Skala niebezpieczeństwa:  
  (46/100)

Police virus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Wirus Police (ang. Policja) agresywnie rozprzestrzenia się i zakaża komputery od końca zeszłego roku. Jeżeli zostałeś zaatakowany przez tego groźnego szkodnika, zdecydowanie wiesz, jak złośliwy ten wirus jest: nie tylko wyświetla wielkie ostrzeżenie, udające, że pochodzi z prawdziwej instytucji, ale także jak mówią doniesienia, blokuje komputer swojego celu. W większości przypadków ten wirus twierdzi, że użytkownik był zaangażowany w dystrybucję treści pornograficznych, spamu lub treści chronionych prawami autorskimi. i teraz, by odzyskać dostęp do swojego pulpitu i aplikacji, musi wpierw uiścić grzywnę. Wirus Police, skatalogowany jako ransomware (ang. ransom – okup), ma wiele wersji, z których wszystkie mają jeden cel – skłonić użytkownika do zapłacenia “grzywny”, w formie płatności Ukash, Moneypak lub Paysafecard, by odblokować swój komputer. Nie należy jednak wierzyć, że to nastąpi.

Istnieją rozmaite formy wirusa Police, włączając w to takie nazwy jak Police Central e-Crime Unit, PRS For music Metropolitan Police, Canadian Security Intelligence Service, West Yorkshire Police i wiele innych. Ostatnimi wersjami wirusa Police są ransomware’y FBI Moneypak oraz Scotland Yard, które również celują w ludzi, którzy mogliby zapłacić grzywnę za nielegalną działalność. Podczas gdy żadne z tych programów nie jest zdolny do wykradania jakichkolwiek osobistych informacji lub usuwania ważnych danych z komputera swojej ofiary, niemal nie można ich zignorować, z uwagi na straszącą wiadomość oraz zablokowanie komputera.

Zauważ, że wirus Police jest rozprzestrzeniany przez shackowane strony internetowe, które zawierają złośliwe skrypty i wykorzystują znalezione w komputerze luki bezpieczeństwa. To dlatego jest zdecydowanie zalecane, by mieć zainstalowanie i aktualne oprogramowanie chroniące komputer. Jeśli jednak zostałeś już przez to zagrożenie dopadnięty, usuń wirusa Police poprzez wykonanie następujących kroków:

  1. Przy użyciu innej (nie zainfekowanej) maszyny pobierz SpyHunter lub inny uznany program anty-malware’owy.
  2. Zaktualizuj program i umieść go na pendrive, lub po prostu wypal go na płycie CD
  3. W międzyczasie zrestartuj zainfekowany komputer i uruchom go w trybie awaryjnym z obsługą wiersza poleceń, a następnie wepnij do jego gniazda USB przygotowany wcześniej pendrive (lub włóż płytę CD)
  4. Uruchom zakażony komputer ponownie i uruchom pełny skan systemu.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Police virus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Police virus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Police virus snapshot
Police virus snapshotPolice virus snapshotPolice virus snapshotPolice virus snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach