Skala niebezpieczeństwa:  
  (73/100)

MyPC Backup. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Malware

MyPC Backup jest bardzo ale to bardzo mylącym programem, który jest w stanie wywoływać niechciane komunikaty i wiadomości na twoim komputerze i wyświetlać je na pulpicie. Te ostrzeżenia są ustawione w taki sposób aby wyświetlać się na komputerze użytkownika aby przypomnieć mu z każdym razem że rzekomo nie dokonał aktualizacji oprogramowania. Oczywiście programy malware ofeurują aby zrobić to najszybciej jak się da. Nie ma znaczenia że program MyPC Backup wygląda dość wiarygodnie. Trzeba być bardzo uważnym korzystając z niego. W przeciwnym wypadku możesz być zwiedziony i przekonany do zakupu niepotrzebnych programów bądź ściągnięcia niepotrzebnych wirusów na swój komputer. Oprócz tego niektórzy eksperci ostrzegają przed tym, że tne program jest w stanie ukraść dane personalne takie jak informacje bankowe, loginy i tym podobne rzeczy. Tak więc, jeżeli zauważyłeś na swoim komputer program MyPC Backup bądź też jego reklamy powinieneś przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym i upewnić się że jesteś wolny od tego typu niebezpieczeństw.

W jaki sposób MyPC Backup może przedostać się do mojego komputera?

My PC Backup rozprzestrzenia się podobnie jak inne złośliwe programy. Może się pojawić w systemie po tym jak odwiedzimy zainfekowaną stronę lub też otworzymy e-mail z zawirusowanymi załącznikami. W celu przeciwdziałania takim sytuacją powinieneś zawsze unikania odwiedzin na tego typu stronach i korzystać ze sprawdzonych oraz zaktualizowanych programów antywirusowych. Jeżeli ten program zdoła się wedrzeć na twój komputer z pewnością pozostawi po sobie pewne wpisy w rejestrze oraz utworzy swoją własną ikonkę na pulpicie. W rezultacie zacznie pokazywać komunikaty podobnej treści:

Reminder: Your computer is not backed up, backup your files online today

Nie powinieneś się bać, tylko po prostu zignorować tego typu komunikaty, ponieważ służą one tylko jednej rzeczy – nabrania ludzi i przekonania ich że zakup płatnej wersji tego programu, który tak naprawdę jest zbędny uchroni ich komputery przed programami malware i innymi wirusami. Aby naprawić swój komputer zrób co następuje:

W jaki sposób usunąć MyPC Backup?

Jeżeli chcesz się pozbyć programu MyPC Backup i jego reklam nie powinieneś marnować czasu i czym prędzej przeskanować swój komputer zaktualizowanym i sprawdzonym programem antywirusowym, ponieważ ten program nie ma manualnej możliwości usunięcia. W tym przypadku powinieneś polegać na takich programach jak Reimage czy też Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.
MyPC Backup snapshot
MyPC Backup snapshot

MyPC Backup ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
mypcbackup.exe

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-mypc-backup.html

Poradniki w innych językach