiające różne „świetne” okazje kupna produktów, które niedawno były wyszukiwane przez użytkownika. Nie jest wskazane klikanie w nie, ponieważ może to aktywować ukryte mylące odnośniki, który doprowadzą Cię do stron osób trzecich, które ten program adware stara się promować. Innymi słowy, klikanie w niejasne reklamy może sprawić, że doświadczysz przekierowań SunnyDay-Apps.

SunnyDay-Apps ads can be extremely annoying

Jeżeli chcesz, aby Twój komputer był bezpieczny i wolny od wirusów, zalecamy, aby unikać odwiedzania stron internetowych, do których przekierowuje cię to oprogramowanie adware. Niektóre z tych stron mogą być niegodne zaufania, inne mogą promować inne aplikacje adware, a jeszcze inni mogą wyłudzać informacje lub mogą być po prostu wypełnione złośliwymi linkami. Wątpimy w to, że reklamy SunnyDay-Apps mogą rzeczywiście pomóc zaoszczędzić pieniądze tych, którzy lubią zakupy online, poza tym, biorąc pod uwagę, że eksperci od spraw bezpieczeństwa komputera twierdzą, że jest to program potencjalnie niepożądany, zalecamy usunięcie go z komputera. Aby usunąć SunnyDay-Apps, można użyć programu do automatycznego usuwania programów szpiegujących lub odinstalować go ręcznie.

Dowiedz się, jak SunnyDay-Apps dostaje się do twojego komputera:

SunnyDay-Apps dostaje się do komputerów w sposób pośredni. Pomimo, że posiada oficjalną stronę internetową, oprogramowanie częściej przedostaje się do komputera wraz z innymi darmowymi programami jako „opcjonalny program”, w ten sposób staje trudniejsze do zauważenia. W rezultacie, użytkownicy komputerów mogą go zainstalować w sposób niezamierzony.

Nieuważni użytkownicy komputerów zazwyczaj nie zauważają takich załączników, zwłaszcza jeśli mają oni tendencję do instalowania programów przy użyciu domyślnych ustawień lub instalacji standardowej. Kiedy więc instalujesz nowe oprogramowania na komputerze, nie powinieneś wybierać tych ustawień instalacji. Zamiast tego zdecyduj się na instalację w trybie zaawansowanym lub niestandardowym, a następnie odznacz podejrzane opcje, które oferują darmową instalację dodatkowych programów freeware na twoim komputerze.

Jeśli zostałeś zainfekowany tym programem typu adware, nie poddawaj się – można go dość łatwo usunąć. Przedstawiamy ci nawet dwie metody usuwania oprogramowania SunnyDay-Apps. Można je znaleźć na stronie 2.

Dowiedz się, jak usunąć program SunnyDay-Apps z komputera:

Nie ma wątpliwości, że ten program jest całkowicie bezużyteczny i nie jest potrzebny na twoim komputerze. W związku z tym, należy odinstalować go z komputera. Istnieją dwa sposoby, w jakie można odinstalować ten program. Wirus SunnyDay-Apps można odinstalować ręcznie, więc jeśli chcesz pozbyć się tego denerwującego programu na własną rękę, należy postępować zgodnie z wytycznymi jak usunąć SunnyDay-Apps, które są przedstawione poniżej tego tekstu.

Jednak producenci programów zajmujących się bezpieczeństwem zalecają posiadanie zainstalowanego na komputerze oprogramowania anty-spyware, ponieważ za jego pomocą możesz przeskanować cały system komputerowy oraz znaleźć wszystkie nieautoryzowane aplikacje, które mogą być ukryte głęboko w systemie. Użyj jednego z następujących programów aby usunąć to wątpliwe zagrożenie komputera ręcznie i zapomnij o reklamach SunnyDay-Apps na dobre.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam SunnyDay-Apps:

Usuń SunnyDay-Apps z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj SunnyDay-Apps oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj SunnyDay-Apps lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń SunnyDay-Apps z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimSunnyDay-Apps czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń SunnyDay-Apps z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj SunnyDay-Apps oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania SunnyDay-Apps. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usun reklamy SunnyDay-Apps z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to SunnyDay-Apps powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń SunnyDay-Apps z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz SunnyDay-Apps oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie SunnyDay-Apps. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń SunnyDay-Apps z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz SunnyDay-Apps oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie SunnyDay-Apps. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń SunnyDay-Apps z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj SunnyDay-Apps i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania SunnyDay-Apps. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-sunnyday-apps-ads.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: SunnyDay-Apps ads