Usuń Your Connection To This Site is Not Private scam (Przekręt Wsparcia Technicznego) - Poradnik usuwania

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Malware

Instrukcja usuwania Your Connection To This Site is Not Private scam

Czym jest Oszustwo "Your Connection To This Site is Not Private"?

„Your Connection To This Site is Not Private” to zwodnicza wiadomość wykorzystywana do celów phishingowych

Prezentacja "Your Connection To This Site is Not Private"

„Your Connection To This Site is Not Private” to oszustwo stworzone do zwodzenia ludzi w celu wykonywania połączeń z fałszywym wsparciem technicznym. Jest ono wyświetlane na podejrzanej stronie i mówi o tym, że użytkownik powinien zadbać o swoją prywatność. Atakujący próbują przekonać osobę, że jej komputer został zainfekowany wirusem. Żadne z podanych twierdzeń nie jest jednak prawdziwe.

Nazwa Rodzaj Numer telefonu Objawy Eliminacja
Your Connection To This Site is Not Private Fałszywe wsparcie techniczne +1 877 247 8999 Fałszywe alarmy pojawiające się podczas przeglądania sieci, nagabywanie do kontaktu z podanym numerem w celu naprawy Programy adware są odpowiedzialne za takie wiadomości. Możesz je odinstalować i pozbyć się „Your Connection To This Site is Not Private” programem ReimageIntego

Eksperci ostrzegają, że użytkownicy mogą otrzymywać ostrzeżenia „Your Connection To This Site is Not Private” po infekcji systemu programami posiadającymi reklamy, znanymi także jako adware. Te potencjalnie niechciane programy zaczynają wyświetlać złośliwe wiadomości, by pomóc oszustom generować nielegalny przychód.

Po tym, jak ofiara zadzwoni na numer podany przy oszustwie „Your Connection To This Site is Not Private”, może zostać ona nakłoniona do zakupu przepłaconego i nieefektywnego antywirusa w celu usunięcia nieistniejącego malware'a. Zazwyczaj oszuści mogą próbować w ten sposób promować powiązane z nimi, bezużyteczne aplikacje.

Ilustracja przedstawiająca "Your Connection To This Site is Not Private""Your Connection To This Site is Not Private" to fałszywy alarm dążący do nakłaniania ludzi do kontaktu z fałszywym wsparciem technicznym w celach phishingowych.

Co więcej, istnieje ryzyko, że przestępcy mogą nakłonić Cię do nadania im zdalnego dostępu do komputera, podobno by rozwiązać problem związany z „Your Connection To This Site is Not Private”. Nie powinieneś jednak dać się nabrać na te puste obietnice, ponieważ mogą oni co najwyżej zainstalować jeszcze więcej wirusów, by upewnić się, że dalej będziesz płacić za ich usługi.

Z tych powodów zalecamy Ci natychmiast usunąć „Your Connection To This Site is Not Private”. Możesz tymczasowo zatrzymać alarm po prostu zamykając okno lub kartę. Programy adware będą jednak wyświetlać takie wiadomości tak długo, jak tylko będą w systemie.

Warto więc odinstalować adware odpowiedzialny za „Your Connection To This Site is Not Private”. Najmądrzejszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w profesjonalnego antywirusa takiego, jak ReimageIntego. Automatyczna eliminacja jest najszybszym sposobem na wyczyszczenie systemu z niepożądanych aplikacji.

Uważna instalacja freeware'ów może pomóc chronić przed programami niechcianymi

Eksperci informatyczni wciąż ostrzegają użytkowników, że adware i inne potencjalnie niepożądane aplikacje są rozprowadzane z pomocą bundlingu. Ta technika marketingowa pozwala twórcom na rozpowszechnianie ich dzieł wraz z zewnętrznymi aplikacjami oraz na zwiększanie liczby zainfekowanych komputerów.

Dlatego też warto zwracać uwagę podczas instalacji darmowych aplikacji. W tym celu zalecamy trzymać się pięciostopniowego przewodnika pokazującego, jak uniknąć infiltracji:

 1. Zapoznaj się z Polityką Prywatności i Warunkami Użytkowania programu, jaki próbujesz pobrać;
 2. Korzystaj tylko z instalacji Zaawansowanej/Własnej zamiast Szybkiej/Zalecanej;
 3. Ostrożnie zapoznaj się z każdym krokiem procedury i upewnij się, że żadne z domyślnie zaznaczonych pól nie pozwalają na instalację dodatkowych programów;
 4. Jeśli znalazłeś jakieś pola tego typu, odznacz je;
 5. Chroń system korzystając z dobrego programu antywirusowego.

Sposoby na deinstalację adware i powstrzymanie wirusa „Your Connection To This Site is Not Private”

Jeśli zauważyłeś ostrzeżenia „Your Connection To This Site is Not Private”, oznacza to, że twój komputer posiada program bazujący na reklamach. Na szczęście, istnieje wiele sposobów na pozbycie się go i powstrzymanie złośliwych wiadomości przed pojawianiem się podczas przeglądania sieci.

Po pierwsze, możesz usunąć „Your Connection To This Site is Not Private” automatycznie z pomocą profesjonalnego programu typu anty-malware. W tym celu zalecamy skorzystać z jednego z programów wskazanych poniżej. Są one przetestowane i zalecane przez ekspertów z zaprzyjaźnionego zespołu NoVirus.uk.

Możesz też usunąć „Your Connection To This Site is Not Private” ręcznie. Ten proces jednak przeznaczony jest dla zaawansowanych użytkowników komputerów. Poniższe instrukcje przeprowadzą Cię jednak przez tą procedurę.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Your Connection To This Site is Not Private scam

Usuń Your Connection To This Site is Not Private scam z rodziny systemu Windows

Możesz usunąć „Your Connection To This Site is Not Private” deinstalując adware ukryte w systemie Windows. W tym celu skorzystaj z poniższego poradnika

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Your Connection To This Site is Not Private scam oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Your Connection To This Site is Not Private scam lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Your Connection To This Site is Not Private scam z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimYour Connection To This Site is Not Private scam czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Your Connection To This Site is Not Private scam z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Your Connection To This Site is Not Private scam powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Your Connection To This Site is Not Private scam z Mozilla Firefox (FF)

Fałszywe ostrzeżenia znikną, jeśli usuniesz wszystkie podejrzane dodatki z przeglądarki Mozilla Firefox tak, jak pokazano poniżej.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Your Connection To This Site is Not Private scam oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Your Connection To This Site is Not Private scam. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Your Connection To This Site is Not Private scam z Google Chrome

Proces usunięcia oszustwa wymaga od Ciebie skasowania komponentów powiązanych z adware z przeglądarki Chrome. Później musisz ją zresetować.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Your Connection To This Site is Not Private scam oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Your Connection To This Site is Not Private scam. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Your Connection To This Site is Not Private scam z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Your Connection To This Site is Not Private scam i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Your Connection To This Site is Not Private scam. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Your Connection To This Site is Not Private scam i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach