Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy Constant Fun (Poradnik usuwania)

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Adware

Istnieje tak wiele potencjalnie niechcianych programów (PUP) utworzonych w dzisiejszych czasach, ale spora liczba użytkowników komputerów nadal nie wie, w jaki sposób chronić swój komputer przed nimi. Dziś chcemy przedstawić kolejny PUP, który należy do kategorii adware. Nazywa się Constant Fun i jest to program, z reklamami, co jest wysoce podejrzane. Jeśli odkryłeś wyskakujące pop-upy “Constant Fun ads”, “Constant Fun deals”, “powered by Constant Fun” lub “Constant Fun ads” na twoim ekranie, zalecamy przeczyanie tego artykułu by dowiedzieć się co stało się twojemu komputerowi.

Dlaczego nie powinieneś trzymać adware Constant Fun na swoim komputerze

Programy typu adware (w tym konkretnym przypadku – Constant Fun) są reklamowane jako przydatne narzędzia. Constant Fun twierdzi, że jest korzystnym programem, który może przyczynić się do spełnienia twoich potrzeb. Jednak przeanalizowaliśmy ten program i nie mogliśmy znaleźć ani jednej jego korzystnej cechy. Ten program przynosi jedynie zakłócenia. Pierwszą rzeczą, jaką zauważyliśmy, jest to, że ten program spowalnia system komputerowy. W związku z tym, że nie poprawia się jakość przeglądania w ogóle. Na odwrót – dostarcza on wiele reklam udając, że są one generowane przez odwiedzane witryny. Można jednak uznać, że te reklamy są fałszywe zapoznając się z tekstem na nich – powinieneś zobaczyć na nich nazwę aplikacji Constant Fun. Gorąco zachęcamy, aby nie klikać na te reklamy Constant Fun.

The misleading Constant Fun ads

Jest to znany fakt, że te reklamy wyświetlane imitują wiele ciekawych treści, ponieważ śledzą aktywność przeglądania ofiary poprzez rozszerzenie, które Constant Fun instaluje na swoich przeglądarkach internetowych. To szkodliwe oprogramowanie monitoruje historię przeglądania, pliki pobierania, a nawet wyszukane hasła. Na podstawie tych informacji, Constant Fun PUP wybiera i dostarcza konkretne reklamy. Nie należy sądzić, że treść reklam, które wyświetla są realistyczne w każdym punkcie – reklamy te są tworzone, aby wyglądać atrakcyjnie, ale one tylko starają się zmusić cię do kliknięcia na nie. Reklamy Constant Fun zazwyczaj zawierają podejrzane linki, które mogą cię przekierować podejrzane strony internetowe osób trzecich, które zazwyczaj promują wątpliwe aplikacje. Nawet jeśli pojawi się oferta, aby zainstalować darmowe programy, które mogą wyglądać korzystnie na pierwszy rzut oka, omijaj z daleka takie oferty i nie zgadzają się, aby zainstalować oprogramowanie z nieznanych źródeł internetowych. Nigdy nie można wiedzieć, czy te strony promują bezpieczne programy, więc zawsze istnieje możliwość, że złapiesz jakieś zakaźne oprogramowanie na komputerze. Jeżeli jesteś użytkownikiem świadomym potrzeby bezpieczeństwa komputera, radzimy ci zainstalować niezawodne narzędzie do usuwania programów szpiegujących, na przykład ReimageIntego. Taki program może przeprowadzić głębokie skanowanie systemu i wyszukać szpiegujące i złośliwe oprogramowanie. Jeśli wykryje jakiekolwiek z zagrożeń komputerowych, może pomóc usunąć je natychmiast.

W jaki sposób Constant Fun porwał mój komputer?

Constant Fun jest programem typu spyware i spyware rozprzestrzenia się głównie poprzez metody dystrybucji pakietowej. Ta technika rozprowadzania ułatwia rozchodzenie się PUP i innych programów krytycznych bezproblemowo. Pomaga podłączyć opcjonalne aplikacje do freeware i przedstawić je jako „opcja pobrania”. Przyczyną instalacji PUP nie zdając sobie z tego sprawy sprawy jest to, że użytkownicy komputerów mają tendencję do instalowania programów w pośpiechu. Większość z nich po prostu klika w przycisk „Dalej”, aż do ostatniego etapu konfiguracji, a następnie kończy proces instalacji w pośpiechu. Nie należy spieszyć się z korzystania z nowego programu w ten sposób – należy go zainstalować ostrożnie, jeśli nie chcesz skończyć z kilkoma nieoczekiwanymi aplikacjami w systemie.

Aby uniknąć instalowania załączników oprogramowania, należy wykonać następujące kroki:

 1. Zwróć uwagę na każdy etap instalacji.
 2. Nie zapomnij przeczytać formularza Warunków korzystania z programu.
 3. Zrezygnuj z domyślnej lub standardowej opcji trybu instalacji.
 4. Zamiast tego, skorzystaj z trybu zaawansowanego lub niestandardowego.
 5. Odznacz wszelkie zgody na zainstalowanie opcjonalnych pobierań.

I to jest to! Naprawdę nie jest trudnym upewnić się, że instalujesz tylko jeden program bez żadnych podejrzanych aplikacji obok niego. Jednakże, jeśli twój komputer jest już zainfekowany przez adware, zalecamy, aby go usunąć. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, zapoznaj się z informacjami na następnej stronie.

Jak się go pozbyć?

Przygotowaliśmy pełen zestaw instrukcji usuwania ręcznego dla ciebie. Te instrukcje można znaleźć pod tym artykułem; jednak producenci zabezpieczeń twierdzą, że lepiej jest, aby odinstalować oprogramowanie szpiegujące za pomocą profesjonalnego narzędzia do usuwania programów szpiegujących. Jak już wspomniano, można odinstalować wirusa Constant Fun korzystając z SpyHunter, ale można też użyć innego programu typu anty-spyware. Poniżej przedstawiamy listę zalecanego oprogramowania anty-spyware. Powodzenia w usuwaniu Constant Fun!

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam Constant Fun:

Usuń Constant Fun z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Constant Fun oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Constant Fun lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Constant Fun z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimConstant Fun czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Constant Fun z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Constant Fun oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Constant Fun. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usun reklamy Constant Fun z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Constant Fun powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Constant Fun z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Constant Fun oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Constant Fun. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Constant Fun z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Constant Fun oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Constant Fun. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Constant Fun z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Constant Fun i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Constant Fun. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-constant-fun-ads.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: Constant Fun ads