Usuń Please complete a quick survey to continue (Poradnik usuwania wirusów) - Ostatnia aktualizacja, Sty 2021

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

Instrukcja usuwania Please complete a quick survey to continue

Czym jest Please complete a quick survey to continue?

Czy mogę zaufać oknom pop-up „Please complete a quick survey to continue” na moim ekranie?

Please complete a quick survey to continue

„Complete a quick survey to continue” albo „Please complete a quick survey to continue” to fałszywy komunikat ostrzegawczy należący do wirusa ransomware. Istnieją dwa różne rodzaje ransomware – blokady na ekranie i blokady danych.

Blokady na ekran są uważane za mniej niebezpieczne wirusy, więc upewnij się, że możesz naprawić komputer po infiltracji tego cyberzagrożenia samodzielnie. Oczywiście, w celu zakończenia „Complete a quick survey to continue” trzeba będzie wyposażyć się w jeden z renomowanych programów antyspyware. W takim przypadku zdecydowanie polecamy użycie ReimageIntego.

Gdy tylko wirus, który się za nim ukrywa zinfiltruje system, blokuje cały komputer i zastępuje ekran komputera fałszywym alarmem, prosząc o przeprowadzenie szybkiej ankiety, aby ją usunąć z ekranu.

Musisz jednak usunąć ten ransomware z komputera, aby pozbyć się powiadomienia „Please complete a quick survey to continue”. Ten wirus został zgłoszony do grupy wirusów Ukash, które mogą sprawić, że użytkownicy mogą zostać łatwo przekonani, że niektóre rzeczywiste urzędy administracyjne zamknęły ich maszyny. Jednak odmiennie od swoich poprzedników program ten ma na celu wyłudzenie informacji osobistych, a nie pieniędzy, od ofiar.

Dlatego prosi o podanie adresu e-mail, numeru telefonu, numeru identyfikacyjnego, adresu i podobnych informacji. Oszuści wyraźnie zaczęli używać nowych metod generowania pieniędzy, ponieważ można się spodziewać, że spróbują sprzedać te informacje firmom marketingowym.

Please complete a quick survey to continue

W jaki sposób mogę zostać zainfekowany?

Tak jak ransomware Unlock this page to continue, ten wirus atakuje swje ofiary, gdy zaczynają pobierać coś z Internetu. Przede wszystkim możesz się zarazić tym programem, próbując obejrzeć film online, pobrać film lub otworzyć oficjalnie wyglądający e-mail. Gdy pojawi się w środku, wirus „Complete a quick survey to continue” blokuje system i wyświetla taki alert:

Please complete a quick survey to continue!
You’ll have your download in no time! Just complete any survey below with your valid information and the download will unlock.
Thank you for participating in our short survey, and we promise to get you back to your work as quickly as possible. By completing the survey, you aid us in our work to design the perfect personal computer experience, as well as collect funding for our select charities. We truly cannot thank you enough. Once the survey is complete, you will be returned to your previous task and will be opted out of future surveys on similar topics. THANKS!
Please fill in a short survey in order to close this application. You will also be able to use your computer as before. Don’t do this and you’ll see what happens. Thank you for your understanding. Actually do the surveys otherwise I will delete system 32. After you have completed it I assure you it will go away unless you open it again.

Proszę, NIE wierz temu wirusowi i NIE wprowadzaj danych osobowych do jego ankiety! Musisz usunąć „Please complete a quick survey to continue” w celu odblokowania komputera. Użyj tego przewodnika do tego celu:

Jak pogę pozbyć się wirusa Complete a quick survey to continue?

Aby usunąć wirusa, który wyświetla blokadę ekranową Please complete a quick survey to continue, musisz uruchomić pełne skanowanie systemu renomowanym programem antywirusowym. Na przykład spróbuj przeskanować komputer za pomocą SpyHunter 5Combo Cleaner lub ReimageIntego.

Należy jednak pamiętać, że usunięcie „please complete a quick survey to continue” może zostać utrudnione, ponieważ takie blokady mogą wyłączyć prawomocne oprogramowanie zabezpieczające.

W tym przypadku upewnij się, że korzystasz z przewodnika podanego poniżej. Pokazane zostaną kroki wyjaśniające bezpieczne korzystanie z metod tworzenia sieci i odzyskiwania systemu.

Jeżeli ci one nie pomogą, wykonaj następujące kroki:

* Użytkownicy zainfekowani złośliwym kodem dostępu są w stanie uzyskać dostęp do innych kont w swoich systemach Windows. Jeśli jedno z takich kont ma prawa administratora, powinieneś być w stanie uruchomić program antywirusowy.

* Spróbuj odrzucić funkcjonalność Flash, aby ransomware przestał działać zgodnie ze swoim planem. Aby wyłączyć Flash, przejdź do Pomocy Macromedia i wybierz „Odmów”: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html. Następnie, przeprowadź pełne skanowanie systemu za pomocą programu anty-malware.

* Ręczna instrukcja usuwania ransomware „Please complete a quick survey to continue”:

 1. Uruchom ponownie zainfekowany komputer w „Trybie awaryjnym z wierszem poleceń”, aby wyłączyć wirusa (powinno to działać we wszystkich wersjach tego zagrożenia)
 2. Uruchom Regedit
 3. Wyszukaj wszystkich wpisów WinLogon i zapisz wszystkie pliki, które nie mają nazwy explorer.exe lub są puste. Zamień je na explorer.exe.
 4. Przeszukaj rejestr pod kątem tych plików, które zostały zapisane i usuń klucze rejestru dotyczące tych plików.
 5. Uruchom ponownie komputer i uruchom pełne skanowanie systemu zaktualizowanym programem ReimageIntego, aby usunąć pozostałe pliki.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Please complete a quick survey to continue

Usuń Please complete a quick survey to continue z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Please complete a quick survey to continue oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Please complete a quick survey to continue lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Please complete a quick survey to continue z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimPlease complete a quick survey to continue czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Please complete a quick survey to continue z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Please complete a quick survey to continue powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Please complete a quick survey to continue z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Please complete a quick survey to continue oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Please complete a quick survey to continue. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Please complete a quick survey to continue z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Please complete a quick survey to continue oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Please complete a quick survey to continue. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Please complete a quick survey to continue z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Please complete a quick survey to continue i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Please complete a quick survey to continue. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Please complete a quick survey to continue i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach