Usuń EasyDirectionsFinder Toolbar (Poradnik usuwania) - Darmowe instrukcje

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Oprogramowanie generujące reklamy

Instrukcja usuwania EasyDirectionsFinder Toolbar

Czym jest Pasek narzędzi EasyDirectionsFinder?

Pasek narzędzi EasyDirectionsFinder Toolbar i jego rzeczywiste zadanie na komputerze

Pasek narzędzi EasyDirectionsFinder

Pasek narzędzi EasyDirectionsFinder to prawdziwy program do nawigacji tworzony przez firmę znaną jako Mindspark Interactive Network. Aplikacja ta może być przydatnym narzędziem dla ludzi dużo podróżujących i chcących być na bieżąco ze swoją lokalizację. Ze względu na nieoczekiwaną i nieautoryzowane pojawianie się w komputerze, program nie otrzymuje pochlebnych recenzji w sieci.

Wielu użytkowników określa tego asystenta przeglądarki wirusem bądź programem typu adware z powodu zwykle zwiększonej liczby reklam po jego pojawieniu się. W rzeczywistości jednak, odpowiedzialny jest za to zwykle inny, potencjalnie niechciany program, zainstalowany wraz z aplikacją freeware lub shareware na komputerze.

Jeśli znalazłeś ten program na komputerze, nie przejmuj się. Nie jest to malware i możesz go usunąć nawet nie posiadając takich anty-malware'ów, co ReimageIntego. Po prostu trzymaj się instrukcji podanych na końcu artykułu i ręcznie pozbądź się EasyDirectionsFindera.

Po zainstalowaniu tego paska narzędzi ten przypina się do okna, a także zmienia ustawienia przeglądarki, zmieniając domyślną przeglądarkę i stronę domową na silnik Mindsparka Hp.myway.com.

Wyszukiwania wykonane poprzez Easy Directions Findera będą przekierowywane przez http://int.search.myway.co lub hp.myway.com.Po wylądowaniu na stronie wyników zobaczysz nietypową liczbę materiałów sponsorowanych i sugerowanych wyszukiwań. Nie jest to złe i czasem może nawet pomóc jeśli, na przykład, rozglądasz się za samochodem do zakupu.

Może to stać się jednak bardzo irytujące, gdy wyszukujesz czegoś ważnego bez żadnej potrzeby dowiedzenia się o ofertach powiązanych z tematem. Dlatego też powinieneś podjąć decyzję i usunąć pasek narzędzi EasyDirectionsFinder wraz z powiązaną z nim wyszukiwarką z dysku.

Program ten jest najbardziej rozpowszechniony w Stanach Zjednoczonych, Australii i RPA. Strona pobierania otrzymuje także wyświetlenia z Wielkiej Brytanii.

Pasek narzędzi EasyDirectionsFinderNa obrazku powyżej możesz zobaczyć oficjalną stronę pobierania EasyDirectionsFindera oraz wyszukiwarkę My Way usta

Kwestionowane decyzje związane z dystrybucją programów firmy Mindspark

Wszystkie produkty Mindspark wliczając pasek EasyDirectionsFinder mają swoje własne oficjalne strony, skąd użytkownicy mogą pobrać, zainstalować i przeczytać więcej na temat ich produktów. Bez względu na to, jest też dużo ciemniejsza strona dystrybucji ich programów, unikana w rozmowach z twórcami.

EasyDirectionsFinder jest też rozpowszechniany z pomocą techniki bundlingu oprogramowania. Jest to legalna, lecz niezbyt szczera metoda rozpowszechniania programów. Zabundlowane programy często są ukryte przed okiem użytkownika, przez to ten może zainstalować je wraz z inną aplikacją freeware bądź shareware. Można tego uniknąć na kilka sposobów:

 • unikając pobierania programów freeware i shareware ze stron o złej reputacji
 • skanuując pobrane oprogramowanie antywirusem przed jego uruchomieniem
 • instalując oprogramowanie z pomocą instalacji Zaawansowanej/Użytkownika

Deinstalacja paska narzędzi EasyDirectionsFinder

Możesz usunąć EasyDirectionsFinder na kilka sposobów. Automatyczna kasacja wirusa jest świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie czas. ReimageIntego lub SpyHunter 5Combo Cleaner powinny sklasyfikować EasyDirectionsFinder jako aplikacja potencjalnie niechciana i skasować go z z dysku w parę minut.

Jednakże, ten pasek narzędzi nie jest wirusem, programy mogą go nie wykrywać. W takim wypadku możesz też ręcznie usunąć EasyDirectionsFindera. Pamiętaj, że powinieneś skorzystać wtedy z naszych instrukcji i być przy tym bardzo precyzyjny.

Ostatnio, twórcy tego programu skontaktowali się z nami pytając o usunięcie tego artykułu z UsunWirusa.pl. Wierzymy w to, że nie powinniśmy tego robić dopóki programy, które oferujemy, wykrywają tą aplikację jako niechcianą oraz pomagają uzytkownikom usunąć program z systemu. Jak jest to wspomniane pod każdym z przycisków pobrnia, JESTEŚMY powiązani z tymi programami anty-malware i podczas, gdy część z nich jest darmowa, inne mogą usunąć aplikaję dopiero po zakupie. Taka informacja w pełni wypełnia wszelkie wymagania umów.

Bez względu na to, zdecydowaliśmy się przyjrzeć ponownie temu i innym postom związanym z Nevertheless, we have recently decided to make a revision of this and other posts that are related to this developer. Twierdzimy, że aplikacje są rzetelnie opisane.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania EasyDirectionsFinder Toolbar

Usuń EasyDirectionsFinder Toolbar z rodziny systemu Windows

Możesz usunąć pasek narzędzi EasyDirectionsFinder w szybki i łatwy sposób korzystając z poniższej instrukcji.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj EasyDirectionsFinder Toolbar oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj EasyDirectionsFinder Toolbar lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń EasyDirectionsFinder Toolbar z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimEasyDirectionsFinder Toolbar czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń EasyDirectionsFinder Toolbar z Microsoft Edge

By powrócić do swoich podstawowej wyszukiwarki i strony domowej, musisz zresetować przeglądarkę i nadać odpowiednią domenę ręcznie. Jak to zrobić, wyjaśniamy poniżej.

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to EasyDirectionsFinder Toolbar powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń EasyDirectionsFinder Toolbar z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz EasyDirectionsFinder Toolbar oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie EasyDirectionsFinder Toolbar. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń EasyDirectionsFinder Toolbar z Google Chrome

Tutaj znajdziesz instrukcje, jak zresetować Google Chrome i usunąć My Way z komputera.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz EasyDirectionsFinder Toolbar oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie EasyDirectionsFinder Toolbar. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń EasyDirectionsFinder Toolbar z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj EasyDirectionsFinder Toolbar i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania EasyDirectionsFinder Toolbar. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się EasyDirectionsFinder Toolbar i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach