Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

Microsoft Security Essential Alert. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Malware

Microsoft Security Essential Alert jest fałszywym alarmem, który nie ma nic wspólnego z działaniem firmy Microsoft. Jeśli zdarzy ci się zauważyć komunikat na pulpicie ostrzegający przed czymś zamiast pulpitu który zawsze widzisz powinieneś zacząć się interesować zdrowiem swojego komputera. Jednakże polecamy zainteresowanie nie z powodu potencjalnych zagrożeń (trojan-psw. Win32. Launch, HackTool:win32.Welevate i inne programy typu adware, win32fraud) wspomnianych w tym nawiasie, ale głównie z powodu hakerskich stron typu Braviax, które zawierają w sobie inne cyber zagrożenia. Bądź pewny, że Microsoft Security Essential Alert to jedno wielkie oszustwo i z pewnością możesz je zignorować. Oprócz tego polecamy także sprawdzenie komputera wiarygodnym programem antywirusowym aby upewnić się o usunięciu wszystkich wirusów.

Jak mogę się zarazić Microsoft Security Essential Alert?

Jeśli wierzyć ekspertom Microsoft Security Essential Alert jest najczęściej spotykany na zainfekowanych stronach. W większości przypadków te strony służą do uprawiania hazardu albo gry w pokera. Jednakże wirusa możesz spotkać też czasem na wiarygodnych stronach. Autorzy najczęściej nie mają pojęcia że ich strona została zainfekowana, dlatego też nie należy ich zbytnio obwiniać. Komunikat wyświetlany przez wirusa informuje o różnych zagrożeniach na jakie zarażony jest komputer, oferuje pomoc w czyszczeniu aby zapobiec uszkodzeniu. Jednakże jeśli zauważysz reklamę Microsoft Security Essential powinieneś ją zignorować ponieważ jej jedynym celem jest zarażenie twojej maszyny. Tak wygląda przykładowy komunikat:

Jak usunąć Microsoft Security Essential alert?

Pamiętaj, że prawdziwa aplikacja Microsoft Security Essentials nigdy nie oferuje instalacji ani aktualizacji żadnego programu, należy więc zignorować Microsoft Security Essential alert jeśli pojawi się na komputerze. Jeśli kliknąłeś na jego ikonkę i coś się zainstalowało (najczęściej Braviax) przeprowadź pełny skan systemu jedną z polecanych aplikacji STOPzilla, SpyHunter albo też Malwarebytes Malwarebytes

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-microsoft-security-essential-alert.html

Poradniki w innych językach