Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy NTSRV

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Adware

Na temat aplikacji NTSRV:

NTSVC wydaje się mylącym skrótem, prawda? Jeśli zauważyłeś taki zbiór liter w swojej przeglądarce internetowej, menedżerze zadań lub w innym miejscu na platformie Windows, nie ignoruj go. NTSRV jest ściśle związane z fałszywym oprogramowaniem Visual C ++ 2013 (konkretnie Visual C ++ 2013 3.0.4 x86 Redistributable), które niedawno zostało sklasyfikowane jako „adware” i jest znane również jako „potencjalnie niechciany program” (PUP) w związku z wprowadzającymi w błąd strategiami dystrybucji.

Według ekspertów od bezpieczeństwa, NTSRV wykorzystuje kod, który wyłącza reklamy generowane przez komercyjne strony internetowe, takie jak Amazon, eBay, Walmart, i tak dalej. Zamiast nich, wyświetla wcześniej określone reklamy (pop-up, pop-under, banery reklamowe, linki tekstowe, reklamy pełnoekranowe, itp) dostarczone przez strony partnerskie. Niestety, ale reklamy NTSRV mogą nie być bezpieczne. Jak już wspomniano, są one przygotowane przez osoby trzecie (niekoniecznie godne zaufania). Oznacza to, że część „Reklam od NTSRV” może być związane z kuponami, ofertami i zniżkami, a druga część może ujawniać mylące treści, jak instalatory innych adware, porywaczy przeglądarek lub nawet szkodliwego oprogramowania.

NTSRV ads

Zespół badawczy 2-spyware również ostrzega przed tym, że malware NTSRV może wyświetlać bardzo chwytliwe reklamy. Innymi słowy, jeśli jesteś zainteresowany kosmetykami, modą, smartfonami lub jakąkolwiek inną rzeczą, to ten mylący dodatek może dostarczać duże ilości bardzo spersonalizowanych reklam. Ta sztuczka marketingowa jest inicjowana za pomocą śledzących plików cookie, czy sygnalizatorów WWW, które umożliwiają odbiór i rozpowszechnianie informacji związanych z przeglądaniem (adres IP, lokalizacja, adres e-mail, zapytania, przeglądane strony, kliknięcia itp). W skrócie, jeśli nie jesteś przygotowany na lądowanie na zanieczyszczonych stronach internetowych po przypadkowym kliknięciu na reklamy pop-up NTSRV lub ujawniania niektórych fragmentów danych wrażliwych, nawet nie wiedząc o tym, usuń ten fałszywy program Visual C++ 2013 x86 Redistributable 3.0.4 ukrywający się pod nazwą NTSRV. W tym celu można użyć ReimageIntego lub innego profesjonalnego anty-malware. Poza tym, usunięcie tej aplikacji może być wykonane za pomocą instrukcji podanej na stronie 2.

W jaki sposób NTSRV może porywać Chrome, Firefox, IE, i inne przeglądarki internetowe?

Renomowani producenci oprogramowania od bezpieczeństwa ostrzegają, że NTSRV (a.k.a. Visual C++ 2013 x86 Redistributable 3.0.4) zazwyczaj podróżuje poprzez pakiety oprogramowania. Jej dodatek jest zazwyczaj ukryty pod szybką, podstawową lub ekspresową konfiguracją instalacji różnych menedżerów pobierania innych producentów, kreatorów PDF, plików torrent, i tak dalej. Dlatego większość ofiar, które doświadczyły przekierowań NTSRV do partnerskich stron internetowych twierdzą, że nie zostały one w ogóle zainfekowane takim programem. Gdy rozszerzenie jest zainstalowane, wrzuca uszkodzone pliki, w tym BHO, CRX, BAT lub XPI, które pomagają rozszerzeniu zakorzenić się głęboko w przeglądarce internetowej i uniemożliwić łatwe wykrycie i usuwanie. Zaraz po tym, wirus NTSRV rozpoczyna śledzenie danych nieosobowych, wyświetlanie reklam i powoduje problemy związane z przeglądaniem. Tak więc, jeśli chcesz chronić komputer przed infekcją złośliwym oprogramowaniem lub innymi problemami, nasza rada jest taka, aby wykonać usuwanie NTSRV jak najszybciej to tylko możliwe. Przewodnik, który wyjaśnia jak to zrobić znajduje się w następnej stronie.

W jaki sposób odinstalować tą oszukaną aplikację?

Zanim zaczniesz czytać informacje dotyczące usuwania NTSRV, należy zwrócić uwagę na kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci uniknąć niepotrzebnych instalatorów w przyszłości. Potencjalnie niechciane programy (adware, porywacze przeglądarek) rozprzestrzeniają się w pakiecie z freeware/shareware. Dlatego też, jeśli chcesz utrzymać komputer wolnym od wirusów PC, malware czy PUP, powinieneś:

 1. Wybierać programy typu freeware ostrożnie;
 2. Z uwagą wybierać źródło pobierania;
 3. Unikać szybkiej/podstawowej/ekspresowej instalacji oprogramowania;
 4. Wertować zaawansowane/niestandartowe opcje wyboru ostrożnie;
 5. Odznaczyć wszystkie instalatory pasków narzędziowych, rozszerzeń, dodatkó, pluginów, które są domyslnie zaznaczone.

Jeśli wirus NTSRV został już zainstalowany w systemie twojego komputera PC, naszą radą jest sprawdzenie systemu Windows za pomocą profesjonalnego anty-spyware i wykrycie wszystkich problemów znajdujących się na nim. Jeśli nie jesteś chętny do korzystania z dodatkowego oprogramowania powinieneś przynajmniej usunąć PUP NTSRV ręcznie, czyli wykonać czynności, które są podane poniżej.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam NTSRV:

Usuń NTSRV z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj NTSRV oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj NTSRV lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń NTSRV z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimNTSRV czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń NTSRV z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj NTSRV oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania NTSRV. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usun reklamy NTSRV z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to NTSRV powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń NTSRV z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz NTSRV oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie NTSRV. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń NTSRV z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz NTSRV oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie NTSRV. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń NTSRV z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj NTSRV i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania NTSRV. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-ntsrv-ads.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: NTSRV ads