Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy „$1000 Walmart Gift Card Winner” (Poradnik usuwania) - Aktualizacja 2021

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

“$1000 Walmart Gift Card Winner” ads continue to lure people into scam

Przykład reklam "$1000 Walmart Gift Card Winner"

Wirus „$1000 Walmart Gift Card Winner” jest kolejnym programem próbującym wyłudzić pieniądze od łatwowiernych ludzi. Eksperci zauważyli, że ten potencjalnie niepożądany program może być też skategoryzowany jako adware, ponieważ dostarcza on w reklamach wiele fałszywych ofert wygranej online. Żadna z nich jednak nie jest prawdziwa.

Od razu po zainfekowaniu komputera wirusem zaczynają się pojawiać reklamy mówiące o bonach do sklepów sieci Walmart. Powiadomienia ta zawierają wszelkie oznaki powiązania z siecią – takie, jak kolorystyka czy logo. Ciężko będzie je więc odróżnić od rzeczywistych ofert

W rzeczywistości oszuści korzystają ze znanych marek (takich, jak amerykański Walmart czy polska Biedronka) by sprawić, że niczego nie spodziewający się użytkownicy wezmą udział w ich niezbyt legalnych działaniach. Oszustwo to informuje ludzi o potencjalnej wygranej w loterii i przekonuje ich do udziału w obskurnych grach internetowych lub wypełnienia ankiety, by „wygrać” nagrodę.

Jest to typowe zachowanie adware'a stworzone do wyświetlania reklam bez względu na to, czy użytkownik chce je zobaczyć.. Całe oszustwo jest skupione na promocji określonych programów, a nawet ich cichej instalacji na komputerze ofiary.

Jeśli podobne reklamy i okienka zaczęły się pojawiać na Twojej przeglądarce, sugeruje to sprawdzenie systemu. Jeśli nie jesteś pewien, co zrobić najpierw, zalecamy usunąć wirusa „$1000 Walmart Gift Card Winner” zaufanemu programowi typu ReimageIntego.

Bez względu na to, całe kłamstwo wychodzi na jaw, gdy użytkownik kliknie na reklamę „$1000 Walmart Gift Card Winner” i zostaje natychmiastowo przekierowany na złośliwą domenę. Mniej doinformowani użytkownicy mogą kontynuować instalację aplikacji lub zakupić oferowaną usługę nawet, jeśli takie zachowanie może spowodować naruszenie bezpieczeństwa, problemy z prywatnością, a nawet straty pieniężne.

Z tego powodu powinieneś usunąć wirusa „$1000 Walmart Gift Card Winner” bez zastanawiania się jak tylko zobaczysz do w przeglądarce. Pamiętaj, że nic nie jest za darmo, a oferty zbyt-dobre-by-były-prawdziwe są najczęściej oszustwem.

Osobom, które nigdy nie natrafiły na taki adware wcześniej i nie mają pojęcia, jak pozbyć się tego wirusa, zalecamy poniższe sposoby eliminacji. Są to szczegółowe poradniki łatwe w użyciu nawet dla osoby nie posiadającej informatycznej wiedzy.

Przedsstawienie oszustwa "$1000 Walmart Gift Card Winner"Reklamy "$1000 Walmart Gift Card Winner" są stworzone w celu wyłudzania pieniędzy od łatwowiernych ludzi

Smartfony także mogą paść ofiarą adware

Podczas, gdy najczęściej użytkownicy natykają się na takie oferty podczas przeglądania sieci na komputerze, otrzymaliśmy sporo raportów o takich reklamach na iPhone. Użytkownicy ostrzegają też, że możliwości ich telefonów spadły, gdy takie wiadomości zaczęły się pojawiać.

Co więcej, inne systemy mobilne także są narażone na programy tego typu — istnieje wersja wirusa karty podarunkowej Walmart na Androida. Niestety, jest to konsekwencja nierozważnego zachowania przy pobieraniu zewnętrznych aplikacji.

Wirusy smartfonowe dostają się do systemu podszywając się pod niewinne aplikacje. Zwykle, są one oferowane w nieautoryzowanych sklepach aplikacji jak Flashlighty i inne programy. Zauważ, że aby przejąć urządzenie potrzebują zgody administratora – ty zaś im taką nadajesz.

Nie pobieraj ani nie instaluj podejrzanych aplikacji z innych źródeł. Zawsze czytaj recenzje online i upewnij się, że aplikacje są stworzone przez zweryfikowanych autorów. Dodatkowo pamiętaj, że takie aplikacje jak Zegar nie potrzebują uprawnień administratorskich – jest to pierwszy alarm informujący o złośliwości programu.

Programy adware potrafią niezauważone wniknąć do systemu

Podczas, gdy dystrybucja wirusa facebook.com-walmart.com jest dozwolona w świetle prawa, jest ona bardzo nieuczciwe względem użytkowników. Twórcy takich aplikacji bundlują je z darmowymi programami i nie informują o nich podczas standardowej procedury instalacji/pobierania.

W przypadku instalacji Zalecanej lub Szybkiej, adware ten instaluje się jednocześnie z pobranym wcześniej (przykładowo) odtwarzaczem wideo. Może to być jednak powstrzymane, jeśli wybierzesz w instalatorze opcję instalazji Zaawansowanej.

Carrying out the installation in Custom/Advanced mode would have allowed you to cancel the suspicious software from installing on your computer. You must search and de-select all previously ticked checkmarks which enable the installation of additional software with the regular program.

Sposób na pozbycie się takich reklam na dobre

Jest kilka sposobów na usunięcie reklam „$1000 Walmart Gift Card Winner” – część z nich jest prostsza niż inne. Wymagają one jednak pobrania narzędzia antywirusowego i przeprowadzenia pełnego skanu systemu.

W tym celu możesz użyć jednej z aplikacji przedstawionych poniżej – jesteśmy pewni, że zrobią one zadanie za Ciebie. Po skasowaniu wirusa „$1000 Walmart Gift Card Winner” zaś będziesz mógł cieszyć się pełną ochroną systemu w przyszłości. Nie czekaj więc i zainwestuj w bezpieczeństwo. 

Eksperci z BedyNet.ru zauważają, że ręczna eliminacja jest bardziej skomplikowanym procesem. Z tego powodu sugerujemy skorzystać z poniższych instrukcji wyjaśniających, jak to zrobić krok po kroku. Warto ich trzymać się uważnie, by nie uszkodzić systemu.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam „$1000 Walmart Gift Card Winner”:

Usuń „$1000 Walmart Gift Card Winner” z rodziny systemu Windows

Reklamy „$1000 Walmart Gift Card Winner” można usunąć deinstalując wszystkie podejrzane rozszerzenia z systemu Windows.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj „$1000 Walmart Gift Card Winner” oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj „$1000 Walmart Gift Card Winner” lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń „$1000 Walmart Gift Card Winner” z systemu Mac OS X

Użytkownicy Mac OS X mający problem z tym adware'm powinni znaleźć i usunąć wszystkie powiązane z nim komponenty.

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nim„$1000 Walmart Gift Card Winner” czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń „$1000 Walmart Gift Card Winner” z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj „$1000 Walmart Gift Card Winner” oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania „$1000 Walmart Gift Card Winner”. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usun reklamy „$1000 Walmart Gift Card Winner” z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to „$1000 Walmart Gift Card Winner” powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń „$1000 Walmart Gift Card Winner” z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz „$1000 Walmart Gift Card Winner” oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie „$1000 Walmart Gift Card Winner”. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń „$1000 Walmart Gift Card Winner” z Google Chrome

Możesz naprawić Chrome'a usuwając wszelkie nieznane wpisy i resetując przeglądarkę.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz „$1000 Walmart Gift Card Winner” oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie „$1000 Walmart Gift Card Winner”. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń „$1000 Walmart Gift Card Winner” z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj „$1000 Walmart Gift Card Winner” i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania „$1000 Walmart Gift Card Winner”. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-1000-walmart-gift-card-winner-ads.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: „$1000 Walmart Gift Card Winner” ads