Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy Social2Search (Poradnik usuwania) - Ostatnia aktualizacja, Maj 2016

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

Social2Search: czy jest to dobry program czy tez nie?

Social2Search moze ci sie wydawac swietna aplikacja, ktora moze byc wykorzystywana jako wyszukiwarka. W nawiazaniu do naszych ekspertow, moze pokazywac ludziom posty zalajkowane przez ich znajomych na portalach spolecznosciowych. Jednakze zaraz po zainstalowaniu tego oprogramowanai w systemie mozesz tam znalezc nowe rozszerzenia do swojej przegladarki. Co wiecej tego typu oprograowanei adware moze miec dostep zarowno do twoich niepersonalnych danych jak i prywatnych, ktore moga byc zbierane za twoimi plecami a nastepnie wysylane do deweloperow tego oprogramowania. Podsumowujac, program z pewnoscia nie stanowi dla ciebie zadnej wartosci dodanej i nie pomoze ci jego zainstalowanie. Z tego powodu powinienes czym predzej usunac wirusa Social2Search z twojego komputera.

Zaraz po tym jak zainstalujesz na swoim systemie Social2Search rozpocznie on pokazywanie ci roznorakich wynikow wyszukiwania, ktore moga przekierowac cie na strony spolecznosciowe. Jednakze zaraz po przeniknieciu takiej strony do twojej wyszukiwarki mozesz zauwazyc zmienione wyniki wyszukiwania. W czasie kiedy bedziesz chcial znalezc szybko informcacje mozesz natrafic na zmienione wynii wyszukiwania, co moze byc trudna do zniesienia aktywnoscia. Dodatkowo przekierowania Social2Search moga cie denerwwowac jezeli chodzi o czestotliwosc pokazywania sie na twoim komputerze a takze przekierowania na potencjalnie niechciane domeny. Jezeli bedziesz zbyt ciekawski i przejdziesz na taka domene to mozesz zostac zainfekowany nawet dwoma wirusami pochodzacymi tylko z jednej witryny. Jest to powod dla ktorego powinienes rozwazyc usuniecie wirusa Social2Search. Do tego celu polecamy ci wykorzystanie oprogramowania Reimage Reimage Cleaner Intego.

The example of Social2Search ads

Odkad program ma mozliwosc zbierania twoich personalnych jak i niepersonalnych danych (wyniki wyszukiwania, adres IP twojego komputera) dane personalne to mozesz przygotowac sie na obecnosc reklam Social2Search. Razem z linkami do mediow spolecznosciowych, ten potencjalnie niechciany program moze generowac takze komercyjne oferty. Oprocz tego powinienes wiedziec ze program moze byc przydatny tylko swoim autorom do zarabiania pieniedzy. Jezeli spojrzysz na polityke prywatnosci takiego oprogramowania to zobaczysz w jaki sposob planuje on zarzadzac twoimi personalnymi danymi. Moze dostarczac ci takze zmienione tresci dotyczace twoich znajomych. Z drugiej strony mowi o tym ze chce polepszyc serwis dzialania programu ktory pobrales na swoj komputer. Mowiac innymi slowy chodzi tu glownie o przekazanie danych platformom zarzadzanym przez reklamy.

Rozpowszechnianie oprogramowania Social2Search

Przecietny uzytkownik internetu moze dosc latwo narazic sie na pobranie tego typu oprogramowania z internetu. Program dosc czesto przedostaje sie do komputera bez wiedzy uzytkownika korzystajac z metody bundling. Glownym celem oprogramowania jest przemieszczanie sie jako dodatek do oprogramowania freeware. Jak tylko uzytkownik pobierze nowy konwerter plikow dosc czesto pomija fakt ze ma on podlaczone roznego rodzaju dodatki. Tak wlasnie program moze przedostac sie do twojego komputera. Jezeli jestes zainteresowany tym w jaki sposob mozesz usunac ten potencjalnie niechciany program to pamietaj te rady. Jak tylko zaczniesz proces instalacji skorzystaj z opcji instalacji uzytkownika czy tez instalacji zaawansowanej. Jezeli znajdziesz jakiekolwiek dodatki to dobrze bedzie je odznaczyc w procesie instalacji. Z pewnoscia takie dzialanie pomoze ci ustrzec sie przed dodatkami takimi jak Social2Search w przyszlosci.

Jak szybko mogę usunąć ze swojego komputera oprogramowanie Social2Search?

Jezeli cenisz sobie czas to powinienes skorzystac z automatycznego sposobu usuwania oprogramowania. Zaraz po tym jak zainstalujesz na swoim komputerze sprawdzone oprogramowanie antyszpiegujace to moze ono zlokalizowac oprogramowanie adware i czym predzej usunac je z twojego komputera. Co wiecej jezeli zatroszczysz sie o bezpieczenstwo twojego komputera i bedziesz go dosc czesto aktualizowal to mozesz byc pewien ze twoj komputer bedzie chroniony i mozesz przegladac internet bez wiekszych problemow. Dodatkowo mozesz skorzystac z manualnego poradnika usuwania plikow celem usuniecia Social2Search. Wazne jest aby calkowicie usunac program z twojego komputera. Jak pewnie widzisz podejrzane aplikacje takie jak Social2Search nie dostarczaja ci wiele przydatnych rzeczy, jedyne na co ich stac to gnebienie uzytkownika podejrzanym oprogramowaniem.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam Social2Search:

Usuń Social2Search z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Social2Search oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Social2Search lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Social2Search z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimSocial2Search czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Social2Search z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Social2Search oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Social2Search. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usun reklamy Social2Search z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Social2Search powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Social2Search z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Social2Search oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Social2Search. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Social2Search z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Social2Search oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Social2Search. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Social2Search z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Social2Search i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Social2Search. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

O autorze

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-social2search-ads.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: Social2Search ads