Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy Savers Junction (Instrukcj usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Adware

Przeszkadzają ci natrętne reklamy w internecie na co dzień? Czy pojawiają się ona pop-up na ekranie niespodziewanie i przerywają wszystko co robisz w danej chwili? Czy widzisz wiele banerów umieszczonych na stronach internetowych, które odwiedzasz? Jeśli tak jest, to prawdopodobnie już zainstalowałeś program adware jakiś czas temu. Dzisiaj mamy zamiar opisać program tego typu, o nazwie Savers Junction. Więc jeśli już zauważyłeś komunikaty “ads by Savers Junction” lub “Savers Junction ads” na ekranie podczas przeglądania stron internetowych, zalecamy przeczytanie tego artykułu.

Dlaczego reklamy od Savers Junction pojawiają się na moim ekranie?

Marketing powiązany jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na łatwe zarabianie pieniędzy w internecie. Jednakże, zwykle odbywa się on w nieuczciwy sposób. Ludzie tworzą programy wspierane reklamami i rozpowszechniają je z innymi znanymi darmowymi programami, z zamiarem, aby użytkownik zainstalował jeden z ich produktów, nie wiedząc o tym. To nie jest sprawiedliwy sposób rozprowadzania oprogramowania; Jednakże uważa się, że jest to technika uzasadnionej dystrybucji. Mimo wszystko zalecamy unikanie programów, które są rozprowadzane w ten pośredni sposób. Adware Savers Junction jest uważany za potencjalnie niechciany program (PUP), a po dokładnym jego zbadaniu, dowiedzieliśmy się dlaczego jest klasyfikowany w ten sposób.

Official website of Savers Junction PUP

Pomimo faktu, że PUP Savers Junction może przedostać się do komputera bez twojej zgody, to wykonuje też inną wysoce podejrzaną aktywność bez twojej oficjalnej zgody. Gdy jest zainstalowany i aktywny, dotyka wszystkich przeglądarek internetowych i dodaje do nich rozszerzenie Savers Junction. To rozszerzenie nadzoruje wszystko co się robi podczas przeglądania w Internecie – śledzi, jakie linki użytkownik klika, jakie warunki wyszukiwania używa, jakie strony internetowe zapisuje do swoich zakładek i jakie strony odwiedza najczęściej.

Na podstawie tych informacji, adware Savers Junction dobiera reklamy ze swojego serwera. Następnie umieszcza je na ekranie w postaci reklam pop-up lub banerów. Nie trzeba dodawać, że te reklamy są dość uciążliwe, ale co ciekawe jest to, że te reklamy są fałszywe. Są one zaprojektowane by wyglądać chwytliwie, ale w rzeczywistości są one jedynie wykorzystywane jako środki, aby nakłonić użytkowników do odwiedzenia stron internetowych osób trzecich siłą. Oznacza to, że gdy użytkownik kliknie na reklamę dostarczoną przez Savers Junction, zostaje przekierowany do określonej strony internetowej. Należy zachować ostrożność, ponieważ możesz być zmuszony do odwiedzenia stron wysokiego ryzyka i mogą pojawić się oferty, aby zainstalować darmowe oprogramowanie, które może okazać się niebezpieczne. Zaleca się, aby być ostrożnym i nie ufać reklamom Savers Junction . Oprócz tych zagrożeń możesz być narażony na wywoływane przez ten adware spowolnienia działania systemu, które mogą denerwować cię na śmierć. Jeśli nie chcesz doświadczyć takich niedogodności, zalecamy usunięcie Savers Junction za pomocą niezawodnego oprogramowania anty-spyware, na przykład ReimageIntego. Może on w pełni wyeliminować ten i inne programy typu spyware i malware z komputera.

W jaki sposób Savers Junction porwał mój komputer bez mojej wiedzy?

Savers Junction rozprzestrzenia się poprzez techniki łączenia pakietowego. Oznacza to, że jest rozprowadzany z innymi darmowymi programami. Należy mieć na uwadze, że programy, które mają aplikacje jak omawiane adware przymocowane do nich nie wyglądają jakoś inaczej niż program, który nie ma aplikacji dołączonych do niego. Zasadniczo, dołączone oprogramowanie wygląda jak jeden program. Aby dowiedzieć się, czy posiada opcjonalne aplikacje dodane do niego, trzeba uważnie monitorować konfigurację instalacji. Przeczytaj Warunki korzystania z dokumentu i wybierz niestandardowy lub zaawansowany tryb instalacji. Następnie odznacz propozycje instalowania dodatkowego oprogramowania. To wszystko, co trzeba zrobić, aby uniknąć instalowania zbędnych dodatków.

Aby dowiedzieć się, jak usunąć Savers Junction ręcznie, przejdź do zapoznania się z informacjami na stronie 2.

Techniki usuwania Savers Junction

Procedura usuwania wirusa Savers Junction jest dość łatwa, ponieważ można usunąć to zagrożenie za pośrednictwem Panelu sterowania. Jednakże, jeśli jesteś niedoświadczonym użytkownikiem komputera, który nigdy nie miał do czynienia ze spyware wcześniej, zalecamy usunięcie go za pomocą dedykowanego oprogramowania anty-spyware. Każdy program jest inny, a niektóre z pasożytów komputerowych mają tendencję do ukrywania swoich plików głęboko w systemie, co sprawia, że coraz trudniej jest usunąć je całkowicie. Można użyć jednego z następujących programów by usunąć tego intruza PC:

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam Savers Junction:

Usuń Savers Junction z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Savers Junction oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Savers Junction lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Savers Junction z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimSavers Junction czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usun reklamy Savers Junction z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Savers Junction powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Savers Junction z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Savers Junction oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Savers Junction. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Savers Junction z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Savers Junction oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Savers Junction. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Savers Junction z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Savers Junction i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Savers Junction. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Savers Junction i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach