Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy National Consumer Center (Instrukcj usuwania) - Ostatnia aktualizacja, Sty 2021

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

Czym jest National Consumer Center oraz powody, by nie ufać jego reklamom

Reklamy National Consumer Center

National Consumer Center to nieistniejąca organizacja, której nazwa jest wykorzystywana do nakłaniania użytkowników komputerów do wypełnienia ankiet online w celu zdobycia iPhone'a lub innych drogich nagród. Te reklamy często pojawiają się jako skutek ataku adware – jest to więc nic więcej niż tylko oszustwo używane do wyciągania informacji od użytkowników.

Wirus National Consumer Center atakuje głównie użytkowników Maców, choć komputery działające na systemie Windows OS także mogą stać się celem ataku. Według raportów ofiar, reklamy zwykle pochodzą ze strony hxxp://electronicpromotionscenter.com/.

Oszustwo National Consumer Center sugeruje uczestnictwo w ankietach online w celu wygrania iPhone'a od Apple bądź innego smartfona. Opisane „okazje” mogą pojawić się w formie wyskakujących okienek bądź też stron nowej karty.

Istnieje wiele negatywnych komentarzy na temat reklam, a użytkownicy zwykle mówią, że National Consumer Center jest zwykłym oszustwem. Niektórzy użytkownicy ujawnili, że reklamy obiecywały darmowe iPhone'y i inne spore nagrody, a następnie zmieniały rodzaj nagrody, oferując kartę podarunkową Visa o wartości 100 dolarów w zamian za wydanie 50 dolarów na bezużyteczne przedmioty takie, jak pigułki dietetyczne czy książki.

Ofiary mówią, że reklamy National Consumer Center szukają okazji do wyłudzenia pieniędzy bądź danych od niczego się nie spodziewających ofiar. Zalecamy więc trzymać się od fałszywych reklam z daleka i zachowywania informacji dla siebie, ponieważ oszuści mogą z łatwością sprzeda zebrane dane bądź adresy email stronom trzecim.

Pamiętaj, że twój email może skończyć na liście celi wykorzystywanej przez oszustów i wcześniej czy później możesz zacząć otrzymywać spam bądź wiadomości wyładowane malwarem. Bez wątpienia jedynym sposobem na uniknięcie cyber zagrożenia jest trzymanie się z daleka od wspomnianych reklam, a żeby je zablokować, musisz usunąć National Consumer Center z pomocą potężnego oprogramowania anty-malware.

Chociaż w teorii możesz usunąć National Consumer Center samemu, nie zalecamy korzystania z tej opcji. W zamian, zalecamy przeskanować system odpowiednim programem anty-malware takim, jak ReimageIntego, by zidentyfikować wszystkie niebezpieczne programy i odnaleźć zmiany, jakich dokonały one w systemie.

Reklamy National Consumer Center irytując użytkowników iPhone'a w 2018 roku

Oszustwo National Consumer Center zostało zauważone podczas aktywnych ataków na użytkowników iPhone na początku roku. Schemat ataku pozostaje jednak ten sam. Ofiary prosi się o wypełnienie kwestionariusza w celu uzyskania drogiej nagrody.

Zamiast otrzymania informacji, jak tą nagrodę uzyskać, ludzi prosi się o ujawnienie ich osobistych informacji – imienia i nazwiska, danych kontaktowych i podobnych. Z tego powodu zalecane jest podjęcie zdecydowanych działań i usunięcie wirusa National Consumer Center iPhone programem ochronnym kompatybilnym ze smartfonem Apple.

Oszustwo National Consumer CenterReklamy National Consumer Center mogą wydawać się interesujące na pierwszy rzut oka. Oferują jednak one zwodnicze oferty, które powinno się zignorować.

Adware może niezauważony wejść do systemu

Adware odpowiedzialny za instalację nationalconsumercenter na komputerze zwykle rozpowszechnia się poprzez metodę marketingu zwaną bundlingiem oprogramowania. Metoda ta pozwala na grupowanie kilku programów i instalację ich podczas procesu instalacyjnego głównej aplikacji w paczce. Większość użytkowników nie zauważa możliwości odznaczenia zgody na instalację programu – zazwyczaj śpieszą się oni z instalacją.

My zaś zalecamy ustawienia instalacji Zaawansowane lub Własne – opcje te dają Tobie wolność wyboru, jakie programy zainstalować, a jakie nie. Standardowa instalacja wygląda zaufanie na pierwszy rzut oka. Niestety, ukrywa ona informacje o dodatkowych aplikacjach.

Pozbądź się reklam National Consumer Center ze swojego komputera bądź iPhone'a

Aby usunąć wirusa National Consumer Center, uruchom pełny skan systemu z pomocą profesjonalnego programu do usuwania malware. Automatyczne usunięcie gwarantuje łatwe i szybkie pozbycie się złośliwego programu adware.

Jeśli jednak twierdzisz, że masz czas i cierpliwość na skasowanie National Consumer Center własnymi rękami, możesz chcieć zapoznać się z poniższym tutorialem. Bądź ostrożny i nie śpiesz się przy procesie deinstalacji niebezpiecznego adware'a z Twojego komputera.

Specjaliści z lesvirus.fr zauważają, że adware ten może być ciężki do wykrycia oraz usunięcia bez profesjonalnej aplikacji. Jeśli więc zostawisz jakieś komponenty tego niepożądanego programu, możesz mieć dalej problemy z przekierowaniami i reklamami. Po ukończeniu usuwania, sprawdź więc system programem anty-spyware lub anty-malware – upewnisz się tak, że nie pozostał żaden ślad złośliwej aplikacji.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Reklamy National Consumer Center snapshot
Reklamy National Consumer Center snapshotReklamy National Consumer Center snapshotReklamy National Consumer Center snapshotReklamy National Consumer Center snapshotReklamy National Consumer Center snapshot
Reklamy National Consumer Center snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania reklam National Consumer Center:

Usuń National Consumer Center z rodziny systemu Windows

Otwórz Panel Sterowania i wejdź na listę obecnie zainstalowanych aplikacji z pomocą poniższych instrukcji. Odinstaluj wszystkie nieznane i podejrzane programy, które mogą być powiązane z National Consumer Center. Następnie wyczyść przeglądarki z pomocą kolejnych poradników.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj National Consumer Center oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj National Consumer Center lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń National Consumer Center z systemu Mac OS X

Przenieś podejrzane aplikacje w Macu do Kosza. Skorzystaj z tego poradnika, jeśli nigdy nie usuwałeś wcześniej aplikacji na Macu.

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimNational Consumer Center czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń National Consumer Center z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj National Consumer Center oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania National Consumer Center. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usun reklamy National Consumer Center z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to National Consumer Center powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń National Consumer Center z Mozilla Firefox (FF)

Jeśli Firefox zaczął wyświetlać fałszywe reklamy, skorzystaj z tych instrukcji.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz National Consumer Center oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie National Consumer Center. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń National Consumer Center z Google Chrome

Aby naprawić Chrome'a po ataku National Consumer Center, wykonaj instrukcje znajdujące się poniżej. Musisz skasowaś wszystkie rozszerzenia Chrome'a, które wydają Ci się podejrzane.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz National Consumer Center oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie National Consumer Center. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń National Consumer Center z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj National Consumer Center i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania National Consumer Center. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-national-consumer-center-ads.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: National Consumer Center ads