Usuń Maranhesduve.club (Instrukcj usuwania) - zaaktualizowano, wrz 2019

Instrukcja usuwania Maranhesduve.club

Czym jest Maranhesduve.club?

Maranhesduve.club to szkodliwa strona, która zalewa pulpit użytkownika okienkami z reklamami

Maranhesduve.club przekierowanie okienka

Maranhesduve.club to strona, która wykorzystuje powiadomienia i wyświetla je bezpośrednio na pulpicie. Jednakże, tę czynność można powstrzymać poprzez niezezwalanie na jej działanie. Niestety, wielu użytkowników daje się oszukać i zezwala aplikacji na działanie, co powoduje wyświetlanie się uporczywych reklam nie tylko na pulpicie, ale również w Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Internet Explorer i innych przeglądarkach.

Wyskakujące okienka można prędko powstrzymać resetując przeglądarkę, albo zatrzymując powiadomienia od Maranhesduve.club choć przekierowywania na inne szkodliwe strony wciąż mogą mieć miejsce. Jeżeli coś takiego się dzieje prawdopodobieństwo zainfekowania adware jest bardzo wysokie. W tym wypadku, powinieneś zlokalizować potencjalnie niechciany program i go zneutralizować, by zaprzestać jego uporczywych akcji.

Adware, które przekierowuje do Maranhesduve.club najpewniej dostało się do twojego systemu wraz z inną darmową aplikacją ściągniętą ze stron osób trzecich. Właśnie dlatego możesz nie zauważyć niechcianej aplikacji, ale symptomy infekcji wciąż będą obecne. Dodatkowo możesz zauważyć podejrzane procesy w Menedżerze Zadań albo Monitorze Aktywności. Poza tym, przekierowania Maranhesduve.club mogą znaczyć, że na twoim urządzeniu istnieje więcej niechcianych programów, a nawet wirusów, które działają w systemie. Żeby wykryć zagrożenia i prędko je wyeliminować przeskanuj swój system antywirusem..

Nazwa Maranhesduve.club
Typ Adware
Można spotkać Systemy Windows/Mac. Może wkraść się na Chrome, Firefox, Safari, i inne przeglądarki
Pokrewne Adf.ly virus
Model infiltracji Zaczyna atakować użytkowników po wciśnięciu przycisku „Zezwalaj”
Prewencja Opcja Zaawansowana/Użytkownika podczas instalacji darmowych programów, unikanie nieznanych stron internetowych
Detekcja adware FortectIntego program pozwoli ci wykryć zainfekowane obiekty w systemie
Instrukcja usunięcia Usuń potencjalne zagrożenie krok po kroku używając poniższej instrukcji

Gdy wejdziesz na stronę z wirusem Maranhesduve.club, zauważysz taką wiadomość:

Confirm notifications

Allow to continue

Please tap the Allow button to continue

W niektórych przypadkach, użytkowcy wejdą na stronę z ekranem Adf.ly, by utworzyć iluzję bezpieczeństwa (jest to prawdziwa usługa reklamowa, często wykorzystywana przez oszustów). Strona może zapytać cię o zezwolenie powiadomień, by zobaczyć prezentowaną treść. Nie zgadzaj się, to jest oszustwo! Nie zobaczysz nic ciekawego, prócz reklam Maranhesduve.club na swoim pulpicie. Proszę pamiętać, że nazwy stron mogą się różnic, zatem możesz zobaczyć p4.maranhesduve.club, p12.maranhesduve.club, a nawet inne.

Rezultatem pozwolenia na wyświetlanie powiadomień będzie zalanie twojego pulpitu mnóstwem uporczywych reklam. Nie daj się nabrać na te tanie sztuczki, gdyż może to doprowadzić do instalacji scareware, fałszywych optymalizatorów systemu i innych bezużytecznych programów, które mogą zagrozić twojemu komputerowi jeszcze bardziej, a to może skończyć się czymś poważniejszym, niż tylko przekierowanie na stronę Maranhesduve.club.

Uporczywe reklamy są wykorzystywane do zarabiania, dzięki popularnej technice marketingowej płacenia za kliknięcie. Im więcej ludzi kliknie na reklamy Maranhesduve.club tym więcej pieniędzy wpadnie do kieszeni twórców i innych oszustów. Innym ich zarobkiem mogą być twoje dane przeglądania.

Maranhesduve.club program adwareMaranhesduve.club to adware, które może zaimplementować uporczywe "obiekty pomocnicze", które wprowadzają zmiany w przeglądarkę, stronę główną i nowe okienka

Poza wyżej wymienionymi, Maranhesduve.club jest też w stanie zbierać informacje związane z przeglądaniem, takie jak:

 • adres IP
 • często odwiedzane strony
 • zapisane zakładki
 • kliknięte linki
 • lista zainstalowanych aplikacji
 • odwiedzane stroni, itp.

Gdy tylko tego typu dane zostaną zebrane przez oszustów, ci sprzedają je osobom trzecim i zarabiają jeszcze większe pieniądze.

Maranhesduve.club może cię przekierować na szkodliwe strony. Na nich istnieje ryzyko, że twój system Windows lub Mac, zostanie zainfekowany poważnymi wirusami. Chociaż większość wirusów zaprojektowanych jest, by dotykać systemu Windows, hakerzy stworzyli też wirusy, które mogą zagrozić systemowi Mac, a staje się to coraz popularniejsze..

Nie powinieneś zapominać, że programy adware i inne niechciane oprogramowanie może poważnie obniżyć wydajność przeglądarki i nie pozwolić jej przeprowadzać nawet najprostszych poleceń. W niektórych przypadkach, przeglądarka może się zaciąć i nie chcieć ponownie włączyć. Teraz, kiedy poznałeś już największe zagrożenia adware, musisz poczynić kroki, by usunąć wirus Maranhesduve.club ze swojego komputera i naprawić wyrządzone szkody.

Żeby usunąć Maranhesduve.club możesz zainstalować ceniony antywirus, albo spróbować przeprowadzić cały proces samemu. Jednakże, polecamy użyć niezawodnych programów, jak FortectIntego lub SpyHunter 5Combo Cleaner, by przeskanować cały system i upewnić się, że wszystkie lokacje są wolne od potencjalnie niechcianych programów.

Maranhesduve.club wyskakujące okienka na pulpicie

Podejrzane aplikacje używają technik, które ukrywają je w oryginalnych paczkach

Virusai.lt odkryli, że paczki aplikacji i darmowe programy są najpopularniejszym miejscem dla dystrybucji adware i innych niebezpiecznych wirusów. Twórcy tworzą szkodliwe wirusy i umieszczają je między oryginalnymi plikami, które można pobrać ze stron osób trzecich lub bezpośrednio z linku do pobrania za darmo.

Jeżeli chcesz zapobiec pojawieniu się adware i ich komponentów, polecamy zwracać szczególną uwagę na pobierane pliki i instalacje. Jednakże, najbezpieczniejszą opcją będzie wybranie opcji użytkownika i nie klikanie w opcję szybką, która pozwala instalatorom na cichą implementacje wirusami.

Ponadto, eksperci od cyber-bezpieczeństwa mówią, że adware może mieć więcej niż jedno, czy dwa źródła dystrybucji. Jest wiele niezabezpieczonych stron i źródeł osób trzecich, które ukrywają się w przestrzeni internetowej i często udają prawdziwe strony. Jeżeli lubisz odwiedzać podejrzane strony, pamiętaj, że wysokie jest ryzyko infekcji systemu, nie tylko uporczywymi programami, jak adware, ale również niebezpiecznymi malware, np. ransomware.

Technika eliminacji adware Maranhesduve.club dla systemu Windows i Mac

Gdy twój system zostanie zainfekowany adware, jesteśmy pewni, że prędko to zauważysz. Zmiany w przeglądarce, uporczywe reklamy, przekierowania, promocja szkodliwego oprogramowania, te wszystkie zmiany są wynikiem niechcianej infekcji. Przeskanuj komputer cenionym antywirusem, by wykryć wszystkie szkodliwe obiekty i pozbyć się wirusa Maranhesduve.club wraz ze wszystkimi jego komponentami.

Jednakże, czasami usuwanie Maranhesduve.club nie musi być konieczne, gdyż reklamy mogą pojawiać się z innego powodu. Niekiedy możesz doświadczyć uporczywych reklam odwiedzając strony osób trzecich. W takim przypadku, reklamy nie powinny się często pojawiać i można je zneutralizować instalując AdBlock dla przeglądarki.

Powiadomienia Maranhesduve.club

Jeżeli zezwoliłeś na powiadomienia Maranhesduve.club możesz je wyłączyć za pomocą tej instrukcji:

Google Chrome

 • Wejdź do Menu i wybierz Ustawienia
 • Zjedź niżej i wybierz Zaawansowane
 • Znajdź sekcję Prywatności i zabezpieczeń
 • Kliknij na Ustawienia Strony, następnie na Powiadomienia
 • Powinieneś znaleźć Maranhesduve.club pod Niedozwolonymi
 • Kliknij Więcej Opcji i wybierz Zablokuj

Safari:

 • Kliknij na Safari i wybierz Preferencje…
 • Pod Stronami, wybierz Powiadomienia
 • Kliknij na Maranhesduve.club i wybierz Odmów

Mozilla Firefox:

 • Kliknij na Menu i wybierz Opcje
 • Wybierz Prywatność i Bezpieczeństwo, potem znajdź Powiadomienia
 • Wybierz Opcje – powinieneś widzieć Maranhesduve.club
 • Kliknij na rozwijane menu i wybierz Blokuj
 • Zapisz Zmiany

MS Edge:

 • Kliknij Więcej i wybierz Ustawienia
 • Wybierz Pokaż ustawienia zaawansowane
 • Wybierz Zaawansowane
 • Kliknij na Zarządzaj uprawnieniami
 • Znajdź Maranhesduve.club i wyłącz powiadomienia przełącznikiem po lewej

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania Maranhesduve.club

Odinstaluj z systemu Windows

Usuń adware na Windowsie podążając za tymi prostymi krokami:

Aby usunąć Maranhesduve.club z komputerów z systemem Windows 10/8, wykonaj te kroki: 

 1. Wpisz Panel sterowania w pole wyszukiwania Windows i wciśnij Enter lub kliknij na wynik wyszukiwania. 
 2. W sekcji Programy wybierz Odinstaluj program. Odinstaluj z systemu Windows
 3. Znajdź na liście wpisy powiązane z Maranhesduve.club (lub dowolny inny niedawno zainstalowany podejrzany program).
 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy na aplikację i wybierz Odinstaluj.
 5. Jeśli pojawi się Kontrola konta użytkownika, kliknij Tak.
 6. Poczekaj na ukończenie procesu dezinstalacji i kliknij OK. Odinstaluj z systemu Windows

Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 7/XP, postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami: 

 1. Kliknij Start > Panel sterowania zlokalizowany w prawym oknie (jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Dodaj/Usuń programy).
 2. W Panelu sterowania wybierz Programy > Odinstaluj program. Odinstaluj z systemu Windows
 3. Wybierz niechcianą aplikację klikając na nią raz. 
 4. Kliknij Odinstaluj/Zmień na górze.
 5. W oknie potwierdzenia wybierz Tak.
 6. Kliknij OK kiedy proces usuwania zostanie zakończony. 

Usuń Maranhesduve.club z systemu Mac OS X

Wykorzystaj ten przewodnik, by pozbyć się wszystkich podejrzanych procesów na swoim Macu:

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimMaranhesduve.club czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Eliminacja adware z Microsoft Edge może zostać przeprowadzona za pomocą tego przewodnika:

Usuń niechciane rozszerzenia z MS Edge:

 1. Wybierz Menu (trzy poziome kropki w prawym górnym rogu okna przeglądarki i wybierz Rozszerzenia.
 2. Wybierz z listy rozszerzenie i kliknij na ikonę koła zębatego.
 3. Kliknij Odinstaluj na dole. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Wyczyść pliki cookie i inne dane przeglądania: 

 1. Kliknij na Menu (trzy poziome kropki w prawym górnym rogu okna przeglądarki) i wybierz Prywatność i bezpieczeństwo.
 2. Pod Wyczyść dane przeglądania wybierz Wybierz elementy do wyczyszczenia.
 3. Zaznacz wszystko (oprócz haseł, chociaż możesz chcieć uwzględnić licencje na multimedia w stosownych przypadkach) i kliknij Wyczyść. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Przywróć ustawienia nowej karty i strony głównej:

 1. Kliknij na ikonę menu i wybierz Ustawienia.
 2. Następnie znajdź sekcję Uruchamianie.
 3. Kliknij Wyłącz, jeśli znalazłeś jakąkolwiek podejrzaną domenę. 

Zresetuj MS Edge, jeśli powyższe kroki nie zadziałały:

 1. Wciśnij Ctrl + Shift + Esc, żeby otworzyć Menedżera zadań.
 2. Kliknij na strzałkę Więcej szczegółów u dołu okna.
 3. Wybierz kartę Szczegóły.
 4. Teraz przewiń w dół i zlokalizuj wszystkie wpisy zawierające Microsoft Edge w nazwie. Kliknij na każdy z nich prawym przyciskiem myszy i wybierz Zakończ zadanie, by zatrzymać działanie MS Edge. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Jeżeli to rozwiązanie ci nie pomogło, możesz musieć skorzystać z zaawansowanej metody resetowania Edge. Pamiętaj, że zanim przejdziesz dalej, musisz wykonać kopię zapasową swoich danych. 

 1. Znajdź na swoim komputerze następujący folder: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Wciśnij Ctrl + A na klawiaturze, by zaznaczyć wszystkie foldery.
 3. Kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i wybierz Usuń. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge
 4. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na przycisk Start i wybierz Windows PowerShell (Administrator).
 5. Kiedy otworzy się nowe okno, skopiuj i wklej następujące polecenie, a następnie wciśnij Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Instrukcje dla Edge opartej na Chromium

Usuń rozszerzenia z MS Edge (Chromium):

 1. Otwórz Edge i kliknij Ustawienia > Rozszerzenia.
 2. Usuń niechciane rozszerzenia klikając Usuń. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Wyczyść pamięć podręczną i dane witryn:

 1. Kliknij na Menu i idź do Ustawień.
 2. Wybierz Prywatność i usługi.
 3. Pod Wyczyść dane przeglądania wybierz Wybierz elementy do wyczyszczenia.
 4. Pod Zakres czasu wybierz Wszystko.
 5. Wybierz Wyczyść teraz. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Zresetuj MS Edge opartą na Chromium:

 1. Kliknij na Menu i wybierz Ustawienia.
 2. Z lewej strony wybierz Zresetuj ustawienia.
 3. Wybierz Przywróć ustawienia do wartości domyślnych.
 4. Potwierdź za pomocą Resetuj. Zresetuj MS Edge/Chromium Edge

Zresetuj Mozillę Firefox

Możesz całkowicie wyczyścić i odwrócić zmiany swojej przeglądarki Firefox, jeżeli się na tym znasz, albo możesz wykorzystać ten poradnik:

Usuń niebezpieczne rozszerzenia: 

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox i kliknij na Menu (trzy poziome linie w prawym górnym rogu okna). 
 2. Wybierz Dodatki.
 3. W tym miejscu wybierz wtyczki, które są powiązane z Maranhesduve.club i kliknij Usuń. Zresetuj Mozillę Firefox

Zresetuj stronę główną: 

 1. Kliknij na trzy poziome linie w prawym górnym rogu, by otworzyć menu.
 2. Wybierz Opcje.
 3. W opcjach Strona startowa wpisz preferowaną przez siebie stronę, która otworzy się za każdym razem, gdy na nowo otworzysz Mozillę Firefox.

Wyczyść pliki cookie i dane stron: 

 1. Kliknij Menu i wybierz Opcje.
 2. Przejdź do sekcji Prywatność i bezpieczeństwo.
 3. Przewiń w dół, by znaleźć Ciasteczka i dane stron.
 4. Kliknij na Wyczyść dane…
 5. Wybierz Ciasteczka i dane stron oraz Zapisane treści stron i wciśnij Wyczyść. Zresetuj Mozillę Firefox

Zresetuj Mozillę Firefox

Jeżeli nie usunięto Maranhesduve.club po wykonaniu powyższych instrukcji, zresetuj Mozillę Firefox:

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox i kliknij Menu.
 2. Przejdź do Pomoc i wybierz Informacje dla pomocy technicznej. Zresetuj Mozillę Firefox
 3. W sekcji Dostrój program Firefox, kliknij na Odśwież Firefox…
 4. Kiedy pojawi się wyskakujące okienko, potwierdź działanie wciskając Odśwież Firefox – powinno to zakończyć usuwanie Maranhesduve.club. Zresetuj Mozillę Firefox

Zresetuj Google Chrome

Kompletnie wyczyść swoje Google Chrome za pomocą tego poradnika:

Usuń złośliwe rozszerzenia z Google Chrome:

 1. Otwórz Google Chrome, kliknij na Menu (trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu) i wybierz Więcej narzędzi > Rozszerzenia.
 2. W nowo otwartym oknie zobaczysz zainstalowane rozszerzenia. Odinstaluj wszystkie podejrzane wtyczki klikając Usuń. Zresetuj Google Chrome

Wyczyść pamięć podręczną i dane witryn w Chrome:

 1. Kliknij na Menu i wybierz Ustawienia.
 2. W sekcji Prywatność i bezpieczeństwo wybierz Wyczyść dane przeglądania.
 3. Wybierz Historia przeglądania, Pliki cookie i inne dane witryn oraz Obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej.
 4. Kliknij Wyczyść dane. Zresetuj Google Chrome

Zmień swoją stronę główną:

 1. Kliknij menu i wybierz Ustawienia.
 2. Poszukaj podejrzanych stron w sekcji Po uruchomieniu.
 3. Kliknij Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron i kliknij na trzy kropki, by znaleźć opcję Usuń.

Zresetuj Google Chrome:

Jeśli poprzednie metody ci nie pomogły, to zresetuj Google Chrome, by wyeliminować wszystkie komponenty:

 1. Kliknij Menu i wybierz Ustawienia.
 2. Przewiń sekcję Ustawienia i kliknij Zaawansowane.
 3. Przewiń w dół i zlokalizuj sekcję Resetowanie komputera i czyszczenie danych.
 4. Teraz kliknij Przywróć ustawienia do wartości domyślnych.
 5. Potwierdź za pomocą Resetuj ustawienia, by ukończyć usuwanie. Zresetuj Google Chrome

Zresetuj Safari

Jeżeli twoja przeglądarka Safari została zainfekowana adware, możesz łatwo usunąć wszystkie niechciane komponenty, za pomocą paru kliknięć:

Usuń niechciane rozszerzenia z Safari:

 1. Kliknij Safari > Preferencje…
 2. W nowym oknie wybierz Rozszerzenia.
 3. Wybierz niechciane rozszerzenie powiązane z Maranhesduve.club i wybierz Odinstaluj. Zresetuj Safari

Wyczyść pliki cookie i inne dane witryn w Safari:

 1. Kliknij Safari > Wymaż historię…
 2. Z rozwijanego menu pod Wymaż, wybierz cała historia.
 3. Potwierdź za pomocą Wymaż historię. Zresetuj Safari

Zresetuj Safari, jeśli powyższe kroki nie pomogły: 

 1. Kliknij Safari > Preferencje…
 2. Przejdź do karty Zaawansowane.
 3. Zaznacz Pokazuj menu Programowanie na pasku menu.
 4. Kliknij Programowanie na pasku menu i wybierz Wyczyść pamięć podręczną. Zresetuj Safari

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Maranhesduve.club i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach