Skala niebezpieczeństwa:  
  (5/100)

PC Health Boost. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Malware

PC Health Boost (znany też jako PC HealtBoot albo PCHealthBoost) jest programem który służy do czyszczenia rejestru, znany jest z tego że stara się wyłudzić od użytkowników pieniądze na zakup swojej płatnej wersji. Typowym zachowaniem będzie wyświetlanie reklam pop-up zachęcających do zakupu płatnej wersji i mówiących o tym że program odnalazł na komputerze problem z wpisem z rejestrze i jedynie płatna wersja programu jest w stanie rozwiązać ten problem. Nie możemy zaprzeczyć że ten program nie będzie w stanie poradzić sobie z przeterminowanymi wpisami w rejestrze jednakże dowiedzieliśmy się że usuwa tylko większość z nich a nie wszystkie. Uważaj, ponieważ jeżeli naprawdę chcesz przyśpieszyć swój komputer musisz się upewnić czy WSZYSTKIE stare wpisy w rejestrze zostaną usunięte. Usuwanie jedynie części z nich nie będzie miało istotnego wpływu na prędkość twojego komputera.

W jaki sposób PC Health Boost może pojawić się na moim komputerze?

PC Heatl Boost jest dostępny na kilku stronach w internecie, min. Cnet.com oraz pcheatlboost.com. Jednakże użytkownicy PC mówią że program znalazł się w ich systemie dosłownie znikąd. W prawdzie nie zauważyliśmy aby program był dołączany do jakiegokolwiek pliku freeware to musimy ostrzec swoich czytelników że taka sytuacja także może mieć miejsce. Jeżeli chcesz uniknąć niespodzianek upewnij się, że ignorujesz reklamy oferujące tego typu aplikacje. Jak tylko PC Health Boost zostanie zainstalowany w systemie rozpoczyna swą działalność: skanuje rejestr w poszkiwaniu problemów. Zauważ że wirus robi to niezależnie od tego czy chcesz czy nie. Podsumowując HealthBoost nie jest wirusem ani programem malware. Jednakże nie polecamy zostawiania go na twoim komputerze a tymbardziej wydawania pieniędzy na jego płatną wersję. Łatwo możesz znaleźć darmowe narzędzia optymalizujące w internecie.

W jaki sposób mogę usunąć PC Health Boost?

Jeżeli zainstalowałeś PC Heatl Boost na swoim komputerze, a teraz chcesz go usunąć wystarczy że zrobisz 2 rzeczy:

1. Wciśnij start->Wszystkie programy, znajdź PC HeatlhBoost

2. Kliknij odinstaluj aby zapisać zmiany.

Oprócz tego polecamy sprawdzenie systemu zaktualizowanym programem Reimage albo Malwarebytes Malwarebytes.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia PC Health Boost zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania PC Health Boost. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Plumbytes Anti-Malware
Przetestowaliśmy program Plumbytes Anti-Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa PC Health Boost (2013-10-24)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa PC Health Boost (2013-10-24)
Hitman Pro
Przetestowaliśmy program Hitman Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa PC Health Boost (2013-10-24)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa PC Health Boost (2013-10-24)
PC Health Boost snapshot
PC Health Boost snapshot
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-pc-health-boost.html

Poradniki w innych językach