Usuń PC Accelerate Pro (Poradnik) - Ostatnia aktualizacja, sie 2016

Instrukcja usuwania PC Accelerate Pro

Czym jest PC Accelerate Pro?

Czy program PC Accelerate Pro jest wart twojego zaufania?

PC Accelerate Pro jest reklamowana rzekomo przydatna aplikacja do optymalizacji. Jednakze jezeli szukasz narzedzia ktore bedzie w stanie polepszyc predkosc twojego komputera chcielibysmy cie ostrzec przed tym ze ten program moze nie rozwiazac twoich problemow a zamiast tego moga pojawic sie po prostu nowe problemy. Zamiast generowac przyjazne uslugi ta aplikacja najczesciej pogarsza twoje doswiadczenia, zmniejsza predkosc twojego komputera a takze jego funkcjonalnosc. Dodatkowo mozesz zauwazyc to ze ta aplikacja blokuje dostep do ochrony twojego komputera a takze powiazanych witryn. Dzieje sie tak dlatego ze program chce aby uzytkownik uwierzyl w powazne problemy zwiazane ze swoim komputerem i wyswietla powazne problemy a takze komunikaty pop-up ktore maja zaniepokoic uzytkownika. Ta podejrzana aplikacja najczesciej generuje takze falszywe skany systemu i prosi o szybka naprawde systemu.

Prosze nigdy nie daj sie nabrac na te prosby – ma to na celu tylko wyludzenie od ciebie pieniedzy za pelna wersje oprogramowania ktora nie ma zadnych silnych narzedzi i nie moze zrobic niczego co ci sie przyda. Dlatego tez powinienes czym predzej usunac oprogramowanie PC Accelerate Pro tak szybko jak to tylko mozliwe i poszukac oprogramowania ktore moze naprawic twoj komputer. Sugerujemy ci zainstalowanie alternatywnej aplikacji – FortectIntego, która jest w stanie zoptymalizowac twoj program ORAZ usunac z niego zlosliwe aplikacje dzieki pomocy oprogramowania Avira AntiVir.

The picture showing PC Accelerate Pro

Mimo tego ze oprogramowanie PC Accelerate Pro nie jest az tak zlosliwe i niebezpieczne jak to sie moze wydawac to program dziala tez jako straszak. Eksperci z dizalu IT wykryli ze program prowadzi falszywe wsparcie techniczne i moze byc tak ze aplikacja rozpowszechniana razem z Instant Support. . Jak tylko na nie zadzwonisz to osoba z ktora sie polaczysz moze chciec przekonac cie do zakupu innego oprogramowania. Dodatkowo rozmowa moze przebiegac w wyjatkwoo milej atmosferze, nie daj sie zwiesc poniewaz rachunek za taka rozmowe moze stanowic niemala sume.

W jaki sposób program mógł przeniknąć do mojego komputera?

Link do pobrania tej aplikacji mozesz znalezc na oficjalnej stronie. Alternatywnie mozesz znalezc rozne serwisy przez ktore bedziesz widzial rozne reklamy, jednakze mozesz zaczac nawet dostawac roznego rodzaju komunikaty nawet bez sciaganai tego oprogramowania. Dlatego tez wydaje sie jasne ze program moze po cichu przeniknac do twojego komputera. Jak to mozliwe? Moze sie okazac ze wyraziles nawet zgode na jego instalacje. Jezeli podchodzisz do instalacji oprogrmowania bez wiekszej troski to prawdopodobnie kliknales instalacje be zauwazenia ze masz dodatkowe aplikacje. W rezultacie PC Accelerate Pro zostal zainstalowany. Jezeli jestes zainteresowany tym w jaki sposob mozesz uniknac instlacji podejrzanych aplikacji to wez ta rade pod uwage. Po pierwsze zawsze powinienes korzystac z opcji instalacji uzytkownika czy tez instalacji zaawansowanej podczas instalacji nowych aplikacji. Dodatkowo nalezy zawsze rozgladac sie w poszukiwaniu podejrzanych aplikacji z zalacznikami. Jezeli znajdziesz jakiekolwiek to usun je z procesu instalacji.

W jaki sposób mogę usunąć PC Accelerate Pro?

Usuwanie tego typu aplikacji wcale nie nalezy do skomplikowanych. Mozesz tego dokonac nawet manualnie. Instrukcje usuwania znajdziesz ponizej. Zaraz po usunieciu jej z listy aplikacji ciagle bedziesz widzial falszywe komunikaty, jednakze nawet jezeli usuniesz aplikacje to podejrzane aplikacje moga pozostac na twoim komputerze. Moga byc to pliki odpowiedzialne za generowanie reklam. Jest to powod dla ktorego polecamy ci zainstalowanie sprawdzonej aplikacji antyszpiegujacej ktore bedzie w stanie w pore poradzic sobie z usunieciem oprogramowania PC Accelerate Pro. Nastepnym razem kiedy bedizesz chcial zainstalowac ten program zapoznaj sie z opiniami na jego temat. Na koncu przedstawiamy ci instrukcje usuwania oprogramowania:

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania PC Accelerate Pro

WindowsmacOS

Odinstaluj z systemu Windows

Aby usunąć PC Accelerate Pro z komputerów z systemem Windows 10/8, wykonaj te kroki: 

 1. Wpisz Panel sterowania w pole wyszukiwania Windows i wciśnij Enter lub kliknij na wynik wyszukiwania. 
 2. W sekcji Programy wybierz Odinstaluj program. Odinstaluj z systemu Windows
 3. Znajdź na liście wpisy powiązane z PC Accelerate Pro (lub dowolny inny niedawno zainstalowany podejrzany program).
 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy na aplikację i wybierz Odinstaluj.
 5. Jeśli pojawi się Kontrola konta użytkownika, kliknij Tak.
 6. Poczekaj na ukończenie procesu dezinstalacji i kliknij OK. Odinstaluj z systemu Windows

Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 7/XP, postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami: 

 1. Kliknij Start > Panel sterowania zlokalizowany w prawym oknie (jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Dodaj/Usuń programy).
 2. W Panelu sterowania wybierz Programy > Odinstaluj program. Odinstaluj z systemu Windows
 3. Wybierz niechcianą aplikację klikając na nią raz. 
 4. Kliknij Odinstaluj/Zmień na górze.
 5. W oknie potwierdzenia wybierz Tak.
 6. Kliknij OK kiedy proces usuwania zostanie zakończony. 
WindowsmacOS

Usuń PC Accelerate Pro z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimPC Accelerate Pro czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się PC Accelerate Pro i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach