Skala niebezpieczeństwa:  
  (58/100)

Usuń wirusa MSN

| Rodzaj: Malware

Wirus o nazwie MSN jest niebezpiecznym koniem trojańskim, który używa komunikatora MSN w celu rozprzestrzeniania się. W zasadzie można powiedzieć że wirus wnika do komunikatora MSN, do listy kontaktów i wysyła zainfekowaną wiadomość do wszystkich kontaktów z listy aby się rozprzestrzenić. Jednakże jeśli uzywasz takiego samego hasła do wszystkich swych kont możesz także być narażony na ich utratę z powodu ataku wspomnianego wirusa. Jeśli ściągnąłeś wirusa MSN na swój komputer powinieneś, oprócz przeprowadzenia pełnego skanu uaktualnionym programem antywirusowym powinieneś także zmienić hasło do swojego konta MSN i innych kont.

Jak mogę się zarazić wirusem MSN?

MSN wirus przedostaje się do komputera poprzez wiadomość ukazującą się podczas rozmowy. Wygląda na taką wysłaną przez każdego innego użytkownika. Przeważnie wyświetla teksty typu “zobacz, jestes na tym zdjeciu”, “lol, smieszne obrazki” zawiera jakis link prowadzący do podejrzanej strony. Bądź pewien że wiadomość ma na celu tylko i wyłącznie pobudzenie twojej ciekawości i ma cię przekonać do wejścia w link. Oprócz tego możesz być poproszony o ściągnięcie pliku photo656.pif, który uruchamia wirusa na twoim komputerze tak szybko jak tylko zostanie on ściągnięty. Jak tylko PC zostanie zarażony wirusem MSN zaczyna wysyłać swoje kopie do każdego kontaktu na twojej liście w MSN. Proszę ignorować takie wiadomości pojawiające się podczas rozmowy z twoimi znajomymi. Dodatkowo należy usunąć wirusa MSN tak szybko jak to tylko możliwe, ponieważ może wykraść twoje dane prywatne jak i te bankowe.

Jak usunąć MSN wirus?

Jeśli chcesz usunąć wirusa MSN z twojego komputera powinieneś użyć do tego celu automatycznego programu antywirusowego i zapomnieć o metodach manualnych ponieważ wirusy często mutują i używają innych nazw na różnych komputerach. Spróbuj użyć STOPzilla albo SpyHunter 5 który z prawie stu procentowa skutecznością usuwa te zagrożenia za nas. Nie zapomnij o uaktualnieniu tego programu do najbardziej aktualnej wersji i przeprowadzenie skanu systemu w celu wykrycia i usunięcia zarażonych plików.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Reimage Cleaner, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage Reimage Cleaner. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-msn-virus.html

Poradniki w innych językach